Facebook - ocena naszego profilu
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
1 2 3
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
Heros

Joy Boy

Licznik postów: 7,533

Heros, 02-08-2015, 20:29
Kieruję do Was pytanie (prosiłbym o szczere opinie, czy to negatywne, czy pozytywne) - jak oceniacie moje adminowanie fejsa, macie jakieś sugestie, konkretne uwagi?
Chudyy

Super świeżak

Licznik postów: 180

Chudyy, 02-08-2015, 20:59
Może wypunktuję moje spostrzeżenia:

- czasami jest zbyt dużo newsów na temat innych anime/mang

- raz na jakiś czas widać po newsie, którą serię lubisz/nie cierpisz, przez co niektórzy mogą być trochę niezadowoleni z faktu, że traktujesz to zbyt osobiście

Ogólnie nie jest źle. Wrzucaj tylko troszkę więcej rzeczy z OP i będzie dobrze.

PS.

Dlaczego nie mam polskich znaków na forum?
Heros

Joy Boy

Heros, 02-08-2015, 21:06
Chudyy,
Z OP i M&A już łumaczyłem - dużo trudniej jest trafić na newsy dotyczące One Piece. I uwierz mi, nie ograniczam się wyłącznie do ANN/Crunchyrolla (z drugiej strony, nie kopię też jakoś mega głęboko) i jest trochę trudno. Jeżeli będziecie dostarczali mi więcej materiału z OP - będzie go więcej. Ja sam nie mam na tyle czasu, by skupiać się w większej mierze na śledzeniu newsów/fandomu z OP.
Większość wpisów z innych anime (linki z ANN/Crunchyrolla) daję często jako zapychacze, ale przyświeca temu pewien cel. Z tego, co widzę to znamienita większość fanów JPFu, nas, Bukiego itd. to casuale, którzy nie mają często nawet dość ogólnej/podstawowej wiedzy nt. anime i w mojej ocenie nawet, jeżeli 1 osoba dowie się o kontynuaacji anime, które lubi, a nie jest zbyt znane (w ogóle), czy coś, to i tak uważam, iż wpis zrobił swoją robotę.
Co do Naruto - ostatnio lekko przegiąłem, zwrócono mi uwagę i już nie będę aż tak obrazowo po nim cisnął (co nie zmienia faktu, że hejty na Naruto się sprzedają na FB Tongue).
Chudyy

Super świeżak

Chudyy, 02-08-2015, 22:26
Heros,

Wiem o tym, że tłumaczyłeś to wszystko, dlatego nie odbieram tych "wad" jako wielką tragedię. Po prostu czasami brakuje dobrych materiałów odnośnie OP i to nie musi być akurat twoja wina.

Jeżeli chodzi o materiały, to proponuję raz na jakiś czas przeglądnąć stronkę http://onepiecelove.altervista.org bo są tam czasami ciekawe obrazki.

Odnośnie Naruto, to faktycznie trochę po nim jechałeś Big Grin
Heros

Joy Boy

Heros, 02-08-2015, 22:32
Chudyy, akurat materiały z tej i innych, pdoobnych stron gościły wielokrotnie na naszej stronie. Niektóre nawet po parę razy. Wrzucam tylko te co ciekawsze.
Chudyy

Super świeżak

Chudyy, 02-08-2015, 22:36
Rozumiem. No to w sumie chyba tyle z mojej strony.

Dzięki za prowadzenie konta na fejsie. Czasami znajdujecie piękne perełki (wczorajszy Czarnobrody położył mnie na łopaty :E ).
ARRRGH

Imperator

Licznik postów: 2,442

ARRRGH, 02-08-2015, 22:46
Jak dla mnie profil jest spoko - mimo że jestem biernym przeglądaczem fb to trafiają do mnie informacje nt. mang/anime, które są w obrębie moich zainteresowań czyli OP, OPM czy DB. Akurat stronniczość Herosa w recenzjach nie rzucała mi się w oczy, ale może dlatego, że już się do tego przyzwyczaiłem na forum i z grubsza podzielam jego zdanie Wink jednakże faktycznie innych to bardziej może razić w oczy.
Shimi

Legendarny piracki oficer

Licznik postów: 876

Shimi, 02-08-2015, 23:41
Jak dla mnie wszystko spoko, odwalasz kawał dobrej roboty, nie mam się do czego przypierniczyć. Oby tak dalej!
Dejo

Gorosei

Licznik postów: 4,578

Dejo, 02-08-2015, 23:51
Dla mnie również wszystko jest w jak najlepszym porządku. No dobra żeby nie było tak miło to dam malutki minus za za małą ilość newsów o Borucie :rotfl:
 [Obrazek: v19QS9s.gif]
Spoiler

[Obrazek: FPZJ5OUUcAIsrmt?format=jpg&name=large]

Dahaka

Król piratów

Licznik postów: 3,793

Dahaka, 03-08-2015, 00:02
newsy o jakichs randomowych anime i pierdolach, ktore zbieraja 0 like'ów powinny zniknąć

lepiej mniej, ale konkretniej, a nie kazda byle pierdole wrzucac
Heros

Joy Boy

Heros, 03-08-2015, 00:14
Dahaka, mogę nie wrzucać pierdołowatych newsów, ale o anime wolałbym, by pozostały. Parę razy natrafiłem na sytuację, jak Shimi lajkował randomowe anime, paru innych ludzi (aktywnych na naszym FB, i to porządni userzy) również. Nawet dla tej 1, 2 osób warto wrzucać te średnio-popularne anime.
CCORD

Gorosei

Licznik postów: 4,960
Miejscowość: Siedlec :]

CCORD, 03-08-2015, 00:26
Ogólnie to po części popieram Dahakę i po części Herosa.
"Love, hope, compassion...
This is what people say monster SOULs are made of.
But the absolute nature of "SOUL" is unknown.
After all, humans have proven their SOULs don't need these things to exist."
Spoiler

[Obrazek: hSzDtT]

Chudyy

Super świeżak

Chudyy, 03-08-2015, 00:27
Po prostu trzeba ograniczyć newsy o przeróżnych M&A i tyle. Przecież nikt nie wymaga wrzucania po 5 postów na dzień.
Blek

Imperator

Licznik postów: 2,588

Blek, 03-08-2015, 03:21
Mam jedno zastrzeżenie. Filmiki Bukiego. Na szczęście zacząłem je wywalać od razu, jak je zobaczę.
Heros

Joy Boy

Heros, 03-08-2015, 03:22
Blek, nie rób tego. I innym też odradzam (mówię do tych, co mają dostęp do fb). Teraz to my zyskujemy na znajomości z nim, a nie odwrotnie.
1 2 3
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź