Matka Luffego - jak sobie ją wyobrażacie? [Możliwe SPOILERY]
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
1 2
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
Horsie

Pierwszy oficer

Wiek: 27
Licznik postów: 1,011

Horsie, 29-09-2013, 00:47
tak jak w temacie, jak sobie wyobrażacie matke luffego? myślicie że ją spotkamy jeszcze w onepiece? Niby o dragonie już słyszeliśmy w lugetown czy jak te miasto miało, a informacji jak na razie o matce słomiaka ni ma. Mi się wydaję że jest to coś ala tsunade z naruto, czyli ładna mała kobitka z ogromną siłą fizyczną, fajnie by było Big Grin
[Obrazek: safe_image.gif]
Artur

Pierwszy oficer

Licznik postów: 1,136

Artur, 29-09-2013, 00:49
Chciałbym, żeby była normalna. :<
TheMoon

Imperator

Licznik postów: 1,645

TheMoon, 29-09-2013, 00:53
Niech będzie Wiceadmirałem z kwatery głównej na poziomie siły Admirała (odrzucająca awanse jak Garp), byłoby fajnie Smile
[Obrazek: mury-w-muzeum-raju-zdjecie.jpg]  
CCORD

Gorosei

Wiek: 25
Licznik postów: 4,965
Miejscowość: Siedlec :]

CCORD, 29-09-2013, 00:58
Myślicie, że ona w ogóle żyje? Może jest w armii rewolucjonistów? Albo zajmuje jakieś stanowisko, którego jeszcze nie poznaliśmy? Tak serio, to chciałbym żeby ona była zwykłą kobietą, zwykłą, zwyczajną, cywilem, a nie super ostatnim bossem, który pilnuje raftel, mam moc 10000000ogoniastego demona, sra DF'ami, włada mocą wszystkich, a także jednego dodatkowego, który niszczy galaktykę (prócz Morgana) jednym pstryknięciem palców, jedyną osobą, która powalczyłaby z Morganem dłużej niż 30 sekund, ma 4 rodzaj haki, cesarskie haki, którego nauczył ją Morgan i jest super 5 imperatorem, to ona wymyśliła pusty wiek, napisała poneglyphy, pokazała Raftel Rogerowi, włada marynarką, schichibukai, yonkou, rewolucjonistami, tenryuubioto, co tam jeszcze idzie wymyślić...
 
chucky

Admirał

Licznik postów: 2,727

chucky, 29-09-2013, 01:08
Mamy rewolucjonistę i marynarza. A może mama należy do załogi jakiegoś imperatora? Kaido chociażby.
[Obrazek: tumblr_ojg7flg58r1tvlw71o1_500.gif]
Artur

Pierwszy oficer

Licznik postów: 1,136

Artur, 29-09-2013, 01:28
A może łowczyni piratów? Tongue
Marshal D. Teac

Piracki wojownik

Licznik postów: 111

Marshal D. Teac, 29-09-2013, 01:59
Artur to by nawet pasowalo. Dziadek z marynarki,ojciec rewolucjonista, syn pirat. Kazdy z innej "gildi" Smile
Rain

Król piratów

Licznik postów: 3,825

Rain, 29-09-2013, 02:11
Artur napisał(a):A może łowczyni piratów? Tongue

To akurat jest bardzo fajnym pomysłem...tylko co z resztą rodziny od strony matki Luffy'ego? Garp jest ojcem Dragona...ciekawe czy poznamy resztę rodzinki Gumiaka.
Artur

Pierwszy oficer

Licznik postów: 1,136

Artur, 29-09-2013, 02:16
Wujek? Ciocia? Babcia? ;d
Dahaka

Król piratów

Wiek: 31
Licznik postów: 3,793

Dahaka, 29-09-2013, 02:36
matka pewnie nie żyje, a jej śmierć popchnęła Dragona do rewolucji

no i w op wszystkie matki nie żyją

nami, robin, vivi, shirahoshi, rebecca
Piyo

Pirat

Licznik postów: 44

Piyo, 29-09-2013, 02:38
wiecie co brakuje mi tu takiego watku wlasnie jak jest w naruto czyli pewnej ciekawosci boatera do poznania swej rodziny lub nawet w przypadku naruciaka byla pustka zwiazana z tym luffy wydaje sie gosciem jak narazie ktory ma gdzies to kim sa jego starsi (o dragonie tez sie nie przejal jakos specjalnie) nie jestem jakims fanem naruto czy cos ale akurat moment rozmowy naruto z matka bylo czyms czego mi u luffiego brakuje wiem ze niektorzy moga pieprzyc ze oklepane czy plagiat ale na cos takiego u naszego piracika nie narzekal bym xd
Horsie

Pierwszy oficer

Wiek: 27
Licznik postów: 1,011

Horsie, 29-09-2013, 02:47
skoro dragon jest rewolucjonistą, dziadek z marynarki, to matką mogłaby być normalna kobieta, który np ma gdzieś marynarke, i tak samo piratów, ale nie taka słaba miernota, tylko kobieta z krzepą. Albo jakiś epizod związany z tym jak dragon poznał ją. Wgl to mam nadzieje że Oda jeszcze poruszy ten wątek rodzinny.

A co do matek i śmierci, to z ojcami przecież było podobnie... Choppera zmarł, Nami wgl nie miała, Ace też urodził się po śmierci ojca, Zoro był jakoś wychowywany w tym dojo (nic nie wiadomo o jego rodzicach), skoro robin jest sierotą to i ojca straciła, Franky miał toma który.... zgadnijcie, umarł.

Luffy jako jeden ze słomianych miał najmniej bolesną historie w młodosci, dopiero pó??niej się to rozkręciło (wydarzenia z acem, no i był też sabo niby)

do tego każdy członek z jego rodziny którą nam przedstawił oda, żyje, i nie tylko, jest bardzo wysoko postawiony. Więc luffy jest unikatem jeśli chodzi o tą całą dramę ze zmarłymi rodzicami, on stracił "braci" którzy mu byli naprawdę bliscy.

Wydaję mi się że Oda czymś związanym z rodziną luffego nas zaskoczy, możę nie z matką ale coś będzie na pewno.
[Obrazek: safe_image.gif]
Rorna

Kapitan z nowego świata

Licznik postów: 405

Rorna, 29-09-2013, 12:41
Wydaje mi się że dowiemy się o matce gdy dowiemy się coś o Dragonie. Wydaje mi się że nie będzie miała jakiś DF. Jeżeli była by jakimś pro to już by raczej o niej wspomnieli. :E
Kostucha

Szczur lądowy

Licznik postów: 8

Kostucha, 29-09-2013, 14:13
Albo nie żyje, albo jest Niebiańskim Smokiem. Zawsze może być też nieżyjącym Niebiańskim Smokiem. Tongue
Victoria_Juliette

Szczur lądowy

Licznik postów: 10

Victoria_Juliette, 29-09-2013, 15:41
Kostucha napisał(a):Albo nie żyje, albo jest Niebiańskim Smokiem. Zawsze może być też nieżyjącym Niebiańskim Smokiem. Tongue
Niebiański Smok? Serio? Confuseduchy:
Tak, to naprawdę tłumaczy tę nienawiść Dragona do 'szlachty', gdyż: tada! Matka Luffy'igo była "niebieskim" i nie chciała marnować życia z taką chołotą i zostawiła "Smoczka" z małą "małpką", przez co jego życiową ambicją było wyrżnięcie w pień wszystkich smerfów :luka: ( dla niewtajemniczonych to był sarkazm)
A tak na poważnie myślę, ??e jej temat poruszy Dragon, albo Garp. I jak dla mnie powinna być zwykłym cywilem bez żadych tajnych technik. :3
1 2
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź