WarCraft 2016
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
Heros

Joy Boy

Licznik postów: 7,533

Heros, 13-10-2015, 12:38
Nie chce mi się pisać, bo nie ma sensu (nawet jak nie grałeś w "WarCrafta", ale tu wszedłeś, to jako-tako wiesz o co chodzi , a resztę sobie wygoglujesz), ale:
- Ragnar!!!
- Premiera trailera na początku listopada (chyba 2,3).
- Film będzie 1 częścią z trylogii (potwierdzone)
- Film opiera się głównie na W1 (co mnie mega cieszy, generalnie po wywiadzie widać, że reżyser wie CO tworzy, a branzluję się do uniwersum WarCrafta już prawie 20 lat!), aczkolwiek WoW stanowi dla nich również ważną inspirację (co rónież jest olbrzymią zaletą, bo WarCraft jest głównie znany z WoWa ostatnimi czasy).
Widziałem teasery nagrywane tosterem. Blizzard skopał mi dupę. Czekam. Czy Wy też? Big Grin
Felo

Piracki wojownik

Licznik postów: 136

Felo, 13-10-2015, 12:52
Też czekam od pierwszych zapowiedzi. Zarówno na w3 jak i WOWa straciłem sporą część życia, więc filmu doczekać się nie mogę. Ciekaw jestem ja kto wyjdzie, szczególnie, że nie pamiętam kiedy ostatnio wyszedł jakiś dobry film fantasy.
Osobiście wolałbym gdyby fabuła skupiała się na wojnie starożytnych, no ale pierwsza inwazja tez jest ok. Skąd info, że ma to być trylogia? Też widziałem te nagrywane urywki i wygląda to nieźle. Miejmy nadzieje, że pod względem fabularnym nie będzie kulało, szczególnie, że ostatnimi czasy Blizzard trochę wydziwia z tą fabułą w WoWie.
Heros

Joy Boy

Licznik postów: 7,533

Heros, 13-10-2015, 13:55
Cytat:Skąd info, że ma to być trylogia?
Na filmwebie tak napisali. a co do fabuly, to bez strachu. Wink
Dereal

Piracki oficer

Licznik postów: 583

Dereal, 13-10-2015, 16:18
bez wątpienia jest to jedna z produkcji na które najbardziej czekam. Jestem fanem uniwersów tworzonych przez blizzarda, miło wspominam czas spędzony z trójką. Podoba mi się fakt że autorzy rozpoczynają historię z takiego a nie innego punktu, materiału zapewne jest sporo a i potencjał serii jest przeogromny, dobrze będzie poznać genezę tego całego konfliktu. Przypuszczam że na trylogii się nie skończy, ale to przecież dobrze, jeśli film okaże się dobry, a musi taki być! Big Grin
zaraki

Super świeżak

Licznik postów: 209

zaraki, 13-10-2015, 18:30
Jestem ciekaw jak im to wyjdzie. Aczkolwiek sam grałem tylko w Diablo 2 o blizzarda.
chucky

Admirał

Licznik postów: 2,727

chucky, 13-10-2015, 19:56
Poczekałbym do premiery filmu z WoWa. Tak orientacyjnie, żeby sprawdzić jaki będzie odbiór.
[Obrazek: tumblr_ojg7flg58r1tvlw71o1_500.gif]
Heros

Joy Boy

Licznik postów: 7,533

Heros, 13-10-2015, 20:03
chucky, wątpię by Blizzard strzelił sobie w mózg z rakiety atomowej, którą przygotował. Oni sobie zdają z tego sprawę.
Ps. Nie WoWa, WarCrafta!!!
CCORD

Gorosei

Wiek: 25
Licznik postów: 4,965
Miejscowość: Siedlec :]

CCORD, 13-10-2015, 20:04
https://www.youtube.com/watch?v=jg5Qelt7X5M Wink
Co do Warcrafta, to tylko ja uważam, że po wyjściu wowa fabułą zaczęła się psuć i dodali niepotrzebne postaci (jak ta lili np.)? Mam nadzieję, że nie.
Swoją drogą ostatnio było info, że robią warcrafta 4 ale z tego co słyszałem to zmienili zdanie i robią zupełnie nową strategię.

[ Dodano: |13 PaĽ 2015|, o 19:05 ]
A, bo o filmie zapomniałem wspomnieć - czekam na fabułę z 3, ale to jest jeden z filmów które muszę obejrzeć w kinie (chociaż mam przykre wrażenie, że u nas będzie to niemożliwe).
 
Heros

Joy Boy

Licznik postów: 7,533

Heros, 13-10-2015, 20:06
CCORD, każdy tak uwaza. Dlatego WoWa nie uznaje za kanon, tylko za takie fajne fantazje dla zabawy. Kanon to kolejne czesci WarCrafta.
CCORD

Gorosei

Wiek: 25
Licznik postów: 4,965
Miejscowość: Siedlec :]

CCORD, 13-10-2015, 20:14
To dobrze, że nie jestem sam.
https://www.youtube.com/watch?v=M_XwzBMTJaM
Także oczekiwania mam spore.
 
CCORD

Gorosei

Wiek: 25
Licznik postów: 4,965
Miejscowość: Siedlec :]

CCORD, 13-10-2015, 20:25
Reign of Chaos i Frozen Throne :<

https://www.youtube.com/watch?v=MVbeoSPqRs4
https://www.youtube.com/watch?v=XZd9n373vf4
Wiem, że nie ta gra ale nowsze niż te z warcrafta ^^
 
Dereal

Piracki oficer

Licznik postów: 583

Dereal, 13-10-2015, 20:35
nie wiem czy można oceniać fabułę z wowa w niego nie grając - opinii na temat historii zawartej w tym mmo co prawda nie czytałem, ale nie zarzucałbym nic blizzardowi, bo trzeba wziąć pod uwagę fakt że prowadzenie fabuły w mmo to jeden z ostatnich czynników na których designerom gry będzie zależeć. Mogę również stwierdzić że nawet jeśli racjonalne prowadzenie historii byłoby jakimś ważnym czynnikiem, to i tak tego nie zrobisz tak dobrze jak to może być zrobione w przypadku rts'a :>.
Heros

Joy Boy

Licznik postów: 7,533

Heros, 13-10-2015, 20:37
Dereal, Illidan wraca jako boss do WoWa. Niezależnie jak to rozwiążą, tak będę zły. Wzięty z dupy i niepotrzebnie, bo emo-elf ma dużą fanbazę (Hitsugaya/Killua/Sasuke i tego typu ludki).
Felo

Piracki wojownik

Licznik postów: 136

Felo, 14-10-2015, 10:24
Illidan niekoniecznie wraca jako boss. Blizzard kocha Redemption Story i całkiem możliwe, że właśnie to zaserwują. Słyszałem teorie, że Illidan tak na prawdę nie był zły. No bo, prawda jest taka, że nie wiadomo dlaczego my go w ogóle zabijamy w TBC. Prawda jest taka, że Illidan miał na pieńku z Legionem, a największymi jego przeciwnikami są Naaru, więc dlaczego miałby z nimi walczyć? Walka z Illidanem rozpoczęła się wtedy kiedy ten wysłał armie do ataku na Shattrath, jednakże tak na prawdę, to Kael'thas po sprzymierzeniu się z Kil'jaedenem zaatakował, żeby podburzyć wszystkich przeciw Illidanowi.

Co do fabuły wowa, to jest tak zakręcona, że szkoda gadać. Najgorsze jest to, że Blizzard wskrzesza i wyciąga postacie z tyłka jak tylko im pasuje. W Vanilli w ogóle fabuła była zryta i mało istotna. W TBC było już lepiej, ale robienie z Kaela psychola tylko i wyłącznie po to, żeby mieć bossa znanego z W3 było idiotyczne. To samo zresztą z Vashj i Illidanem. Najlepszą fabułę miał WOTLK, bo było to spójne i całkowicie sensowne. Potem jakieś Deathwingi, czy pandy to już totalne wymyślanie, byle tylko coś wypuścić.

Co do Legionu, raczej nie zagram szczególnie, że cena poszła w górę i sam dodatek będzie kosztował ze 160 zł w dniu premiery :looka: doliczysz prepaida i wychodzi prawie 250 zł...
Heros

Joy Boy

Licznik postów: 7,533

Heros, 02-11-2015, 11:05
http://www.warcraft-themovie.com/ <- 2 ostatnie newsy = nowe zdjęcia. M.in. z traileru, który pojawi się na 99% na Blizzconie (14 listopada chyba, odliczam dni Big Grin).
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź