Musze się wygadać
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
Akainu

Legendarny pierwszy oficer

Licznik postów: 1,370

Akainu, 18-12-2013, 18:46
Musze się wygadać, męczy mnie brak Bleacha :/ No kurcze, anime było genialne pod względem animacji, kreski, muzyki, wszystko mi się w anime podobało. Manga jest słaba, ale anime już było świetne, widać było jak bardzo animatorzy byli fanami tego tytułu, starali się, wszystko było okropnie klimatyczne w anime, no z prawdziwą przyjemnością się to oglądało wszystko. Nawet nudnawe walki z mangi w anime wyglądały tak, i animatorzy je pokazywali tak, że były ciekawe i epickie. Właściwie anime bardzo mocno wspomagało w moim odczuciu mangę, nudne z niej sceny zamieniało w epickie, a epickie sceny z mangi w super epickie w anime.
Niektóre odcinki miały jakość niemal kinową, no coś niesamowitego, naprawdę kawał świetnego anime którego mi brakuje.
Tu genialny amv przypominający całe to świetne anime :
http://www.youtube.com/watch?v=pdpwHuyiWCU

Nie ma już godnego zamiennika :/ Jest Naruto, ale znacznie gorzej ekranizowany, tym bardziej One Piece i Toriko.
Mamy Hunter x Hunter stojący na tym samym poziomie co Bleach, ale on długo przecież już nie potrwa, niestety.

Mamy już prawie 2014 rok, komputery są znacznie szybsze niż dawniej, potężniejsze, a kurcze patrząc na stare odcinki Bleacha mam wrażenie że ludzie ekranizujący One Piece, Toriko, to... a nawet nie będę pisał.
Jedynie Hunter x Hunter jest bardzo dobre ekranizowany.
Marzy mi powrót Bleacha jako anime.
Quayle

Legendarny piracki oficer

Licznik postów: 833

Quayle, 18-12-2013, 20:22
Cytat:Mamy Hunter x Hunter stojący na tym samym poziomie co Bleach, ale on długo przecież już nie potrwa, niestety.
Nie blu??nij Tongue . HxH>>> Bleach.
Co do reszty, rzeczywiście anime Bleach było całkiem niezłe (zwłaszcza OST, jeden z moich ulubionych). Nie wierzę jednak w jego powrót, zresztą chyba mimo wszystko bym go nie chciał, obecny arc jest okropny (prawie tak zły jak fałszywa Karakura). Jeśli chodzi o brak zamiennika to faktycznie mógłbym się zgodzić- brakuje aktualnie wychodzącego tasiemcowego shounena, który miałby dobre anime (SnK ciężko nazwać tasiemcem, a HXH z powodu przerwy nie zaliczam do serii wychodzących.
Idealnie byłoby gdyby ktoś porządnie zekranizował The Breakera, ale to nie wchodzi w grę.
Taito

Piracki oficer

Licznik postów: 700

Taito, 18-12-2013, 21:58
Gdyby nie te przeklęte rankingi w WSJ to porządny shonen, Psyren niezostałaby anulowany i zyskałaby anime.

Na pewno ta seria byłaby mega zrobiona.

TheMoon napisał(a):One Piece>>>>>>Bleach>Toriko>>>Naruto>>HxH. Dziękuję, dobranoc

lol
pitogo

Piracki wojownik

Licznik postów: 142

pitogo, 19-12-2013, 00:54
Luidżi napisał(a):pitogo, uważasz, że Naruto jest lepsze od Bleacha? Przykra opinia, naprawdę.
Nie wiem co w niej jest przykrego, ale tak - IMO Naruto do walki z Kakuzu i tym drugim był naprawdę świetnym tasiemcem (bym powiedział że nawet lepsze od OP, ale byście zaraz na mnie polowanie urządzili), Bleach takim był o wiele krócej i nie w takim stopniu.
legoras

Kapitan z paradise

Licznik postów: 376

legoras, 19-12-2013, 01:13
Tu sie zgodzę, brakuje anime.. tam przynajmniej dawali "prawdziwe" fillery, a potem była akcja całkowicie zgodna z mangą bez przeciągania (na jeden odcinek z fullbringerami przypadały nawet 3 chapy), nie to co w OP - które jest tak żałosne, iż każdy odcinek można wręcz uznać za filler, bo tak bardzo jest przeciągany :zly: Kilka razy była plota, o powrocie nadawania anime jednakże zawsze to fake. Na dodatek mają mało materiału - wypadało aby była przynajmniej jeden arc/pod arc.. Ale coraz bardziej zaczynam sądzić, iż na anime bardzoo długo poczekamy, może i wieczność Wink Taki Hitman Reborn, mimo że manga nie nadaje od roku ponad, a anime jeszcze wiecej, mają 2 czy 3 arce całe i długie, to po anime ani widu ani słychu.. Sad Z bliczem moze być podobnie.
Ratlee

Gorosei

Wiek: 30
Licznik postów: 4,072

Ratlee, 19-12-2013, 17:06
legoras, Bo KHR było porażką mniej więcej od połowy. A końcówka to już w ogóle nieudany żart. Gdzie ta koronacja Vongoli? No gdzie? Całą ku*wa mangę trąbią o tym jak to dzieciak ma zostać następcą i się do tego przygotowuje, a na koniec co? Do szkoły idzie! Śmiechu warte....

Co do blicza to się zgadzam. Chociaż nie oglądałem już anime od czasu walki Ichi vs Ulq, to miało miażdżącą animację i było swietnie zrealizowane. Niestety Pierrot nie robi OP ;/
[img=0x0]http://i.imgur.com/LpQnL15.png[/img]
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź