Berserk
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
Ratlee
Strażnik cnoty forumowiczów
Ratlee, 05-29-2017, 12:52
Piękny rozdział Big Grin

Nawet mi nie przeszkadza fakt, że jest taki krótki, bo w sumie składa się znowu z samych podwójnych stron Smile Świetnie jest zobaczyć kunszt Miury w takiej rozdzielczości i móc to chłonąć Big Grin.

IMO to świetne zagranie, że Miura przypomina czytelnikom co się działo - niedługo zamierzam od nowa czytnąć Berserka, ale takie krótkie streszczenie ładnie wszystko podaje - a fakt, że Farnese i Schierke odczuwają emocje Casci podczas danych wydarzeń, tylko wzmaga to uczucie intymności... które osiąga apogeum przy pamiętnej scenie Guts x Casca ^^. (Educational purposes, hehe ;d Dobrze zagrane Big Grin)

Nie ma tutaj żadnej niespodzianki, nasze bohaterki mozolnie podróżują w poszukiwaniu rozbitej duszy Casci i zmierzają ku ostatnim częścią. Casce brak już tylko serca i rozumu - oba prawdopodobnie straciła podczas zaćmienia, kiedy ten, którego kochała postąpił wobec niej tak okrutnie i to co przeszła, sprawiło, że postradała zmysły.

Obawiam się tylko o zmysły Schierke i Farnese, bo jeśli odczuwają to samo co Casca podczas zaćmienia, to czy nie jest możliwe, że to samo stanie się z nimi?
CCORD
Moderator :P
CCORD, 05-29-2017, 14:06
Rozdział przejściowy, przynajmniej wg mnie, bo od momentu, gdy dostały się do snu Casci, czekam tylko aż dojdą do celu, chcę zobaczyć ich reakcję.
@Ratlee  właściwie powiedział wszystko co ja chciałem.
[Obrazek: Jk6F8LO.png] Big Grin
,,Pokonaliśmy niemożliwe.
Wszechświat stanął otworem.
Zbrodnia pozostała zbrodnią."
Spoiler

[Obrazek: 2PwR8rm.jpg]

Jebedaiah
Junior Member
Jebedaiah, 05-29-2017, 15:24
Rozdział dla mnie niesamowity. Takiego klimatu nie czułem juz od bardzo dawna w żadnej mandze. Świetne przedstawienie uczuć Casci, aż można to wszystko poczuć, te burze emicji. Pokazanie wszystkiego co sie działo jej oczami jest dla mnie strzałem w dziesiątke. W ogóle fakt, że Farnese i Schierke muszą przywrócic Casce "normalność" jest kapitalnym pomysłem. Dzięki temu dwie kobiety aktualnie najblizej Gutsa mogą w koncu zrozumiec co ich łączy(Casce i Gutsa) i dlaczego Guts tak bardzo pragnie przywrócić Casce świadomość. Zawsze uważałem, że głębia postaci i łączące ich więzi to najmocniejsza cecha Berserka a tutaj jest to wszystko bardzo ładnie podkreślone. Tylko dlaczego te rozdziały muszą wychodzic tak rzadko... Sad
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź