Gear 5?
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
1 2
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
Dejo

Gorosei

Wiek: 30
Licznik postów: 4,614

Dejo, 23-04-2015, 13:16
Po tak wczesnym pojawieniu się biegu 4 uważam że Luffy będzie potrzebował jeszcze jednego żeby mieć jakiekolwiek szanse z Imperatorami.Jaka jest wasza opinia?
 [Obrazek: v19QS9s.gif]
Spoiler

[Obrazek: FPZJ5OUUcAIsrmt?format=jpg&name=large]

xxfmkxx

Nowicjusz

Licznik postów: 17

xxfmkxx, 23-04-2015, 13:21
Hmm może niekoniecznie nowego Gearu ale nowych podform dla Gear 4.

W temacie " Obecne wydarzenia " pisaliśmy o czymś takim(pozwolę sobie skopiować aby nie pisać raz jeszcze)

Spoiler

Wisdom napisał/a:
Mi też się podoba. Spodziewałem się tego że Luffy się jakoś nadyma i zrobi z siebie olbrzyma, no prawie byłem blisko. Swoją drogą ,,Poundman" - nie uważacie, że to jeden z trybów tego gearu? Może w inny sposób może też się rozciągać?

Swoją drogą to też jest zagadka, no i wiadomo przecież to tylko shonen, ale mimo wszystko taki gumiak też ma wewnętrzne organy, może na skutek takiego 'wzdymania', ciśnienia i tak dalej ta technika ma ze sobą jakieś wady dla zdrowia? Ciekawe jak Oda to wyjaśni.



A mnie się podoba nowa forma IMO JEST ZAJEBISTA Big Grin i taka może zostać ale to co napisał kolega którego cytuje a dokładnie ta wzmianka że POUNDMAN moze być jednym z trybów Gear 4 jest w chuj zajebista Big Grin np. W poundman to taki wielki Goryl a np. nastepny tryb zmieni jego wygląd i będzie już przypominał wyglądam jakieś inne dzikie zwierzę które spotkał na wyspie gdzie trenował. Każdy nowy tryb da mu inne ataki i będzie posiadał zupełnie inne właściwości.

Zajebiste to może być taki Luffy wzorujący się na zwierzętach Big Grin Hype Hype Big Grin


To wydaje się o wiele bardziej sensowne Big Grin
chucky

Admirał

Licznik postów: 2,727

chucky, 23-04-2015, 14:31
Będzie 5. 3 byłyby ok. 5 też, ale 4 to tak trochę mało okrągła liczba.
[Obrazek: tumblr_ojg7flg58r1tvlw71o1_500.gif]
Ratlee

Gorosei

Wiek: 30
Licznik postów: 4,072

Ratlee, 23-04-2015, 15:15
IMO będzie 5-6 biegów, wszystko zależy od tego czy faktycznie G4 bedzie miał podtypy, czy nie, jeśli tak, to G4 z podtypami załatwi sprawę i G5 będzie pod sam koniec w finałowych walkach, a jeśli nie, to obstawiam, że będzie aż do G6, gdzie G6 ukaże się w samej finałowej walce.
[img=0x0]http://i.imgur.com/LpQnL15.png[/img]
Nina Parker

Szczur lądowy

Wiek: 24
Licznik postów: 5

Nina Parker, 16-12-2016, 15:23
Znalazłam interesujący filmik o Gear 5 Luffiego mam nadzieję że was to zainteresuje  Heart
[video=youtube]Luffy Gear 5 - Anime War[/video]
Mordoc

Pan Ciemności

Licznik postów: 4,494

Mordoc, 16-12-2016, 17:22
Filmik widziałem kilka dni temu, uznałem, że może być, wstawię z url, bo coś chyba wyżej poszło nie tak ;/
a przynajmniej ja nie mogę/ nie umiem w to kliknąć

Luffy Gear 5 - Anime War

lub bez wchodzenia w link
Spoiler


Spoiler

[Obrazek: UAMELnu.png]

Spoiler

[Obrazek: 05onfire1_xp-jumbo-v2.jpg]

Keczup

Wilk morski

Licznik postów: 82

Keczup, 28-10-2017, 08:20
Ja sądze że gear 5 będzie Red Hawkiem tylko na całym ciele pokrytym haki uzbrojenia.Użyje go pewnie w walce z kaido.
[Obrazek: tenor.gif]
CCORD

Gorosei

Wiek: 25
Licznik postów: 4,965
Miejscowość: Siedlec :]

CCORD, 28-10-2017, 10:03
Nie sądzę, byłaby to zrzynka z Hell Memories Tongue O ile się nie mylę, to Red Hawk ma być hołdem dla Ace'a ze strony Luffy'ego, i o tyle o ile lubię tę technikę, to wątpię żebyśmy dostali coś takiego.
No i biegi wykorzystują moc owocu. Haki to nie moc owocu, a Red Hawk to cheaty.
 
Keczup

Wilk morski

Licznik postów: 82

Keczup, 28-10-2017, 12:45
Red hawk jest troche cheaterski ale z tego wytłumaczenia co ja znam to zawiera się w mocy owocu+haki(gear 4 też wymaga haki)
Po to powstaje gdy przy włączonym g2 i haki Luffy szybko zakręca i odkręca tę częśc ręki nasyconą haki i krzesa w ten sposób iskry. Z tego co wiem.
[Obrazek: tenor.gif]
ARRRGH

Imperator

Licznik postów: 2,562

ARRRGH, 28-10-2017, 12:53
Mi też się wydaje, że G4 jeszcze nie wyczerpał swojego limitu, także jest zdecydowanie za szybko na G5.
Keisiak

Kapitan z nowego świata

Wiek: 26
Licznik postów: 415

Keisiak, 28-10-2017, 12:53
Jak dla mnie, Gear 5 równie dobrze może nie powstać. Osobiście wolałbym, aby Gear 4 był ostatnim trybem Luffyego z potencjałem zmiany na inne formy(Boundman, Tankman, etc.) Zdaje sobie sprawę, że powinien powstać Gear 5, aby Luffy mógł walczyć na równi z innymi. W sumie, nic nie stoi na przeszkodzie aby Gear 5 był po prostu przebudzeniem owocu xD
Keczup

Wilk morski

Licznik postów: 82

Keczup, 28-10-2017, 13:04
Jeśli przebudzenia wszystkich paramecii działają indentycznie to powinno być to odzielnym skillem albo ewentualnie biegiem wstecznym. Tak naprawde przebudzenie Luffyego nie byłoby takie op aby przewyższyć g4. Błyskawiczne ruchy i spowalnianie przeciwników to jedyne zalety zmieniania otoczenia w gume bądź dmuchany zamek.
[Obrazek: tenor.gif]
Keisiak

Kapitan z nowego świata

Wiek: 26
Licznik postów: 415

Keisiak, 28-10-2017, 13:18
Cóż, podejrzewam że to zależy także od wyobraźni użytkownika. Luffy nie raz pokazał, że potrafi zrobić z owocu coś niekonwencjonalnego. (btw. czuję, że jeżeli Luffy przebudzi owoc i wszystko będzie zmieniać w gumę, to jednym z ataków będzie coś a'la to masowe odbijanie Bellamyego)
Szarim Musty

Kapitan z nowego świata

Licznik postów: 488

Szarim Musty, 28-10-2017, 13:46
(28-10-2017, 10:03)CCORD napisał(a): Nie sądzę, byłaby to zrzynka z Hell Memories  O ile się nie mylę, to Red Hawk ma być hołdem dla Ace'a ze strony Luffy'ego, i o tyle o ile lubię tę technikę, to wątpię żebyśmy dostali coś takiego.

O ile pamięć mnie nie myli to nigdzie w mandze nie było powiedziane, że Red Hawk ma być hołdem Ace. W anime przy pierwszym bądź drugim pokazaniu tej techniki widzieliśmy podobny atak Ace ale czy to rzeczywiście jest powiązane? Nie wykluczam ale możliwości też są inne.
(28-10-2017, 13:04)Keczup napisał(a): Jeśli przebudzenia wszystkich paramecii działają indentycznie to powinno być to odzielnym skillem albo ewentualnie biegiem wstecznym. Tak naprawde przebudzenie Luffyego nie byłoby takie op aby przewyższyć g4. Błyskawiczne ruchy i spowalnianie przeciwników to jedyne zalety zmieniania otoczenia w gume bądź dmuchany zamek.

Paramencie są tak różne, że wątpię aby wszystkie były podobne. Wyobraź sobie przebudzenie mocy Magellana i nagle zdolność Sugar nie jest tak OP. (:
Keczup

Wilk morski

Licznik postów: 82

Keczup, 28-10-2017, 14:01
Albo Bon Claya czy Ivy. Teź nie jestem zwolennikiem tego aby wszystkie paramecie zmieniały otoczenie
[Obrazek: tenor.gif]
1 2
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź