Facebook - ocena naszego profilu
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
1 2 3
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
Herod

Szczur lądowy

Licznik postów: 7

Herod, 05-02-2017, 23:31
Widzę, że rozmowa nie ma sensu, bo wolisz odwracać kota dupą.
Każdy aktywniejszy user wie, że to forum jest od wielu miesięcy martwe. I nic się tu już nie zmieni. Nawet Ci userzy z małą ilością postów (pamiętam głównie IshoFujitore, czy jak się jego nick pisze Tongue. Ten fan nowego Admirała, zapamiętałem jego konkretny nick, bo parę razy w śmieszkowy sposób wyśmiał niską aktywność na forum) mówili w ten sposób Wink.
Co do mojej złej aktywności na forum - kto jest dłużej na forum, ten wie jaka jest prawda. Zrobiłem dużo złych rzeczy (parę razy złych przez duże "Z" i z dodaniem kropki-nienawiści na końcu), ale ciut więcej tych dobrych. No i z tego co mówili ludzie, to overall wychodzi na to "dobre" Wink.
Co do zmiany nazwy na FB - nie rozśmieszaj mnie. Zmienić możesz, jak masz ileś tam lajków (200- 500, 1k - nie pamiętam ile dokładnie). Powyżej pewnego pułapu zmieniają tylko fejmuchom, bo szkoda im czasu (to akurat nie moje zdanie, przeczytałem na niebezpieczniku czy innym spiderweb). Co jest w sumie słuszne, gdyby mieli zmieniać nazwę fp każdemu Herosowi, czy innemu Pajmonowi, to tylko robiliby na Januszy.
Co do bloga - ktoś to jednak czyta. Nie dużo i czasami cieszę się nawet (jak jest posucha), jak hipster-Kiki coś skomentuje, ale z tygodnia na tydzień mam coraz większe zasięgi, więcej lajków itd. Więc idę powoli, ale do góry. Zawsze to lepiej niż "zero", jak w Twoim przypadku.
Dobra, idź sobie poszczekaj dalej. Big Grin
kiki1993

Cipher Pol Aigis Zero

Wiek: 28
Licznik postów: 907
Miejscowość: Czarne

kiki1993, 05-02-2017, 23:40
Ej, ale przestań mnie nazywać hipsterem, przecież podoba mi się nowy opening do DBSa Tongue Co do fp, jeżeli nie minie mnie faza to po sesji powinienem zacząć nieco pisać, tyle, że nic o OP, bo mnie to już nie interesuje naprawdę, wypaliła mi się cała frajda z czytania tej mangi.
[Obrazek: 586108d232c14ef50b020cee7fc4c65bd6115e86_hq.gif]
Ratlee

Gorosei

Wiek: 28
Licznik postów: 4,072

Ratlee, 06-02-2017, 18:00
Z mojej perspektywy:

Fanpage nie jest wcale twój Heros. To, że dostałeś pozwolenie od osób zarządzających forum na jego zrobienie, nie sprawia, że masz do niego prawa użytkowe. W zasadzie wszystko co teraz na nim robisz, to wrzucasz swoje linki ze swojego profilu na fanpage w nadziei, że ludzie się przestawią i zaczną lajkować Twój nowy page.

Jesli uważasz, że samoistnie rozwinąłeś profil i że nazwa 'onepiece.com.pl' nie pomogła Ci w zdobyciu szerszej widowni i że te lajki, które są na profilu są tylko i wyłącznie Twoją zasługą (już nawet się nie spinam o to, że wymieniłeś Eve i Art, które razem wzięte pisały na tym profilu mniej, a mnie nie wymieniłeś, bo to śmieszkowe) to nie widze przeszkód, dla których nie mógłbyś powtórzyć tego samego sukcesu z nowym Fanpage'em jaki założyłeś. Przecież to co ty tu insynuujesz to to, że ludzie pokochali Ciebie i kontent jaki wrzucałeś i Ciebie jako zwierzchnika tamtej strony. Jesli by tak było, to nowy fanpage, który założyłeś, już by zgarnął większą część widowni, a tak nie jest. 

Nie mam pojęcia czemu się tak upierasz, że stoisz za całym sukcesem, o ile to można nazwac sukcesem, bo:
1. Marka OP jest chodliwa
2. Więcej userów mamy na forum niż lajków na fb i więcej userów przybyło od początku powstania fanpage'a na forum niż na fb
3. Największą aktywność fp notował w tygodniach keidy wydawane było OP i najwięcej lajków statystycznie i komentarzy pojawiało się pod postami z rozdziałem.

Nie wiem, czemu nie chcesz nawet dopuścić do siebie myśli, że może nie jesteś Midasem i nie wszystko czego dotkniesz zamienia się w złoto, a ludzie lubili fanpage, bo dotyczył tematyki, którą byli zafascynowani?

To co robisz teraz, to jest zwykłe zażynanie pracy, którą sam włożyłeś w ten Page. Postaw się na miejscu osoby, która jest w fazie jarania się OP, szuka czegokolwiek w mediach żeby się z tym zżyć, wchodzi na nasz fp i widzi same re-posty od jakiegoś Herosa. No sorry, ale nie masz takiej marki, jaką myslsiz że masz, używasz naszego imienia, naszej nazwy żeby się jakoś wypromować, robisz jakieś cyrki z zabieraniem uprawnień, ogłaszasz wszem i wobec, że odchodzisz z forum, ale w jakimś śmiesznym odwecie postanawiasz pozostać mistrzen zakonu, rządzącym fanpage'm z ukrycia. Innymi słowy chcesz mieć ciastko i zjeść ciastko, a tak się niestety nie da.

Jako, ze jesteśmy jedyną stroną o nazwie 'onepiece.com.pl' udowodnienie do kogo bardziej należy fanpage nie sprawiałoby problemu. Ba, wystarczy napisać do supportu z wiadomością, że ebzprawnie wykorzystujesz nazwę forum i po prostu wszystko byłoby albo zablokowane, albo tobie zabrane.

Nikt Ci nie odmawia tego, że prowadziłeś fanpage. Według niektórych lepiej, według niektórych gorzej, ja nawet nie będę się podejmował oceny, ale to co teraz z nim robisz, to jest po prostu robienie wszystkim na złość i zażynanie tego co w niego włożyłeś.

To tak jakby malder nagle napisał na forum i powiedział, że chce założyć forum o Boruto i on założył to forum, więc hej, oddawać i od dzisiaj tylko promujemy Boruto!

No sorry stary, ale zachowujesz się niefajnie.
[img=0x0]http://i.imgur.com/LpQnL15.png[/img]
Herod

Szczur lądowy

Licznik postów: 7

Herod, 06-02-2017, 18:36
Cytat:Fanpage nie jest wcale twój Heros. To, że dostałeś pozwolenie od osób zarządzających forum na jego zrobienie, nie sprawia, że masz do niego prawa użytkowe. W zasadzie wszystko co teraz na nim robisz, to wrzucasz swoje linki ze swojego profilu na fanpage w nadziei, że ludzie się przestawią i zaczną lajkować Twój nowy page.
Niektórzy się przestawili. No i co, jak  jak dzięki  FB mieliśy pewien przyrost popularności itd. to moje zasługi na tym polu (wiele godzin, poświęceń, starałem się pisać nawet, jak musiałem wychodzić poza dom do hot-spotów, gdy nie miałem neta). No sorry, włożyłem w ten fanpage najwięcej pracy, praktycznie nie mia miałem wsparcia, a teraz próbujecie mi w chamskim stylu umniejszyć moje zasługi. . Zgadzam się, że moje zachowanie nie jest do końca okej, ale Wasze tym bardziej.  Poza kilkoma userami nikt nie docenił pracy, jaką przez LATA (nie, nie "rok") wkładałem w rozwój FB.
Cytat:Jesli uważasz, że samoistnie rozwinąłeś profil i że nazwa 'onepiece.com.pl' nie pomogła Ci w zdobyciu szerszej widowni i że te lajki, które są na profilu są tylko i wyłącznie Twoją zasługą (już nawet się nie spinam o to, że wymieniłeś Eve i Art, które razem wzięte pisały na tym profilu mniej, a mnie nie wymieniłeś, bo to śmieszkowe) to nie widze przeszkód, dla których nie mógłbyś powtórzyć tego samego sukcesu z nowym Fanpage'em jaki założyłeś. Przecież to co ty tu insynuujesz to to, że ludzie pokochali Ciebie i kontent jaki wrzucałeś i Ciebie jako zwierzchnika tamtej strony. Jesli by tak było, to nowy fanpage, który założyłeś, już by zgarnął większą część widowni, a tak nie jest.
Art i Eve wymieniłem, bo zakładałem fanpejdża z nimi. Ciebie również wymieniłem przy okazji mówiąc o Bleku. No i nie wiem, czemu wkładasz w moje usta insynuacje, których nie powiedziałem. Nigdy nie twierdziłem, że jestem genialnym twórcą treści na FB. Moglibyście przestać wkładać w moje usta słów, których nie powiedziałem? Wink Bo powiedziałem w odpowiedzi do Pajmona coś zupełnie innego, thx.
Cytat:Nie mam pojęcia czemu się tak upierasz, że stoisz za całym sukcesem, o ile to można nazwac sukcesem, bo:
1. Marka OP jest chodliwa
2. Więcej userów mamy na forum niż lajków na fb i więcej userów przybyło od początku powstania fanpage'a na forum niż na fb
3. Największą aktywność fp notował w tygodniach keidy wydawane było OP i najwięcej lajków statystycznie i komentarzy pojawiało się pod postami z rozdziałem.
1. Bo tak jest? Smile Bo kiedy wszyscy (większość*) siedziała i miała sklejoną dupę, to nieliczni skleili wary i coś robili. M.in. ja. Mam przypominać, jak niektórzy userzy mnie wyśmiewali, jak rozwijałem fp, jak budowałem zasięgi? Smile Teraz nagle FP jest przydatny, a mi trzeba dosrać? Smile OP jest chodliwą marką i tego nie ukrywam, aczkolwiek kompltnie ignorujecie fakt, że ktoś to a) zrobił b) zebrał te lajki c) przez lata dzień w dzień wrzucał wpisy, by zasięgi nie spadły. I potem całą mioją pracę określacie "Nikt ci tego nie odbiera" czy coś. A phi, a gdzie byli wszyscy, jak prosiłem o pomoc itd.? Nagle Wam teraz zaczęło zależeć, bo odszedł frajer, który robił coś codziennie za darmochę i talon na balon? Smile Raptem dostałem słowa podziękowania od góra 5 userów na forum, a na FB było ciut lepiej.
2. Ilu z nich pisze na forum więc? Tongue
3. To prawda.
Cytat:Nie wiem, czemu nie chcesz nawet dopuścić do siebie myśli, że może nie jesteś Midasem i nie wszystko czego dotkniesz zamienia się w złoto, a ludzie lubili fanpage, bo dotyczył tematyki, którą byli zafascynowani?
Kolejny mit wyssany z doopy, bo nigdy nic takiego nie napisałem Smile.
Cytat:To co robisz teraz, to jest zwykłe zażynanie pracy, którą sam włożyłeś w ten Page.
Ok, to nazwij rzecz po imieniu również w Waszym przypadku: "Szczaliśmy (w większości) na FB, bo mieliśmy frajera, który robił darmo".
Cytat:No sorry, ale nie masz takiej marki, jaką myslsiz że masz, używasz naszego imienia, naszej nazwy żeby się jakoś wypromować, robisz jakieś cyrki z zabieraniem uprawnień, ogłaszasz wszem i wobec, że odchodzisz z forum, ale w jakimś śmiesznym odwecie postanawiasz pozostać mistrzen zakonu, rządzącym fanpage'm z ukrycia. Innymi słowy chcesz mieć ciastko i zjeść ciastko, a tak się niestety nie da.
Oooo, to już Wy? Nie "My"? Smile Ja nigdy nie odbierałem wkładu, który dał tu Saki, Madler, Ty, Bufa, Evendell, Art, Blek. Dlaczego odbiera się (znowu) mi coś, do czego w dużej mierze przyłożyłem rękę? Smile I nie ma tu żadnego odwetu. Jeżeli publicznie napiszecie, że nie zabierzecie mi admina i będę mógł swobodnie udostępniać swoje posty (z newsami), to można się dogadać. Wy będziecie robili swoje, ja swoje. Co jest w tym złego, że próbuję wykorzystać efekty swojej, ciężkiej pracy?
Cytat:Jako, ze jesteśmy jedyną stroną o nazwie 'onepiece.com.pl' udowodnienie do kogo bardziej należy fanpage nie sprawiałoby problemu. Ba, wystarczy napisać do supportu z wiadomością, że ebzprawnie wykorzystujesz nazwę forum i po prostu wszystko byłoby albo zablokowane, albo tobie zabrane.
Racja, aczkolwiek byłoby to w dużej mierze kłamstwo. No bo jak ktoś się upiera, że to nie jest w 90% moja praca, to jest zwykłym kłamcą i oszczercą.
Cytat:Nikt Ci nie odmawia tego, że prowadziłeś fanpage. Według niektórych lepiej, według niektórych gorzej, ja nawet nie będę się podejmował oceny, ale to co teraz z nim robisz, to jest po prostu robienie wszystkim na złość i zażynanie tego co w niego włożyłeś.
A co Wy z nim robicie i dlaczego nic na niego nie wstawiacie (poza mangą) mimo, że macie taką możliwość? Smile 
Powtórzę -  jak będę traktowany uczciwie na swoim fanpejdżu i nikt mi nie będzie groził odebraniem admina, to oddam admina i róbcie sobie co chcecie. Chcę tylko, by to była uczciwa deklaracja, którą wszyscy zobaczą. Zrobi się screena i mamy deala.

EDIT:
Naprawdę najlepiej byłoby, gdybyśmy się dogadali i nie wchodzili sobie wzajemnie w drogę. Co Wam szkodzi, że będę wrzucał posty z newsami z M&A - przecież to też generuje Wam zasięg, lajki itd. Chcę mieć ten etap za sobą, przemyślałem ten temat, widze większą winę u siebie, tego co u Was mi się nie spodobało, bo i po co. Pokrzyczeliśmy na siebie, pobluzgaliśmy, powiedzieliśmy parę niepotrzebnych słów (głównie ja). Ja na tym korzystam i Wy równiież.
Nombre de Dios

Kapitan z paradise

Wiek: 28
Licznik postów: 390

Nombre de Dios, 06-02-2017, 19:42
A ja myślę że to jest wszystko ustawka. Zobaczcie jak od momentu tej dramy zwiększyła się aktywność w tematach. Wcześniej był poruszany jeden temat na 2 dni, a zobaczcie co dzialo sie dziś i wczoraj. Drama generuje kliknięcia na stronie chyba o to tu chodzi, bo inaczej wszystko byłoby poruszane w prywatnych wiadomościach.
Sturmir

Wiceadmirał

Wiek: 26
Licznik postów: 1,484
Miejscowość: ECCLES MASTERRACE!

Sturmir, 06-02-2017, 19:48
(06-02-2017, 19:42)Raven napisał(a): A ja myślę że to jest wszystko ustawka. Zobaczcie jak od momentu tej dramy zwiększyła się aktywność w tematach. Wcześniej był poruszany jeden temat na 2 dni, a zobaczcie co dzialo sie dziś i wczoraj. Drama generuje kliknięcia na stronie  chyba o to tu chodzi, bo inaczej wszystko byłoby poruszane w prywatnych  wiadomościach.

Tak jest za każdym razem.
Heros mówi, że forum umiera.
Wszyscy zaczynają dyskusję na forum żeby zrobić mu na złość.
Herod się obraża.
Forum powraca do normalnego stanu.
aswerus

Sogeking

Wiek: 30
Licznik postów: 697

aswerus, 06-02-2017, 19:58
@Raven Właśnie dlatego się nie odzywam. Nie wejdą mi do głowy. Nie wejdą!!!
Ratlee

Gorosei

Wiek: 28
Licznik postów: 4,072

Ratlee, 06-02-2017, 20:21
Stary ale ty czegoś po prostu nie chwytasz. My nie chcemy zarabiać na tym FP, nie chcemy żerować na Twojej pracy. Nikt nawet Ciebie nie prosił, żebyś ten FP zakładał. To nie tak, że przyszliśmy na kolanach błagać o FP - ty sam zaoferował siebie i stwierdziłeś, że pod nazwą forum zrobisz FP. Chciałeś od nas zgody na wykorzystanie nazwy forum - ok dostałeś zgode na fp pod nazwą forum, ale no kurde, to nie jest tak, że dostajesz pzowolenie, robisz co sam chciałeś, do czego nikt Ciebie nie zmuszał, a jak się nie zgadzasz z nomen omen władzą na forum, to robisz w tył zwrot i pod tą samą nazwą zaczynasz wstawiać re-posty które same w sobie są było nie było, re-postami ze stron z m&a i z filmami. NIKT o ten FP się nie prosił i szczerze, jeśli mam wybierac między brakiem fp, a takim, który nie prezentuje forum i służy do re-postowania newsów, to wolałbym żaden.
(06-02-2017, 18:36)Herod napisał(a): Art i Eve wymieniłem, bo zakładałem fanpejdża z nimi. Ciebie również wymieniłem przy okazji mówiąc o Bleku.
(06-02-2017, 18:36)Herod napisał(a): Zabrałem do niego dostęp, bo jest moją autorską pracą, do której głównie ja przykładałem rękę (i Blek, a po nim jest pustynia) i mi się po prostu należy. Bez urazy dla wszystkich, ale gdzie byliście, gdy prosiłem o pomoc, pomysły, cokolwiek przy jego prowadzeniu? Ba, nie chciało się większości nawet pisać postów na forum, gdzie często pytałem o jakieś sugestie dot. FB). Sam go zrobiłem (no dobra, jest jeszcze Art i Evendell, ale... no właśnie), rozwinąłem, promowałem, rozwijałem. 
aj dont si ju menszyning mi.
(06-02-2017, 18:36)Herod napisał(a): No i nie wiem, czemu wkładasz w moje usta insynuacje, których nie powiedziałem. Nigdy nie twierdziłem, że jestem genialnym twórcą treści na FB.
Ale pomijając wartość marki OP w każdym poście i podkreślając co i rusz, że zrobiłeś 90-95% roboty i że dzięki Tobie fp dycha i ludzie lajkują imputujesz jasno, że nim jesteś, że zrobiłeś cośz nieczego.
(06-02-2017, 18:36)Herod napisał(a): moglibyście przestać wkładać w moje usta słów, których nie powiedziałem?
A ty mógłbyś przestać czepiać się pojedyńczych słówek i nie udawać, że nie wiesz o co chodzi, pisząc rzeczy odbiegające co i rusz od tematu? Znowu zamieniasz rozmowę o fp na rozmowę o tym, że ciągle kłamiemy, wkładamy Ci coś do ust, szkalujemy, niedoceniamy, obrażamy, nie znamy itp itd itp itd.

A i a propos wkładania komuś rzeczy do ust:
(06-02-2017, 18:36)Herod napisał(a): a teraz próbujecie mi w chamskim stylu umniejszyć moje zasługi. .
(06-02-2017, 18:00)Ratlee napisał(a): Nikt Ci nie odmawia tego, że prowadziłeś fanpage.
No ziomeq, ja jedno, ty drugie... plox, nie wkładaj mi do ust Wink
(06-02-2017, 18:36)Herod napisał(a): 1. Bo tak jest?
Nope, gdyby tak było, to na swoim Herosie miałbyś już tyle samo albo i więcej lajków Wink
(06-02-2017, 18:36)Herod napisał(a): A phi, a gdzie byli wszyscy, jak prosiłem o pomoc itd.? Nagle Wam teraz zaczęło zależeć, bo odszedł frajer, który robił coś codziennie za darmochę i talon na balon?
Czy ja już napisałem, że nikt Ciebie kołchozem nie przymuszał do prowadzenia czy tworzenia tego fp, tylko sam wyraziłeś chęć i zapytałeś się nas o to? Bo nie chcę się powtarzac. Nikt Ciebie o to nie prosił, to i nikt nie odczuwał potrzeby pomagania w tym, no lol...
(06-02-2017, 18:36)Herod napisał(a): Ilu z nich pisze na forum więc?
Odbijam piłeczkę, ile amsz lajków a ile ludzi pisze w komentarzach? Heck, nawet możesz podac mi statystyki z Herosa. Spośród tych 48 lajków, ile osób komentuje? Licz kikiego jak chcesz.
(06-02-2017, 18:36)Herod napisał(a): Kolejny mit wyssany z doopy, bo nigdy nic takiego nie napisałem
Może i nie, ale ja potrafię analizować posty, które piszesz i nie czepiam się słówek. Z resztą nie tylko ja, gdybyś się tak nie zachowywał, to nikt by nie miał problemu.
(06-02-2017, 18:36)Herod napisał(a): Ok, to nazwij rzecz po imieniu również w Waszym przypadku: "Szczaliśmy (w większości) na FB, bo mieliśmy frajera, który robił darmo".
Ok, napsize po raz 3: Nikt Ciebie nie prosił o tworzenie FP, ja nie odczułem z niego żadnych wymiernych korzyści na forum, sam podjąłeś się tego projektu a jak stwierdziłeś, że na forum Cie nie lubio i szykanujo, to powiedziałeś że masz to gdzieś i profil o nazwie forum zabierasz ze sobą xD
(06-02-2017, 18:36)Herod napisał(a): Oooo, to już Wy?
tak, my, powiedziałeś, że odchodzisz, odcinasz się od forum. Ja rozumiem odcięcie się jako zerwanie łączących więzi. No sorry, ale fp o tej samej nazwie co forum jednak jest więzią.
(06-02-2017, 18:36)Herod napisał(a): Ja nigdy nie odbierałem wkładu, który dał tu Saki, Madler, Ty, Bufa, Evendell, Art, Blek. Dlaczego odbiera się (znowu) mi coś, do czego w dużej mierze przyłożyłem rękę?
Znowu, nikt nie odbiera Tobie wkładu, po prostu rezygnujesz z forum, chciałeś, żeby ci znmieniono hasło, żebyś nie mógł się logowac z tego co wiem. Jakoś nie widze by Malder, Bufa, Art, Eve czy Blek mówili że odchodzą z forum, to po 1, a po drugie nawet jeśli to nie zabrali ze sobą serwera xD 
(06-02-2017, 18:36)Herod napisał(a): nie ma tu żadnego odwetu. Jeżeli publicznie napiszecie, że nie zabierzecie mi admina i będę mógł swobodnie udostępniać swoje posty (z newsami), to można się dogadać. Wy będziecie robili swoje, ja swoje. Co jest w tym złego, że próbuję wykorzystać efekty swojej, ciężkiej pracy?
No ja tu widze odwet i to nawet spory - jestem panem i władcą fp o nieswojej nazwie i repostuje na nim swoje niusy zebrane ze stron. I nie, nigdzie Ci nie napiszę, że możesz sobie dalej repostowac tak jak to robisz, bo zwyczajnie o to jest cała draka, że własnie to robisz. I ponownie, nikt Ci nie kazał ciężko pracować. Osobiście mi się nie podobało wrzucanie newsów z każdej pierdoły m&a na fp i mówiłem Ci to niejednokrotnie, Ty jednak twierdziłeś, że ma to swoją widownię i że wrzucać i tak będziesz - gdzie tu sens dialogu z kimś, kto robi jak chce pod nie swoja nazwą? Może byli czytelnicy takeigo kontentu, może nie, nie mam ani Ty nie masz danych na ten temat. Fanpage o OP to fanpage o OP a nie o wszystkim czyli o niczym.
(06-02-2017, 18:36)Herod napisał(a): Racja, aczkolwiek byłoby to w dużej mierze kłamstwo. No bo jak ktoś się upiera, że to nie jest w 90% moja praca, to jest zwykłym kłamcą i oszczercą.
 Oh boy, here we go again...
(06-02-2017, 18:36)Herod napisał(a): A co Wy z nim robicie i dlaczego nic na niego nie wstawiacie (poza mangą) mimo, że macie taką możliwość?
Szczerze, to nic z nim nie robię (bo za innych odppowiadać nie będę) bo a) nigdy nie odczuwałem jego potrzeby, b, widząc jak jest zalany tymi re-postami to aż mi się odechciewa cokolwiek tam napisać
(06-02-2017, 18:36)Herod napisał(a): Powtórzę -  jak będę traktowany uczciwie na swoim fanpejdżu i nikt mi nie będzie groził odebraniem admina, to oddam admina i róbcie sobie co chcecie. Chcę tylko, by to była uczciwa deklaracja, którą wszyscy zobaczą. Zrobi się screena i mamy deala.
No i znów - To nie jest Twój fanpage. To fanpage forum. Nie nazwałeś go heros.com.pl tylko onepiece.com.pl . Take it or leave it zią. Chcesz się odcinać od forum, to się odetnij, rusz przed siebie i udowodnij że możesz, a nie rób draki o coś, co nie należy do Ciebie.

Chcesz, to napsiz sobie w informacjach o stronie czy coś odnośnik do swojego fp, ale rpzestać kupkać re-postami, bo po prostu ludzie się zmęczą i przestaną nawet zwracać uwagę...
@"Raven" Heros odmawia pisania w prywatnych wiadomościach, bo chce mieć wszystko na forum, bo my go kłamiemy i oszukujemy Smile #TruStory
[img=0x0]http://i.imgur.com/LpQnL15.png[/img]
Herod

Szczur lądowy

Licznik postów: 7

Herod, 06-02-2017, 21:12
Cytat:Stary ale ty czegoś po prostu nie chwytasz. My nie chcemy zarabiać na tym FP, nie chcemy żerować na Twojej pracy. Nikt nawet Ciebie nie prosił, żebyś ten FP zakładał. To nie tak, że przyszliśmy na kolanach błagać o FP - ty sam zaoferował siebie i stwierdziłeś, że pod nazwą forum zrobisz FP.
Ty również czegoś nie chwytasz ;]. Włożyłem w ten fanpage i w to forum tyle pracy, własnego czasu, nerwów, że po prostu chcę niejako wykorzystać swoje dzieło do poprawy statystyk na swoim, imiennym, fanpejdżu.  Moim zdaniem, należy mi się.  Co do reszty tego akapitu, powtórzę wyraźnie: NIE ODEBRAŁEM WAM NIGDY MOŻLIWOŚCI WRZUCANIA CZEGOKOLWIEK na FB. I nie zabiorę. Nadal macie moc redaktorów i burzycie się "hurr durr, Heros zabiera", a sami nic nie robicie by cokolwiek na niego wrzucać. Fuck de logic.
Cytat:aj dont si ju menszyning mi.
W innym poście, ale wymieniłem go, by nie było draki ;], że sobie przypisuję zasługi kogokolwiek.
Cytat:No ziomeq, ja jedno, ty drugie... plox, nie wkładaj mi do ust
No, kilka pozytywnych, krótkich zdań na całą litanię negatywnych wpisów.
Cytat:Odbijam piłeczkę, ile amsz lajków a ile ludzi pisze w komentarzach? Heck, nawet możesz podac mi statystyki z Herosa. Spośród tych 48 lajków, ile osób komentuje? Licz kikiego jak chcesz
5-10 Wink. Tylko też zważ, że takich komentatorów jak ja jest dużo, większość z nich ma już ugruntowaną pozycję, przeszli swoją początkową drogę przez meke (na poczatku op.com.pl przez długi czas też nie miało dużo lajków). W koncu się przebiło. Tendencja jest wzrostowa.
Cytat:Ok, napsize po raz 3: Nikt Ciebie nie prosił o tworzenie FP, ja nie odczułem z niego żadnych wymiernych korzyści na forum,
ja nie odczułem z niego żadnych wymiernych korzyści na forum xD xD
Cytat:No ja tu widze odwet i to nawet spory - jestem panem i władcą fp o nieswojej nazwie i repostuje na nim swoje niusy zebrane ze stron.
Ty tak to oceniasz Smile.
Cytat:I nie, nigdzie Ci nie napiszę, że możesz sobie dalej repostowac tak jak to robisz, bo zwyczajnie o to jest cała draka, że własnie to robisz. I ponownie, nikt Ci nie kazał ciężko pracować. Osobiście mi się nie podobało wrzucanie newsów z każdej pierdoły m&a na fp i mówiłem Ci to niejednokrotnie, Ty jednak twierdziłeś, że ma to swoją widownię i że wrzucać i tak będziesz - gdzie tu sens dialogu z kimś, kto robi jak chce pod nie swoja nazwą? Może byli czytelnicy takeigo kontentu, może nie, nie mam ani Ty nie masz danych na ten temat. Fanpage o OP to fanpage o OP a nie o wszystkim czyli o niczym.
Draka jest o to, że rzekomo zagarnąłem FP, co nie miało i nie ma miejsca Smile. Co do wrzucania re-postów - nawrt na forum było kilka komciów, w których ludzie  mi dziękowali za wrzucanie takich pierdół (których już nie wrzucam, info o nowym sezonie/oavce to dla mnie nie jest pierdoła). A takie informacje repostuje na op.com.pl od dłuższego czasu.
Cytat:Szczerze, to nic z nim nie robię (bo za innych odppowiadać nie będę) bo a) nigdy nie odczuwałem jego potrzeby, b, widząc jak jest zalany tymi re-postami to aż mi się odechciewa cokolwiek tam napisać
>Sam nie napiszę >pierwszy się wyrywam do krytyki >zalany fanpage GÓRAS dwoma istotnymi informacjami dziennie (nie pamiętam kiedy był 2 ostatnio, ale niech będzie xD).
Co do "kupakania repostami", mów proszę za siebie, bo aktywność ludzi mówi co innego Smile. Lajkują te informacje, komentują (różnie,  Czasem bardziej, czasem mniej,  ale nie wychodzi Wam to na złe, jak próbujesz insynuuować). Ludzie serio lubią takie posty, bo ktoś za nich odwala robotę i przegląda strony w celu wyszukania informacji o kontynuacji/nowych seriach. Specjalnie dla Ciebie ruszyłem 4 litery i looknąłem, jak to wygląda w rzeczywistości.
1. Post o Gintamie - 7 lajków, 3 komentarze. Zero negatywnych/dopieprzania się.
2. teaser GiTSa  - 2 lajki
3. Info o kontynuacji BnHA - 3 lajki
4. Post o Macrossie, lajk + komentarz od osoby, któea nas długo lajkuje. (ale ok, to jest dość "niszowe" anime w PL)
5. Kolejny post z Gintamy - 6 lajków, 3 komcie.
6. Post o nowych mangach Jumpa.  2 komcie, 3 lajki
7. SAO (pustka, ale SAO ssie heheszek-śmieszek Wink
8. Moja recka Gundam the Origin - JEDEN lajk Big Grin.
9. Post o Ajinie, oavce - 6 lajków
10. Konkurs (spuszczę nad nim zasłonę milczenia, aczkolwiek jedna osoba się zgłosiła, więc  uprzyjemnie jej czas tym anime, które wygrała).
11. Zapowiedź DBS, komentarz + 6 lajkuf.
12. Kolejny post o Gintamie, 3 lajki.

12 postów, od 16 stycznia do dzisiaj (6 lutego). Faktycznie,  w Polsce jak w lesie. Jak sami widzicie, poza dwoma postami dałem "nie-info-z-dupy", jak to kiedyś miało miejsce (że dawałem nawet posty o biżuterii  z animu, czego już od pyty dawna nie robię).
Cytat:@Raven Heros odmawia pisania w prywatnych wiadomościach, bo chce mieć wszystko na forum, bo my go kłamiemy i oszukujemy Smile #TruStory
Niech każdy sam sobie odpowie wobec powyższych faktów Smile. Insynuujecie (Ty i Pajmon, bo z innymi jakoś normalnie szło się dogadać na czacie), że osrywam fanpage masą pierdółkowatych info, a jak widać na załączonym obrazku, nic takiego nie ma miejsca (poza recenzją i słabym konkursem). Ja ze swojego zdania nie odpuszczę. Nadal będę udostępniał posty z info co do anime i mangi, bo jak qwidać - to się "sprzedaje" i są zadowoleni fani (a a oto chyba każdemu chodzi, nee?).
No i w ramach odbicia piłeczki na robienie ze mnie wariata, człoqwieka który nie wie co mówi etc. i w ogóle bezczelnego gnoja, który codziennie nadupca 3 posty na fanpage, blokuje jego zasięgi etc. Chcę by wszystko było publiczne, bo już parę razy się zdarzyło, że zapomniałeś, co mówiłeś dzień wcześniej (i inen sprawy, których nie chcę wywlekać, nikt nie jest idealny, coś o tym wiem Wink ).  Nie działam na szkodę nikomu, tylko Tobie puszcza para z głowy, jak Buu "Bo nie możesz, bno spamujesz" xD. Gdzie ten spam? Big Grin Do Kikiego o jego luźne posty się nie rzucasz.
1 2 3
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź