Bogini One piece
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
Komimasa

Pierwszy oficer

Licznik postów: 993

Komimasa, 27-03-2008, 01:05
Którą z nich wybierze nasze zacne forum Big Grin
Dorzuciłbym jeszcze parę nominacji ale raczej między nimi ostatnia batalia się rozegra stąd tylko te dwie bierzem pod uwagę. Możemy tutaj też pisać dlaczego ta a nie inna i nasze różne opinie Wink
Swoją skromna nominacyjkę pozwolę sobie dać nieco późnieWink


[Obrazek: 28.jpg]
Dr.Agon

Piracki wojownik

Licznik postów: 134

Dr.Agon, 27-03-2008, 01:14
Nico Robin, koniec kropka. Nawet scena ataku na nami na thriller Bark nie wywołała na mnie takich emocji, jak pojawienie się po raz pierwszy Nico Robin.
Klasa kobieta, przepiękna, a jej nos porównam w tej oto pieśni do nosa Kleopatry..

SUPPPPAAAAAAAAAAA!!!!!!!!! FRANKY STYLE!!!!!!!!!!!!!!

....Ah, Nico Robin....
....Masz nos jak Kleopatra....

Dziękuję wam.
Chan

Nowicjusz

Licznik postów: 22

Chan, 27-03-2008, 01:18
Nami-san Tongue .
Bo sexi wygląda w tych pomaranczowych włoskach, no i ma ciekawszy charakter od Robin.
No i ogólnie młode pomarańczki lepiej smakują XD.
Razyell

Wilk morski

Licznik postów: 65

Razyell, 27-03-2008, 01:20
Zdecydowanie Nami-Swannn~~ jest zgrabniejsza od Robin, i ta scena w thriller Bark :rotfl: + do tego nowa kreska cud, miód i orzeszki Big Grin
DonB

Super świeżak

Licznik postów: 238

DonB, 27-03-2008, 02:12
Oczywiście Nami, młodsza, bystrzejsza, bogata przynajmniej była i będzie i jest. Robin trochę taka "za stara" bo gdybyś z nią był parą to by nie mówiła Dragon-chan~~ tylko "mój chłopaku" ale to takie zboczenie. Proponuje również w waszych wypowiedziach dodawać obrazki wybranej pani tylko 1 na post i każdy ma być inny.
I bez Hentai proszę, a jak już to ukrywajta jakoś. :zawstydzony: Dżołk polecą pierwsze ostrzeżenia dla tych którzy dadzą tu nagie panie. A jak będzie dużo chętnych to Buster Call załatwi sprawę. :p
[Obrazek: nami--one--piece.jpg]
Komimasa

Pierwszy oficer

Licznik postów: 993

Komimasa, 28-03-2008, 01:12
Swój głos oddaje na Nami, jest bliższa mi wiekiem, bardzo jej pasują te pomarańczowe włosy i przez serię nieźle wydoroślała nie wspominając że pięknie w tej ostatniej sadze wyglada jak ma te spięte włosy. Co więcej sam autor bardziej ja eksponuje, choćby po tym że to właśnie w niej się ten zwierzaczek zakochał i to ona była pokazana w kąpieli Wink
Blek

Imperator

Licznik postów: 2,588

Blek, 28-03-2008, 16:33
Tak tak te pomarańczowe włosy są fajne ^^ A jak zobaczyłem kiedyś screen z OP jak jeszcze go nie oglądałem myślałem że Robin to facet bo cycków nie było na obrazku xD Zresztą ta grzywka i nos + ciuchy mi się nie podobają u niej

Więc oddaję głos na Nami
Zio

Kapitan z paradise

Licznik postów: 322

Zio, 28-03-2008, 17:42
califa>all

nami, ale dopiero po 'poprawieniu' kreski. Nico ma nos jak by ktoś ją młotkiem walną. blee.
Komimasa

Pierwszy oficer

Licznik postów: 993

Komimasa, 28-03-2008, 17:54
Nio ten nos też u mnie był troszkę decydujący, choć fajne zrobił porównanie Dragon do kleopatry Wink Zauważył ktos czy w kinówkach też jest taki nosek czy poprawiony? Swoją drogą dołączam się do propozycji nakamy DonB dodawajcie obrazki tak będzie fajniej wyglądało Wink
Tsuiki: tylko te takie że tak powiem naturalne a nie ja wyglądają jak z hentai mimo że ubrane Wink
blackmalder

Piracki oficer

Licznik postów: 655

blackmalder, 28-03-2008, 18:40
Nico Robin Wink dojrzała , super charakter Smile naprawde sweet.
Razyell

Wilk morski

Licznik postów: 65

Razyell, 28-03-2008, 22:43
Nami jest najlepsza i nic narazie jej nie przebiło, i myślę że nic nie przebije i ta scena w Thriller bark no miodzio ... :rotfl:
Komimasa

Pierwszy oficer

Licznik postów: 993

Komimasa, 28-03-2008, 23:46
Trudno się z tobą Nakama nie zgodzić szkoda że przez tą parę było ledwo co widać ale sama taka sytuacja :] zresztą Nami nie pierwszy raz ma być czyjąś żoną ma już babka doświadczenia Wink , a prześlicznie wygląda w tej białej sukni. Ale dość tych zachwytów bo za zboków nas wezmą Big Grin
na razie wynik mniej więcej taki jak się spodziewałem , tak jak się spodziewałem te maja największe wzięcie Smile
blackmalder

Piracki oficer

Licznik postów: 655

blackmalder, 29-03-2008, 11:46
dać wam silny argument ? Smile Robin przeciwieństwie do Nami jest... BRUNETKĄ ! Big Grin haa brunetki rządzą światem Smile
blackmalder

Piracki oficer

Licznik postów: 655

blackmalder, 24-04-2008, 23:25
Co wy chcecie od perony Wink ładna jest, każdy szczegół Smile są różne typy dziewcząt Smile ona mi przypomina taką typową pani "metal" Wink
nieszczescie

Wilk morski

Licznik postów: 53

nieszczescie, 23-05-2008, 19:31
Głos oddaje na Nico Robin gdyż jest po prostu piękniejsza i ma ładny uśmiech.

Ale rzeczywiście Alvida po przemianie, Vivi i Califa powinny się też pojawić w tej ankiecie.
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź