Zmiany i zmiany...
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
CCORD

Gorosei

Wiek: 25
Licznik postów: 4,965
Miejscowość: Siedlec :]

CCORD, 23-09-2017, 15:14
Od jakiegoś czasu już się to szykowało, było właściwie nieuniknione, a ostatnie wybory to zapowiadały.

W wyborach bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie frekwencja (spodziewałem się mniejszej Big Grin). Po dosyć wyrównanej (pod koniec) "walce", która mogłaby zakończyć się inaczej, gdyby było wiecej czasu, wybory zwyciężył @Sturmir i to on zostanie jednym z nowych moderatorów.

Powiedzialem jednym z! Tak, bo to nie wszystko. Na miejsce moderatora powraca prowadzący "Przewidywania" @chucky.

Oprócz tego mam przyjemność ogłosić jeszcze dwa awanse: @Ratlee podskoczy na stanowisko czerwonej ku administratora, a ja, czyli @CCORD będę od tej pory piastował stanowisko junior admina.

Ze smutkiem musimy pożegnać dwóch członków załogi: @Sathera oraz @Bleka. Oboje mają wiele zasług, ale z powodu braku czasu, nie mogą już pełnić stanowiska. Mam jednak nadzieję, że nadal będą wchodzić na forum i przyjeżdżać na Bajlanda forumowe Smile Zwłaszcza @Sather, bo @Blek żegna się jedynie ze stanowiskiem moderatora, nadal łatwo złapać go np. na czacie.

Załoga wygląda teraz tak:
Administrator - @Ratlee, przy czym chciałbym zaznaczyć, że sam @Ratlee nie ma aktualnie zbyt wiele czasu, więc wszelkie sprawy proszę kierować do junior admina.
Junior Admin - @CCORD 
Moderatorzy - @Dejo i nasze nowe (no jeden nowy-stary Big Grin) nabytki, czyli @chucky i @Sturmir.

To wszystkie zmiany, dziękuję za uwagę Tongue
 
Sturmir

Wiceadmirał

Wiek: 27
Licznik postów: 1,484
Miejscowość: ECCLES MASTERRACE!

Sturmir, 23-09-2017, 15:20
[Obrazek: giphy-facebook_s.jpg]
chucky

Admirał

Licznik postów: 2,727

chucky, 23-09-2017, 15:28
Ale tęczowo :v

No witam serdecznie raz jeszcze. Gratuluję wszystkim posiadaczom nowych kolorków Big Grin
[Obrazek: tumblr_ojg7flg58r1tvlw71o1_500.gif]
Hyrule

Gold Experience Requiem

Licznik postów: 2,042

Hyrule, 23-09-2017, 23:51
Oficjalnie Ci gratuluję, sir Cycordzie! Od dawien dawna czułem, że jesteś odpowiednim kandydatem na to stanowisko. Miło bylo obserwować Twój wzrost i dojrzewanie na tym forum. Posiadasz wszelkie cechy dobrego admina. Jeszcze raz gratulacje. *puaka* w końcu zostałeś żółtą gnidą... ;( *sniiiif* jestem z Ciebie taki dumny... Wiedziałem, że to jest ten potencjał!





Gratuluję również naszym nowym moderatorom! Sądzę, żę Sturmir jest bardzo ciekawy nabytkiem. Niewątpliwie ma tę stronę w małym palcu i zna się na wielu rzeczach. Plus jest dość zasłużony. Wiem też, że stanie na wysokości zadania. 

Cieszę się, że strona posiada dobrą ekipę. Powodzenia! Ja ze swojej strony zawsze służe pomocą.

P.S. A Bleku jak zwykle xD
CCORD

Gorosei

Wiek: 25
Licznik postów: 4,965
Miejscowość: Siedlec :]

CCORD, 08-10-2017, 20:55
Jestem pewny, że niektórzy już to zauważyli, ale z przyjemnością możemy ogłosić, że od dzisiaj na forum mamy rangi. Rangi są zależne od ilości napisanych postów. Każdy z was może wybrać swoją stronę - Marynarkę lub Piratów (domyślna strona to Piraci) - w panelu użytkownika.
Jakie są progi i rangi? Myślę, że będzie ciekawiej jeśli sami do tego dojdziecie Wink

Dodaliśmy również licznik postów, wiek i miejsce zamieszkania pod avatarem, ale jeśli nie macie tych pól uzupełnionych, będziecie widzieć tylko licznik postów.
 
Hyrule

Gold Experience Requiem

Licznik postów: 2,042

Hyrule, 08-10-2017, 22:12
Podoba mi się to. Stare, dobre czasy. Możemy dostać listę rang, bez ilości postów?

edit: a, i jeszcze jedno pytanie - czy ten wybór na coś wpływa poza rangami?
Sturmir

Wiceadmirał

Wiek: 27
Licznik postów: 1,484
Miejscowość: ECCLES MASTERRACE!

Sturmir, 08-10-2017, 22:26
(08-10-2017, 22:12)Hyrule napisał(a): a, i jeszcze jedno pytanie - czy ten wybór na coś wpływa poza rangami?

Póki co nie.
CCORD

Gorosei

Wiek: 25
Licznik postów: 4,965
Miejscowość: Siedlec :]

CCORD, 08-10-2017, 22:37
(08-10-2017, 22:12)Hyrule napisał(a): edit: a, i jeszcze jedno pytanie - czy ten wybór na coś wpływa poza rangami?
Aktualnie nie.

1. Rekrut | Nowicjusz
2. Majtek | Majtek
3. Podporucznik | Szczur Okrętowy
4. Porucznik | Morski Wilk
5. Major | Bosman
6. Komandor | Vice Kapitan
7. Kapitan | Kapitan
8. Agent Cipher Pol 9 | Wschodząca Gwiazda
9. Kontradmirał | Imperator Podziemia
10. Wiceadmirał | Supernova
11. Naczelnik Impel Down | Oficer dywizji Yonko
12. Agent Cipher Pol Aigis 0 | Shichibukai
13. Admirał | Dowódca dywizji Yonko
14. Admirał Floty | Yonko
15. Legenda Marynarki | Król Piratów
 
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź