Berserk
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
Shamson

Szczur Okrętowy

Wiek: 22
Licznik postów: 46

Shamson, 24-04-2018, 21:27
Tradycyjnie podsumuję memem:
[Obrazek: flat,800x800,070,f.u4.jpg]
Shitstorm jaki się szykuje będzie świetny. Miura postanowił zagrać bardzo niebezpieczną kartą. Powrót do Griffitha, do tego rozdział głównie wyglądający(bez dużej ilości dialogów - wszystkie spokojnie upchnęłoby się na jednej stronie), do tego poprzedni rozdział skończył się raczej cliffhangerem. Do tego znowu mamy sytuację, gdzie nie wiadomo czy i jak długa będzie przerwa - mam nadzieję, że "till next time" oznacza to samo co w marcowym rozdziale . Nawet jeśli w maju dostaniemy rozdział to i tak na 99% będzie o srebrnowłosym księciuniu. Rozdział już ma łatkę najbardziej znienawidzonego Big Grin Wielu ludzi będzie biło niezłą pianę niezależnie jak rozwinie się sytuacja.

Osobiście jestem w gronie umiarkowanie niezadowolonych, bo byłem przygotowany na taki rozwój wydarzeń już w marcu. Co nie zmienia faktu, że jednak chciałbym wątek odderpienia Caski już mieć za sobą.
No i w sumie guzik o samym rozdziale napisałem, ale z drugiej strony nawet jak wyjdzie tłumaczenie to i tak nie będzie o czym pisać.

Link do rozdziału
Soad

Wilk Morski

Licznik postów: 83

Soad, 25-04-2018, 01:13
A mi się w sumie nawet podoba powrót do Griffitha, ale ten rozdział naprawdę był tak krótki, czy tylko taki się wydawał? Chyba pierwszy raz przeczytałem rozdział berserka w "bleachowym" tempie.
CCORD

Gorosei

Wiek: 19
Licznik postów: 4,245
Miejscowość: Siedlec :]

CCORD, 30-04-2018, 14:20
Właśnie wrzucili na MS, to i ja przeczytałem. Rozdział rzeczywiście bardzo krótki, ale strasznie mnie cieszył. Fajnie, że są w świecie jeszcze rzeczy sprzeciwiające się Griffithowi i bardzo mi się podoba motyw tych ogrów, czy gigantów, czy czym oni tam są, które utworzyły własną armię.

Generalnie rozumiem czemu ludzie będą narzekać i również chciałbym mieć wątek Caski już za nami i przejść do następnej części fabuły, ale rozumiem że to co teraz dostajemy też jest potrzebne.
"Love, hope, compassion...
This is what people say monster SOULs are made of.
But the absolute nature of "SOUL" is unknown.
After all, humans have proven their SOULs don't need these things to exist."
Spoiler

[Obrazek: hSzDtT]

Subskrybuj ten wątek Odpowiedź