Jakie będą następne stawki za głowy
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
WfanOP

Wilk Morski

Licznik postów: 53

WfanOP, 25-03-2017, 04:31
Takie kwoty wysokie dajecie a pamiętacie ja luffy wpadł na wojne zrobił zadyme pokazał że posiada królewskie haki wprawdzie zakpił z marynarki uwolnił ace przy admirałach i zdołał uciec (z pomoca innych nie wspominając o więzieniu)
nawet jak upadnie mamuśka to nie dostanie wiecej niż 100mln Wink
ARRRGH

Dowódca dywizji Yonko

Licznik postów: 2,225

ARRRGH, 26-03-2017, 18:47
(25-03-2017, 04:31)WfanOP napisał(a): Takie kwoty wysokie dajecie a pamiętacie ja luffy wpadł na wojne zrobił zadyme pokazał że posiada królewskie haki wprawdzie zakpił z marynarki uwolnił ace przy admirałach i zdołał uciec (z pomoca innych nie wspominając o więzieniu)
nawet jak upadnie mamuśka to nie dostanie wiecej niż 100mln

Luffy praktycznie wysolował kolesia o nagrodzie 860. Dodatkowo kapitanowie mają większe nagrody, więc nagroda oscylująca około miliarda wcale nie byłaby bez sensu.
chucky

Admirał

Licznik postów: 2,733

chucky, 26-03-2017, 21:09
(26-03-2017, 18:47)ARRRGH napisał(a): Luffy praktycznie wysolował kolesia o nagrodzie 860.

No nie. Cracker nie dość, że nie miał praktycznie żadnego użytku ze swoich ciastek (poza słabszymi niż zwykle tarczami), to jeszcze jego moc sprawiała, że Luffy odzyskiwał energię. To tak jakby błyskawice Enela jeszcze wzmacniały Luffiego. Walka trwała tak długo, bo z każdym atakiem tylko Cracker tracił na sile. Luffy musiał go osłabiać przez 12 godzin, żeby go pokonać. Bez Nami (idealnej kontry), przewagi terenu i ton PISu Luffy byłby martwy w 30 minut, maks.

Co do reszty całkowita zgoda. Jeśli przyczyni się do śmierci BM, to nie skończy ze stawką jak za Snacka (zakładając, że to ok. 550mln, jak u Ace'a).
[Obrazek: tumblr_ojg7flg58r1tvlw71o1_500.gif]
ARRRGH

Dowódca dywizji Yonko

Licznik postów: 2,225

ARRRGH, 27-03-2017, 00:41
(26-03-2017, 21:09)chucky napisał(a): No nie. Cracker nie dość, że nie miał praktycznie żadnego użytku ze swoich ciastek (poza słabszymi niż zwykle tarczami), to jeszcze jego moc sprawiała, że Luffy odzyskiwał energię. To tak jakby błyskawice Enela jeszcze wzmacniały Luffiego. Walka trwała tak długo, bo z każdym atakiem tylko Cracker tracił na sile. Luffy musiał go osłabiać przez 12 godzin, żeby go pokonać. Bez Nami (idealnej kontry), przewagi terenu i ton PISu Luffy byłby martwy w 30 minut, maks.

Rozumiem Twoje argumenty i się z nimi zgadzam, ale jeśli ta wiadomość przedostałaby się do "mediów", to nikt by nie zwracał uwagi na wszystko co sprzyjało Luffy'emu. Liczyłyby się fakty - Luffy pokonał Crackera wartego 860 mlnów = POTWÓR Smile
Hinczykbn

Supernova

Licznik postów: 824

Hinczykbn, 27-03-2017, 01:15
Tym samym również obstawiałbym za nagrodą podniesioną srogo.
W końcu obalenie Yonko to nie jest coś co może zrobić każdy i podniesienie nagrody o 100-200m było by niedorzeczne.
Mam też nadzieje, że Choper dostanie zdjęcie w formie potwora i normalną nagrodę.
Do ekipy z Wano jakieś pomysły? Zoro za rozbicie szoguna 100-200m?
Spoiler

[Obrazek: ENEL-GOD.png]

Ratlee

Gorosei

Wiek: 27
Licznik postów: 4,092

Ratlee, 27-03-2017, 13:01
(27-03-2017, 01:10)Szarim Musty napisał(a): Tylko, że BM nie pozwoli na poinformowanie świata o porażce Crakersa. Inni yonkou mogliby chcieć wykorzystać takie osłabienie. 
Morgans jest na herbatce - jedno przypadkowe słowo od Big Mom czy kogoś z jej załogi typu 'O nie, to Słomkowy! Najpierw załatwił Krakersa, a teraz Katakuriego/Smoothie/Snacka!' - i już nagłówek w ME Times gotowy ^^ 

Co mi trochę nasuwa inny pomysł - przy pomocy Pudding BM mogłaby podyktować Morgansowi jakiekolwiek wspomnienia na podstawie których będą poxniej napisane artykuły. Cały świat może ujrzeć historię taką jak chce jej BM jeśli uda jej się przeżyć ^^
92Raptor

Szczur Okrętowy

Wiek: 29
Licznik postów: 43

92Raptor, 28-03-2017, 23:14
Big Mom popełniła dwa błędy. Po pierwsze zlekceważyła słomka i jego ekipe, po drugie na herbatce jest wielu gości z których bardzo wielu zawdzięcza, bardzo wiele rodzinie Vinsmoke. Jak myślicie co się stanie gdy dowiedzą się że mamuśka chce zabić Vinsmoke'ów , a tym samym popsuć im ich interesy, jestem pewny że żaden z nich z osobna nie sprzeciwił by się mamie na jej terenie, nie tylko ze względu na jej owoc którym może zabić każdego w trybie instans , ale również ze względu na obecność dwóch dowódców z nagrodami ok 1 mld. Obecna sutuacja jet teraz troche inna, jest sojusz składający się z silnych kolesi którzy nie są zrobieni z papieru  co to,to nie bynajmniej, podsumujmy Luffy posiadający tędencje do robienia sobie sojuszników ze swoich wrogów, posiadający zarówno siłe jaki szczęscie , dodajmy do tego genialny plan Bege i  broń Caesara, a jak to nie wypali, to zawsze można liczyć na cud , w tym wypadku to może być to ta bomba, znając Ode to on wymyśli takie coś że nam szczęki opadną z szoku i ze śmiechu.
Mrowlanin

Wicekapitan

Licznik postów: 259

Mrowlanin, 28-03-2017, 23:16
co do tych gości to nasza piękna trójoczna gwiazda wytnie im to z pamięci
chucky

Admirał

Licznik postów: 2,733

chucky, 29-03-2017, 00:36
(28-03-2017, 23:14)92Raptor napisał(a): Big Mom popełniła dwa błędy. Po pierwsze zlekceważyła słomka i jego ekipe, po drugie na herbatce jest wielu gości z których bardzo wielu zawdzięcza, bardzo wiele rodzinie Vinsmoke. Jak myślicie co się stanie gdy dowiedzą się że mamuśka chce zabić Vinsmoke'ów , a tym samym popsuć im ich interesy, jestem pewny że żaden z nich z osobna nie sprzeciwił by się mamie na jej terenie, nie tylko ze względu na jej owoc którym może zabić każdego w trybie instans , ale również ze względu na obecność dwóch dowódców z nagrodami ok 1 mld. Obecna sutuacja jet teraz troche inna, jest sojusz składający się z silnych kolesi którzy nie są zrobieni z papieru  co to,to nie bynajmniej, podsumujmy Luffy posiadający tędencje do robienia sobie sojuszników ze swoich wrogów, posiadający zarówno siłe jaki szczęscie , dodajmy do tego genialny plan Bege i  broń Caesara, a jak to nie wypali, to zawsze można liczyć na cud , w tym wypadku to może być to ta bomba, znając Ode to on wymyśli takie coś że nam szczęki opadną z szoku i ze śmiechu.

1. Wysłała na niego faceta jeszcze silniejszego od tego, do pokonania którego potrzebował Lawa.
2. Kiedy okazało się, że jakimś cudem dał sobie z nim radę, wysłała na niego całą armię.
3. Zamknęła go w klatce, z której nie da się wydostać od środka.

Gdzie tu widzisz lekceważenie Słomka? To nie Doflamingo, który oczekiwał, że Diamante/Bellamy cokolwiek mu zrobią.

Jeśli ktokolwiek tutaj zawalił sprawę, to byli to Opera, Bobbins i Brulee. Może jeszcze Smoothie, która olała fakt, że Luffy uciekł. Do BM nie można się przyczepić, skoro wszyscy ją zapewniają, że Luffy nie żyje.

---

Kto tam zawdzięcza cokolwiek Vinsmokom...? .-. Jedynie Morgan wydaje się ich znać, ale z jakichś powodów już od dawna nie prowadzą interesów.

---

Plan Bege i słowo "genialny" nie powinny padać w tym samym zdaniu xd Jest tak niedopracowany, że zagadką nie jest "co z tego będzie?", a "co pójdzie nie tak?" :v Pudding może nie wystrzelić, Luffy może nie usłyszeć sygnału przez stopery w uszach, BM może zniszczyć krzykiem lustra, na wszystko mają 5 sekund, a żeby tego było mało - Katakuri potrafi przewidzieć przyszłość. No co może pójść nie tak?  xd Już nie wspominając o tym, że imprezka już się zaczęła, a jakoś nie widzę zdjęcia przy stole.
[Obrazek: tumblr_ojg7flg58r1tvlw71o1_500.gif]
92Raptor

Szczur Okrętowy

Wiek: 29
Licznik postów: 43

92Raptor, 29-03-2017, 01:36
(29-03-2017, 00:36)chucky napisał(a): Katakuri potrafi przewidzieć przyszłość.

tak 5 sekund i Bege się go boi, a zapomniałes o Eneru on  potrafił przewidzięc co się stanie za 3 godz i jak skończył, Luffy jest nieprzewidywalny jak erupcja wulkanu z nim ,to nigdy nic nie wiadomo. pytanie brzmi jak ci dowódcy stają z releksem i haki uzbrojenia , skoro są dowódcami to muszą wymiatać i być na pozimie wyrzszym od crakera lub podobnym.
Doflamingo ruwnież nie lekceważył słomka, jego plan zakładał załatwienie słomkowych i Law'a pojedynczo , Lawa na green bit , a Lyffy' ego w coloseum, a potem po kolei całą reszte. Tto nie winna Doflaminga że pojawiły się zmienne w postaci Sabo i jego odziału, armi liliputów i ich planu załatwienia sugar, akcji usoppa dzięki której wszyscy dołączyli do Luffy'ego min Cavendisch i don Chinjao, nie mówie jusz o reszcię . Wnisek prosty spodziewaj się niespodziewanego, i mniej oczy szeroko otwarte i do okoła głowy.

(29-03-2017, 00:36)chucky napisał(a): 1. Wysłała na niego faceta jeszcze silniejszego od tego, do pokonania którego potrzebował Lawa.
2. Kiedy okazało się, że jakimś cudem dał sobie z nim radę, wysłała na niego całą armię.
3. Zamknęła go w klatce, z której nie da się wydostać od środka.

Gdzie tu widzisz lekceważenie Słomka? To nie Doflamingo, który oczekiwał, że Diamante/Bellamy cokolwiek mu zrobią.

Jeśli ktokolwiek tutaj zawalił sprawę, to byli to Opera, Bobbins i Brulee. Może jeszcze Smoothie, która olała fakt, że Luffy uciekł. Do BM nie można się przyczepić, skoro wszyscy ją zapewniają, że Luffy nie żyje.

Luffy i Law rzeczywiście walczyli we dwóch z Doflamingiem , ale zaponmiałes że zanim go wykończyli, to mieli przed sobą aż czterech przeciwników łącznie z Doflamingiem ( klon Doflaminga który był niewiele słabszy od orginału, Trebol i jeszcze Bellamy który został wykorzystany w roli żywej tarczy.). Kraker miał pecha bo niespodziewał się taktyki obranej przez Luffy'ego " jak nie możesz czegoś pokonać , to po prostu to zjędz." , Craker mógł być silniejsy od Luffy'ego czy Doflamingo , ale Luffy nie walczył sam miał ze sobą Nami która rozgryzła słabość herbatników ( osobiście liczyłem na wygrana Crakera, ale Oda mnie zaskoczył Big Grin ). Big Mom nie wysłała armi oni sami ruszyli na Słomka, jak zobaczyli pokonanego Crakera, Lufffy moim zdaniem pokazał klase taka chmara silnych gości  meczyła sie całą chwile z nim choć on był na pół zdechły po 12 godz walce Crakerem, gdyby był w pełni sił to rozwaliłby ich w pare min. Opera rzeczywiście zawalił sprawe poniewaz skłamał mówiąc że spalił Słomka , bo niechciał przyznać się że uciekli bo ktoś go załatwił jednym ciosem z zaskoczenia, Brulle padła ofiara własnej mocy , a Smoothie cóż gdy przyszła mama uznała że jej obecność jest tam zbędna.

Plan Bege na pewno niewypali , ale jakby na to spojżeć inaczej to mamy 3 wyrzutnie akurat tyle co  strazników i liderów sojuszu , moce jdnych i drugich się pokrywają :
Zeus -Elektryczność   ----------------- Luffy - Guma 
 Prometeusz - Ogień  ----------------- Ceasar - Gaz
 Napoleon - Szermierka ---------------- Bege - Człowiek-Forteca  
mamy 2 dowódców z ciekawym zestawem uniejetności :
Smoothie - Szermierz + moc wyciskańnia z ofiar płynów  ----- Brook(oczywista kontra trupa ani nie zabijesz , ani nic z niego nie wyciśniesz. )
Katakuri - oprócz haki obserwacji nic nam nie pokazał, ale jestem świadomy że to nie wszytkie umnjejętności kontrą na tego gościa wydaję sie Jinbei i Sanji jako duet, jest jeszcze teoria że carrot może byc nowym urzytkownikem śnieżnego DF typu logia który był owocem monet( odsyłam do tematu  Carrot na nakama) ,wedle niej gdy luffy spalił żarcie, do jedzenia zostały pomarańcze rosnące na drzewkach Nami. Cool Idea
Ministrowie i baron Tamago napewna będą walczyć z resztą i Rodziną Vinsmoke , swoją drogą licze na rewanż Pedra z Tamago w formie kurczaka, ciekawią mnie moce Compote i reszty rodzinki.
Hinczykbn

Supernova

Licznik postów: 824

Hinczykbn, 05-03-2018, 01:36
Generalnie to nie byłem pewny co do zakładania tematu, bo wcale nie jest powiedziane czy nagrody będą ale..
Jakie będą nagrody Ekipy Słomianych po Arcu z BM?

Obecne nagrody:


- Luffy 500kB

- Zoro 320kB

- God Usopp 200kB

- Sanji 170kB

- Robim 130kB

- Franky 94kB

- Brook 83kB

- Nami 66kB

- Chopper 100B


Moje Typy nowych nagród:

- Luffy: 700-800kB

- Jimbei 600kB

- Sanji: 300kB – jeśli jeszcze coś pokaże, jeśli nie 250kB

- Brook: 200kB

- Nami: 150kB

- Chopper: 100kB (liczę, że dostanie zdj w formie Monster)

- Zoro/Usopp/Robim/Franky/+ 50-100 kB

Uważam też, że kolejne nagrody będą po Wano.
Spoiler

[Obrazek: ENEL-GOD.png]

CCORD

Gorosei

Wiek: 23
Licznik postów: 4,962
Miejscowość: Siedlec :]

CCORD, 05-03-2018, 02:03
Rzeczywiście, przydałoby się żeby wszyscy członkowie załogi byli powyżej 100 000B ^^

Co do typowania to ja nie jestem w tym dobry ani tego nie lubię, odniosę się więc do twoich. Zoro/Usopp/Robin/Franky - jeśli coś rzeczywiście dostaną to chciałbym żeby to było coś ciekawego, jak z listem na Sanjiego, gdzie zastanawialiśmy się o co może chodzić. Jak się okazało i co z tego wynikło to wszyscy wiemy, ale rozumiecie do czego zmierzam, co? Żeby ich ewentualne nagrody wynikały z czegoś ciekawego, nie po prostu z pokonania jakichś lamusów.

Chopper - rzeczywiście byłoby ciekawie gdyby dostał nagrodę. Taką z prawdziwego zdarzenia. Pytanie tylko czy dostałby ją jako Chopper (tj. podbicie aktualnej), czy jak Sogeking, zupełnie nową?

Nami pomogła pokonać Crackersa, więc imo rzeczywiście może jej podskoczyć.

Brook jako MVP tego arcu jest tym w co pokładam moją nadzieję. Pytanie tylko czy ktoś może wiedzieć co zrobił?

Podniesienie nagród Jinbeia i Sanjiego uśmiecha mi się, bardzo bym chciał żeby do tego doszło, ale... Czy jest za co? Tak całkowicie poważnie, czy poza byciem tam zrobili coś aż tak bardzo odznaczającego? Nie pokonali (jeszcze?) nikogo, nawet nie nawiązali pełnoprawnej walki. Liczę, że Oda coś nam jeszcze da, np. Sanjiego wymiatającego podwórko żeby zrobić miejsce dla Luffy'ego - chociaż raczej się tego nie doczekam, bo planem jest chyba żeby uciec.

Luffy - wszyscy mówią, że nie dostanie nagrody, bo powyżej 500kB już tak nie dają, ale zastanówmy się, czy Luffy kiedykolwiek wcześniej zrobił coś podobnego kalibru? Pokonał (nie istotne, że jednego z pomocą Nami, a z drugim ledwo zremisował) dwóch Słodkich Dowódców, do tego zagrał BM na nosie wykradając pana młodego. Jeśli to nie zasługuje na wysoką nagrodę, to ja nie wiem. Może nawet doczekamy się kogoś polującego na głowę Luffy'ego żeby zdobyć nagrodę Big Grin

Podsumowując, nagrody obecnych członków zdecydowanie podskoczą, chyba że marynarka znajdzie jakąś wymówkę. Nie miałoby to sensu żeby za coś takiego Luffy nie dostał nic. A nagroda 800kB zaproponowana przez Hinczyka bardzo mi się podoba. Pozostali nie podlegają dyskusji, nie jestem tylko pewny Sanjiego i Jinbeia.

Przydałoby się żeby M3 podskoczyło w górę, bo Luffy od nich ucieka ^^ A szczególnie martwi mnie różnica między Sanjim, a Zoro. Nie powinna być tak duża, Zoro zawsze powinien być tylko krok, dwa przed Sanjim, a tutaj nawet nie jesteśmy w stanie stwierdzić, bo Sanji od paru lat (ktoś może policzy?) nie dostał żadnej poważnej walki. Ba, od TS nie miał żadnej poważnej walki... A, no i nie godzi się żeby M3 miało nagrody na poziomie jakichś lamerskich supernovas :] Powinni być przynajmniej na tym poziomie co Luffy przed TS nagrodowo. Zoro spełnia, ale Sanji nie. Chciałbym boosta dla Sanjiego, ale szczerze to ciężko znaleźć powód.

Czemu nie uwzględniłeś nagrody Sogekinga Sad

Co do nieobecnej części załogi, to chcę zobaczyć wzrost ich nagród, ale czy mamy podstawy tak sądzić? Chyba, że dostaną na fali hajpu części obecnej, choć wątpię.
"Love, hope, compassion...
This is what people say monster SOULs are made of.
But the absolute nature of "SOUL" is unknown.
After all, humans have proven their SOULs don't need these things to exist."
Spoiler

[Obrazek: hSzDtT]

Mordoc

Pan Ciemności

Licznik postów: 3,518

Mordoc, 05-03-2018, 02:52
- Luffy 500 kk B -> 700 kk B

- Zoro 320 kk B

- God Usopp 200 kk B

- Sanji 170 kk B -> 230 kk B

- Robin 130 kk B

- Franky 94 kk B

- Brook 83 kk B - >136 kk B

- Nami 66 kk B -> 112 kk B

- Chopper 100 B  -> 200B

- Jinbe ??? -> 500 kk B
(05-03-2018, 02:13)Keisiak napisał(a): Ogólnie, fajnie byłoby dostać w końcu jakichś fajnych, porządnych łowców nagród, bo wydaje mi się że zeszli trochę na drugi plan/jeśli nie trzeci.
Mamy marynarkę, shichibukai, podziemie, piratów, rewolucjonistów, dodatkowa frakcja w postaci łowców nagród z pewnością, by się przydała, chociażby jako przejście od poziomu dowódcy Yonko do Admirała/ Yonko.

Łowcy piratów, to raczej wolni strzelcy, nie podlegający nikomu, a jedynie odbierający narody od marynarki, więc zapewne nie mają swojego bossa. Jest jednak szansa, że wśród nich jest jakaś mocna postać. Dotychczas poznaliśmy tylko Zoro, Daz Boneza, Johniego i Yosaku. 3 na East Blue, jednego na GL, teraz przydałby się jeden w nowym świecie.
Spoiler

[Obrazek: UAMELnu.png]

Spoiler

[Obrazek: 05onfire1_xp-jumbo-v2.jpg]

Dejo

Gorosei

Wiek: 28
Licznik postów: 3,443

Dejo, 05-03-2018, 11:28
Luffy - 600 mln
Zoro - 420 mln - dostałby stówkę tak jak Sanji po Dressrisie tylko że w tym przypadku nie miałoby to tak naprawdę żadnego uzasadnienia
Sanji - 377 mln - taka sama podwyżka jak zoro na Dressrosie
Jinbe - 430 mln - u niego byłoby bez zmiany nagrody 
Usopp - 250 mln 
Robin - 180 mln
Franky - 144 mln
Brook - 133 mln
Nami - 116 mln
Chopper - 300


Ogólnie to nie będzie w ogóle zmian po WCI na listach Smile 

Nagroda przed dołączeniem Brooka 667,000,050 po dołączeniu 700,000,050
Nagroda przed dołączeniem Jinbego 1,570,000,100 po dołączeniu 2,000,000,100. Ja wam mówię tak właśnie będzie Big Grin


No i BM nie padnie więc mogą próbować zatuszować sprawę, Stussy przecież zawsze może przycisnąć Morgansa. Poza tym lepiej dać nagrody rzadziej a porządne niż popierdywać co sto rozdziałów o 50 mln czy 100 mln Big Grin(No i aktualne nagrody są nadal dosyć świeże)
Cytat:Jest jednak szansa, że wśród nich jest jakaś mocna postać.
Mihawk( Trochę słabe rozwiązanie bo Zoro), jest to naprawdę możliwe, że przed zostaniem Shichibukai był łowcą głów.
 
[Obrazek: TOP-Best-Greatest-GOALKEEPERS-Soccer-Foo...1263&ssl=1]
Hinczykbn

Supernova

Licznik postów: 824

Hinczykbn, 05-03-2018, 12:38
Wydarzenia z arcu BM Muszą wycieknąć!

Słomiani zrobili za dużo by to odbiło się bez echa:

1. Zniszczenie  ślubu.

2. Przejęcie silnego członka załogi - Jimbei

3. Sojusz z Bege połączony z jego zdradą BM.

4. Pokonanie 2 Słodkich dowódców i pełno innych postaci.

5. Odpieranie ataków Yonko.

6. Przeciągnięcie na swoją stronę Zeusa.

Wykradnięcia Ponyglypha nie liczę, bo to nie jest jawne.
Spoiler

[Obrazek: ENEL-GOD.png]

Subskrybuj ten wątek Odpowiedź