[GRA] Shades of Manhattan by SeanAlty & Shades Team
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
Jarek Bachanek

Kapitan

Licznik postów: 367

Jarek Bachanek, 02-11-2008, 01:56
Shades of Manhattan to gra mugenowa autorstwa Seana Alty'ego i jego pomocników oparta o komiks który Sean narysował w szkole średniej i nad którym wciąż pracuje od czasu do czasu. Historia opowiada o grupce ludzi ze specjalnymi zdolnościami (mutantów), na których poluje tajna organizacja pod wodzą Mose'a Madigana, który sam jest pół mutantem. Jak twierdzi sam Sean fabuła przypomina troche serial Heroes, z tymże SoM powstali dużo dużo wcześniej. Więcej szczegółów na stronie (link niżej).

Cechy gry:
- postacie, ich zdolności oraz biografie są kompletnie oryginalne.
- sprity postaci i aren są oryginalne i edytowane.
- dźwięki postaci pochodzą od znajomych Seana
- jako bonus w grze znajldziemy Solid Snake'a z Metal Gear Solid 1 (autorstwa Seana)

Trailery:
http://www.youtube.com/watch?v=moHpMStFiKk
http://www.youtube.com/watch?v=jMYcLmeAKo0

Info, screeny, download:
http://www.mugenguild.com/seanaltly/

Osobiście uważam to za kawał dobrej sztuki. Takie gry praktycznie nie ukazują się, że względu na ilość pracy jaką trzeba w nie włożyć, do tego wielu po prostu nie potrafi stworzyć czegoś z niczego. Dlatego tak lubię tego typu rzeczy w Mugenie, ponieważ pokazuja że nie ma rzeczy nie do zrobienia. Mamy tu wszystko robione przez jednego człowieka co tylko zwieksza mój podziw dla jego pracy. Polecam każdemu, nie zawiedziecie się

Ponieważ gra jest spakowana programem molebox, na niektorych komputerach moga występować błędy i niespodziewane zamknięcia gry. Niestety nie ma na to rady (może po za formatem/zmianem systemu). Część postaci jest dostępna na strnie w wersji normalnej, mozecie więc dodac je do zwykłego Mugena.
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź