Warto oglądać Bleach?
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
1 2
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
Wrr

Pirat

Licznik postów: 42

Wrr, 05-01-2014, 23:29
Obejrzałem 2 odcinki i jak narazie wieje nudą , niewiem czy zabrać się dalej za tą serie ;P
MistGunOver

Kapitan z paradise

Licznik postów: 351

MistGunOver, 05-01-2014, 23:39
Jeśli chodzi o moje osobiste odczucia - jak najbardziej. Bleach wciągnął mnie i porwał ze sobą tak potwornie, że nawet wszystkie fillery mam za sobą (wtedy nie wiedziałem, że to poza fabułą). Bardzo mile to wspominam i z radością czekam na kontynuację.
Ratlee

Gorosei

Wiek: 30
Licznik postów: 4,072

Ratlee, 05-01-2014, 23:45
Wrr, Lol, jesli 2 pierwsze odcinki blicza wieją dla Ciebie nudą, to albo to jakiś perfidny spam, albo trolling, albo... nie wiem, co w takim razie może być dla Ciebie interesujące. Jest dużo fillerów w tym anime, o ile te pó??niejsze są nawet spoko, o tyle pierwsze 2 były słabe (Wątek Bounto ssie). Animacja jest kozacka, ale po jakimś 120 odcinku nagła cenzura zapanowała (zamiast krwi np wodę dawali [akcja Ishida vs Shayel Aporro]). No i anime zostało wstrzymane, więc jeśli ktoś nie lubi oglądac niedokonczonych serii, to nie.

W mmoim przypadku zacząłem od Bleach'a właśnie w postaci anime, kiedy już dogoniłem, przeskoczyłem na mangę, no ale własnie potem zauwazyłem, że w anime strasznie dużo fillerów leci a te z Karakura Heroes były dla mnie nie do wytrzymania, więc kompletnie juz porzuciłem anime. Ogólnie całości bym dał 5-6/10
[img=0x0]http://i.imgur.com/LpQnL15.png[/img]
Rain

Król piratów

Licznik postów: 3,825

Rain, 05-01-2014, 23:49
Warto dla samych walk+muzyki, te ciary gdy widziałem walkę Ichigo z Zarakim/Ulqiuorą... me gusta Big Grin


Z fillerów
Spoiler

Bunt Zanpaktou

jest fajnt Big Grin
Quayle

Legendarny piracki oficer

Licznik postów: 833

Quayle, 05-01-2014, 23:51
Zgadzam się. Bleach był może taki sobie, bo z IMO przeciętnej mangi cudu się nie stworzy, ale OST zdecydowanie należy do moich ulubionych.
MistGunOver

Kapitan z paradise

Licznik postów: 351

MistGunOver, 06-01-2014, 00:32
OST było szalenie klimatycznie szczególnie na początku. O ile dobrze pamiętam to soundtrack np. przy wbiciu Ichiego na egzekucję wywoływał u mnie niesamowite emocje. Bleach po prostu jest. To zwykły shounen, nieco schematyczny, z którego jednak wiele cytatów wręcz kontrastuje głębią z samym trzonem dzieła. Mi tego rodzaju schematy nie przeszkadzają, a listę fillerów można zawsze zobaczyć i je ominąć.
Chriss

Legendarny piracki oficer

Licznik postów: 880

Chriss, 06-01-2014, 00:44
Ostatnio wręcz czułem takie ssanie, z powodu braku Bleacha. Na każdy odcinek Bleacha wyczekiwałem tak samo jak na huntera teraz. Anime przez parę odcinków się rozkręca przedstawiając świat i bohaterów, a dopiero pó??niej zaczyna się ciągła akcja. Nawet fillery przyjemnie się oglądało.
[Obrazek: 29360-steins0.jpg]
Heros

Joy Boy

Licznik postów: 7,533

Heros, 06-01-2014, 00:45
Ratlee, dla mnie pierwsze 7 odcinków Bleacha było mega nudne. Stało się robić ciekawe dopiero po wejściu
Spoiler

Byakuyi i Renjiego

.
Co do Bleacha, jako anime patrzy na One Piece z góry, jako manga, to jest odwrotnie.
Taito

Piracki oficer

Licznik postów: 700

Taito, 06-01-2014, 01:30
Oglądaj! To świetnie zekranizowany shonen. :] Wciąż pamiętam moje początki z tą serią. Te wallllki, ach wspomnienia.

Jak filery będą dla ciebie nudnee to zawsze je sobie możesz odpuścić.

Oglądaj!
Artur

Pierwszy oficer

Licznik postów: 1,136

Artur, 06-01-2014, 02:11
Heros napisał(a):Co do Bleacha, jako anime patrzy na One Piece z góry, jako manga, to jest odwrotnie.
lol, anime One Piece patrzy z góry na wszystko.

Bleach całkiem fajny, szczególnie
Spoiler

jeśli chcesz znać sposób, aby odzyskać moc Shinigami. Its over 9000

pitogo

Piracki wojownik

Licznik postów: 142

pitogo, 06-01-2014, 02:31
Się pomęczysz, bo dopiero koło 20 odcinku (nie pamiętam dokładnie) chce się zmieniać odcinki szybciej. Pierwsze parę trzeba przebrnąć, potem oglądasz z ciekawości, a potem (do czasu) bo nie możesz wytrzymać. A potem albo nie, albo z przyzwyczajenia.
Dereal

Piracki oficer

Licznik postów: 583

Dereal, 06-01-2014, 14:16
Mi się podobało, niektóre rzeczy są trochę absurdalne, ale anime ogląda się bardzo przyjemnie, a to chyba najważniejsze.

8/10
chucky

Admirał

Licznik postów: 2,727

chucky, 06-01-2014, 15:26
Zatrzymałem się w okolicach 10 odcinka i nie chcę oglądać dalej. Wątki humorystyczne wydają się być ok, ale walki i fabuła są albo nudne, albo tak naciągane, że oczy bolą. "Wbij mi miecz w serce, żeby uzyskać moc Shinigami." - no ludzie. Albo ta Hollow rybka z dzieckiem zamiast światełka... Bardzo musiałbym się nudzić, żeby do tego wrócić.
[Obrazek: tumblr_ojg7flg58r1tvlw71o1_500.gif]
Quayle

Legendarny piracki oficer

Licznik postów: 833

Quayle, 06-01-2014, 15:32
Cytat:Zatrzymałem się w okolicach 10 odcinka i nie chcę oglądać dalej. Wątki humorystyczne wydają się być ok, ale walki i fabuła są albo nudne, albo tak naciągane, że oczy bolą. "Wbij mi miecz w serce, żeby uzyskać moc Shinigami." - no ludzie. Albo ta Hollow rybka z dzieckiem zamiast światełka... Bardzo musiałbym się nudzić, żeby do tego wrócić.

Potem (chyba od 15-16 odcinka- nie pamiętam) jest (przez pewien czas) dużo lepiej, choć nie twierdzę, żę Bleach jest anime wybitnym (słowo wybitny w przypadku Wybielacza pasuje tylko do OST).
Shimi

Legendarny piracki oficer

Wiek: 28
Licznik postów: 876

Shimi, 06-01-2014, 15:35
Chucky, bo zjedzenie owocu, dzięki któremu twoje ciało jest np. z gumy czy lodu, którego możesz wytworzyć nieskończenie wiele, jest mniej naciągane? Tak się tylko troszkę nabijam, bo mając na koncie 10 obejrzanych odcinków i mówiąc o absurdalności serii, wypadasz trochę nie ten teges. :/ Praktycznie wszystkie shouneny opierają się na takich "absurdach", kwestia tego, czy się to spodoba, czy nie.

Osobiście Bleacha polecam. Jedno z moich pierwszych anime, od początku do końca Soul Society przerbnąłem w bodaj 3 dni. o.O Bardzo często świetna animacja (a nawet taka "standardowa" stoi na wysokim poziomie), muzyka wręcz genialna, fabularnie zaś jest... różnie. Jest jednak mnóstwo momentów, które w Bleachu warto zobaczyć, zwłaszcza niektóre walki robią wrażenie. Tak jak niektórzy już powiedzieli, nawet fillery nie były super tragiczne, niektóre nawet z przyjemnością się oglądało. Jeżeli chodzi Ci TYLKO o anime, to moim zdaniem warto jest się trochę przemóc i zobaczyć z ~40 odcinków, bo od około 20 do 63 odcinka (gdzie kończy się SS arc) dzieje się naprawdę sporo i jest fajnie. Jeśli dotrwasz chociaż do połowy arcu i nawet się jakoś nie zajarasz specjalnie, ale Cię nie odepchnie, to warto jest oglądać dalej (pó??niej są fillery z Bounto, to już bym sobie odpuścił).
1 2
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź