Jakie będą następne stawki za głowy
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
Szaman

Legendarny pierwszy oficer

Licznik postów: 1,323

Szaman, 17-11-2008, 02:29
Trochę dziwne, że nie podbili ceny za głowy załogi Luffiego po pokonaniu Morii. Myślę, że w tej sadze załoga pokaże na co ją stać. Zanim wpłyną na nowy świat powinni mieć odpowiednio wysokie stawki na głowę żeby nie musieć się wstydzić Tongue
Według mnie takie bounty będą mieć następujący członkowie SPH:

1. Luffy 600 000 000
Załatwi jakąś ważną postać. Może nawet admirała. Narobi dużego zamieszania, spuści łomot Tenryuubito
2. Zoro 260 000 000
Pokona Kume
3. Sanji 140 000 000
wykończy jakiego wysoko postawionego marynarza
4. Franky 90 000 000
5. Robin 85 000 000
... (nie mam pomysłu)
10. Chopper 5
RiZochi

Pirat

Licznik postów: 41

RiZochi, 17-11-2008, 02:38
Osobiście to nie wiem. Pewnie im podwoją i podciągną w górę. Z tego co zauważyłem działa to w ten sposób. Jednak pojawia się taki problem, że nagroda za Luffiego jest już i tak ogromna, więc jest mało prawdopodobne, że podciągną ją jeszcze bardziej w górę.

Spoiler na biało poniżej

Co do zwiększenia nagrody za SHP po TB Saga, to nikt nie wie o tym, że Moria został pokonany. Rząd stwierdził, że jeżeli świat się dowie, iż Luffie z łatwością pokonał kolejnego Shichibukai to może zrodzić się panika i upaść ich autorytetautorytet. Dlatego też nie wzrosły za nich nagrody po owych wydarzeniach.
BlackKuma

Król piratów

Licznik postów: 3,505

BlackKuma, 17-11-2008, 17:24
RiZochi napisał(a):Spoiler na biało poniżej


To nie spoiler, przecież wszystko było w anime. Tym bardziej nie jest to spoiler bo jest w dziale manga, a nasza manga pl nie jest ,aż tak do tyłu Wink


Tony napisał(a):Trochę dziwne, że nie podbili ceny za głowy załogi Luffiego po pokonaniu Morii.

Przecież rząd zatuszował pokonanie Morii, a to mówi samo za siebie. Jeżeli świat by się o tym dowiedział to wtedy nagroda na pewno by wzrosła Smile
Szaman

Legendarny pierwszy oficer

Licznik postów: 1,323

Szaman, 18-11-2008, 02:53
No tak ale mogli podnieść nagrody nie podając powodu.
xaton

Pierwszy oficer

Licznik postów: 1,120

xaton, 18-11-2008, 02:59
Nie podnosi się nagród bez powodu. Na tak silną załogę każdy patrzy i jeśli nagle za Luffiego nagroda wzrośnie z 300 mln na 600 mln to ludzie się domyślą, że coś się stało.
BlackKuma

Król piratów

Licznik postów: 3,505

BlackKuma, 18-11-2008, 15:42
Otóż to, od razu ludzie zaczęliby się zastanawiać co się stało, że podniesiono nagrody za tak znanych piratów ( no może nie aż tak, ale każdy na świecie już pewnie wie kto Enies Lobby rozwalił Wink ). Wkońcu prawda wyszłaby na jaw, a jeżeli nagrody nie zostały podniesione to wiadomość o klęsce Morii nie rozniesie się tak szybko lub wcale w co jednak nie wierzę Wink
De_Ace

Wilk morski

Licznik postów: 76

De_Ace, 19-11-2008, 20:16
Co do nagród to z pewnością podniosą ją po odbiciu Ace z rąk marines. O ile do takiego odbicia dojdzie bo jeszcze sporo charterów przed nami;p Wtedy marines nie miała by jak zatuszować tej sprawy bo przecież cały świat już wie o tej egzekucji i będzie patrzył tego dnia tylko w jedno miejsce czyli na kwaterę główną. Więc jeśli doszło by do odbicia a możliwe ze nawet jakiegoś porozumienia z Białobrodym to sądzę że nagroda wzrosła by do jakichś 500 000 000 beli. Takie tam moje wymysły;p
NicoRobinFan

Wilk morski

Licznik postów: 91

NicoRobinFan, 20-11-2008, 17:55
devilnevercry napisał(a):wg mnie sie nie podbija bo Luffy "tylko" wykradnie Ace
a Marynarka nie bedzie robiła z tego wielkiego szumu a jesli nawet to tylko Luff'iemu sie podniesie cena za głowe
przeciez reszta załogi nie dotrze na czas .....

Szum będzie ... i to wielki. Co do tego , że podniosą cenę za głowę tylko Luffy'emu to zgadzam się z Tobą ... no chyba , że Zoro też przypadkiem tam trafi Tongue. No , ale ta nagroda według mnie wzrosłaby max do jakichś 400mln (uwzględniając to , że pokonał Morię , który był warty 320mln i odbił Ace'a)

devilnevercry napisał(a):poza tym nie wiem czy sie w ogóle dowiedzą o tym że Ace ma być stracony ....

Jeśli się ktoś dowie , to tylko Nami i Robin. Reszta raczej nie należy do osób interesujących się prasą.
Roronoa Zoro

Nowicjusz

Licznik postów: 23

Roronoa Zoro, 23-11-2008, 00:04
Nawet jeśli dowiedzieli by się o tym , że Straw Haty pokonały Morie to niebyła by to nagroda w wysokości 600 mln myślę ,że około 450mln . Ale wątpię żeby ktokolwiek się o tym dowiedział już Marines o to zadbają . Jeśli uratują Ace z egzekucji na pewno by im nagrody się zwiększyły lecz to nie będzie takie łatwe ponieważ tam będą wszyscy Admirałowie , Shichibukai , Garp same potęgi Marynarki. Zapewne połączą siły z Whitebeardem więc jest to w jakimś stopniu możliwe.
Art

Imperator

Licznik postów: 1,953

Art, 23-11-2008, 00:57
Roronoa Zoro napisał(a):Ale wątpię żeby ktokolwiek się o tym dowiedział już Marines o to zadbają
Informacja na pewno nie wyjdzie od marines, ale myśle, że fakt iż ok 1000 osób nagle odzyskało cienie nie pozostanie niezauważone. Wątpliwości rodzą pytania. Dodatkowo Kuma nie rozprawił się z głównymi świadkami pokonania Morii: Lolą i jej bandą, a ci sami powiedzieli, że rozprzestrzenią wieść o ich zbawcach słomiakach. Zresztą od kiedy dla rządu jest problemem podniesienie komuś nagrody bez większego powodu? czy tak nie było w Arabaście, gdy Luffy otrzymał 100mln, a to, że pokonał Crocodile'a nie zostało ujawnione?
Myślę, że były 2 powody, z powodu których banda nie dostała nagród:
1. Dopiero co o nich pisano w gazetach, a kolejny cyrk z listami gończymi postawiłby rząd w złym świetle
2. Mają sprawę Ace i WB na głowie

Spoiler

a co do bardziej aktualnych wydarzeń, to po cyrku na archipelagu i bez Impel Down mają zagwarantowane nowe listy gończe. Już arystokracja o to zadba. Dodatkowo pisano o tym w gazetach, więc byłoby dziwnie, gdyby obiło się to bez echa. Nagrody na bank dostaną Luffy za prawy sierpowy, Sanji(może wreszcie zmiana facjaty?;] )za kopniaka i Usopp/Sogeking za atak du*ą z zaskoczenia Big Grin. Myślę, że również Chopper coś uzbiera...w końcu sam admirał był świadkiem jego...przemiany ;]

A co do ewentualnej kwoty, to w przypadku Luffiego mnożono jego nagrodę o ok x3, ale 900mln, to zdecydowanie przesada (choć obecnie...jeśli wyjdzie zwycięsko z akcji na którą się zanosi....to kto wie...), ja był strzelała na ok 500mln
U zora mnożono x2, ale tutaj z kolei jakoś te 240 mln...są rozczarowujące. Coś bardziej ok 300 by się przydało. U reszty nawet nie typuję, bo ciężko cokolwiek wywnioskować.
Blek

Imperator

Licznik postów: 2,588

Blek, 29-11-2008, 13:04
Luffy nie będzie miał 500mln, bo to postawi Enel'a w złym świetle xD
Tak może 450, Zoro 300mln, Usopp 100mln, Nami 70mln, Chopper 30mln, Robin 100mln, Szatan-sama 80mln, Franky 90mln, Sanji 295mln xD
BlackKuma

Król piratów

Licznik postów: 3,505

BlackKuma, 29-11-2008, 15:10
Black Z napisał(a):Sanji 295mln xD

Wątpię, ze nagroda za Sanji'ego tak podskoczyXD

Black Z napisał(a):Usopp 100mln

Jestem ciekaw kim będzie na liście gończym Usopp'em czy Sgoeking'iem Big Grin

Black Z napisał(a):Franky 90mln

Nisko cenisz Franky'ego Tongue

Black Z napisał(a):Tak może 450, Zoro 300mln

Luffy może jeszcze, ale Zoro... za duża nagroda

Licznik postów: 27

devilnevercry, 05-12-2008, 21:56
no jeszcze go nie pokazali ale już jest o nim mowa więc myśle że gdzieś tak ok 80 mln to może być
Yangus D.

Piracki wojownik

Licznik postów: 118

Yangus D., 08-12-2008, 17:46
Myślę , że Sanji coś około 150 mln , Robin - 90-100 mln , Zoro - 200 mln , Luffy- 450mln , Nami - 35mln , Usopp - 50 mln , Chopper- nie wiem ;D Brook -50- 60 mln
xaton

Pierwszy oficer

Licznik postów: 1,120

xaton, 08-12-2008, 18:33
Za Choppera będą dawać małe nagrody aż kiedyś podczas monster pointu rozwali jakiegoś ważniaka i dopiero dadzą mu dużą nagrodę. Albo osobny list gończy bo się nie połapią, że to ChopperTongue.
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź