Rozdział 826 - przewidywania
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
1 2 3
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
chucky

Admirał

Licznik postów: 2,727

chucky, 12-05-2016, 07:30
Pierwszy temat z przewidywaniami w tej serii.

Tutaj macie szczegóły: http://onepiece.com.pl/forum/showthread....#pid251887

Tutaj będzie aktualizowana punktacja: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1...li=1#gid=0

Z najważniejszych informacji:
1. Piszcie krótko, ale konkretnie.
2. Każdy może startować.
3. Nie musicie się bardzo spieszyć (wystarczy zdążyć przed spoilerami.

Stosujcie się do tego schematu:
Cytat:Okładka:
-

Fabuła:
-
-
-
-

Miłej zabawy Big Grin
[Obrazek: tumblr_ojg7flg58r1tvlw71o1_500.gif]
Pajmon

Imperator

Licznik postów: 2,138

Pajmon, 12-05-2016, 11:51
To może ja zacznę, bo jakoś nikt nie ma odwagi :v

Okładka
- reakcje okama na niusy ze świata

Fabuła:
- koleś ze statku G66 okazuje się być bratem Sanjiego, schodzi na statek i rozmawia ze Słomianymi
- brat Sanjiego okazuje się być dość pozytywnie nastawiony do Słomianych i pomaga wyleczyć Luffy'ego
- Luffy myli brata Sanjiego z samym Sanjim
- na koniec pokazana jest grupa Zoro docierająca na Wano

 [Obrazek: giphy.webp] 
 
Primkin3

Wilk morski

Wiek: 27
Licznik postów: 92

Primkin3, 12-05-2016, 12:13
Okładka :
- wydaje mi się że zobaczymy Shanksa

Fabuła :
- pojawiają się goście na Tea Party
- na Cake Island pojawia się Boney
-Brat Sanjiego jest mrocznym typem
-Ale mimo tego jest zboczony
[Obrazek: hqdefault.jpg]
Ratlee

Gorosei

Wiek: 30
Licznik postów: 4,072

Ratlee, 12-05-2016, 14:23
Okładka:

-Garp bądź inna wysoko postawiona postać z marynarki czyta gazetę.

Fabuła:
-Załoga słomkowych kapituluje i wchodzi na pokład statku Germy
-Brat Sanjiego mówiący przez megafon to środkowy z braci - Niji. Wydaje się być bardzo wyniosły i oschły.
-Sanjiego nie ma na statku Germy, przygotowuje sie do ślubu z Pudding, z którego ma zamiar uciec by powrócić do swojej załogi.
-Sanji dowiaduje się, że Słomkowi przybyli na Whole Cake Island, co niszczy jego plan bo od teraz są zakładnikami Big Mom!

Proponuję dopisać jeszcze jedną zasadę, że @ARRRGH zawsze dostaje tylko 50% punktów xD
[img=0x0]http://i.imgur.com/LpQnL15.png[/img]
Dejo

Gorosei

Wiek: 30
Licznik postów: 4,614

Dejo, 12-05-2016, 14:34
Okładka:
- Mihawk z listem gończym Roronoi

Fabuła:
-
- Germa 66 przeprowadza atak na statek słomkowych
- Ekipa Luffyego zostaje uwięziona przez Germa
- Sanji spotyka się z Ojcem i BM
 [Obrazek: v19QS9s.gif]
Spoiler

[Obrazek: FPZJ5OUUcAIsrmt?format=jpg&name=large]

naste K

Super świeżak

Wiek: 29
Licznik postów: 271

naste K, 12-05-2016, 14:43
Okładka
- zobaczymy Perone na zamku u sokolookiego/na "jakimś" statku, triller bark? / Gdzieś na świecie otoczona duchami

Fabuła:
-Pierwsze kilka stron odnosić się będą do spotkania SH z germą 66
-**Brat sanjiego wyda się oschły, ale na sam widok Nami zmiękną mu nogi
-** Luffy nieświadomy zostanie przeniesiony na statek(uwięziony?) wraz z innymi
-**Jedynie Nami zostanie na głównym pokładzie jako nowa miłość brewka "II"
-Kolejne strony opowiadać będą co działo się kilka dni wcześniej u Sanjiego.
-**Obstawiam taki scenariusz: Brewka poznaje przyszłą żonę, gdzieś w drugim kadrze widzimy Lole
-Chapter kończy się niewzruszoną miną Brewka na widok własnego ojca/prawdziwego wyglądu BM
chucky

Admirał

Licznik postów: 2,727

chucky, 12-05-2016, 21:43
Jako, że dopiero zaczynamy, trzeba kilka rzeczy doprecyzować. Będę zwracał uwagę na takie rzeczy w przypadku nowych graczy (a aktualnie każdego tak traktuję). Przypominam, że posty MOŻNA edytować do czasu wyjścia spoilerów (najczęściej pojawiają się w środę, ale nigdy nie wiadomo. Zachęcam każdego, żeby to przeczytał. Tak na przyszłość.

@Primkin3 Jest raczej spory rozrzut między Shanksem, a wioską Luffiego (która tak nawiasem mówiąc już pojawiła się w tej historyjce Tongue). Lepiej zdecydować się na jedno. No i w fabule masz jeden wolny punkt. Tak osobiście proponowałbym rozdzielenie ostatniego na dwa, bo jeśli będzie radosnym zbokiem, to nic z tego nie będzie, ale możesz równie dobrze dodać coś zupełnie innego lub w ogóle tego nie ruszać.

@Ratlee -"Sanjiego nie ma na statku Germy, przygotowuje sie do ślubu z Pudding, z którego ma zamiar uciec by powrócić do swojej załogi." No to chyba oczywiste Big Grin Od kilku rozdziałów płynie na ślub. Co miałby robić na statku? No i przewidywania są bardzo szczegółowe - więcej punktów i tak nie będzie, a ryzyko rośnie :x

@Dejo - już widzieliśmy brwi tego Pana :X

@naste K -

(12-05-2016, 14:43)naste K napisał(a): Fabuła:
-
-**
-**
-**
-
-**
-

Troszkę nie rozumiem, co zrobiłeś. To taka wersja robocza? Tak, czy siak schemat powinien wyglądać tak, jak w pierwszym poście.


W razie jakichkolwiek pytań, możecie pisać tutaj, w temacie ogólnym przewidywań, lub na PW. Kto pyta nie błądzi i inne takie Smile
[Obrazek: tumblr_ojg7flg58r1tvlw71o1_500.gif]
naste K

Super świeżak

Wiek: 29
Licznik postów: 271

naste K, 12-05-2016, 22:53
Troszkę nie rozumiem, co zrobiłeś. To taka wersja robocza? Tak, czy siak schemat powinien wyglądać tak, jak w pierwszym poście.[/quote]

Podzieliłem na dwie części moje przypuszczenia. Pierwsze odnoszą się do załogi na statku, druga za to bezpośrednio do Sanjiego. Nie chciałem żeby to co napisałem było niezrozumiałe dla braci, ale najwidoczniej się pomyliłem. ;(

jej... czeka mnie długo droga do zaznajomienia się z interfejsem forum
chucky

Admirał

Licznik postów: 2,727

chucky, 12-05-2016, 22:56
(12-05-2016, 22:53)naste K napisał(a): Podzieliłem na dwie części moje przypuszczenia. Pierwsze odnoszą się do załogi na statku, druga za to bezpośrednio do Sanjiego. Nie chciałem żeby to co napisałem było niezrozumiałe dla braci, ale najwidoczniej się pomyliłem. ;(

jej... czeka mnie długo droga do zaznajomienia się z interfejsem forum

Aaa Big Grin Już chyba rozumiem. Właściwe przewidywania to te z gwiazdkami. W takim razie, nie ma sprawy Smile
[Obrazek: tumblr_ojg7flg58r1tvlw71o1_500.gif]
Dejo

Gorosei

Wiek: 30
Licznik postów: 4,614

Dejo, 12-05-2016, 23:01
@chucky wiedzieliśmy jedną brew tego pana. Ale spoko zaraz to wywalę.
 [Obrazek: v19QS9s.gif]
Spoiler

[Obrazek: FPZJ5OUUcAIsrmt?format=jpg&name=large]

Ratlee

Gorosei

Wiek: 30
Licznik postów: 4,072

Ratlee, 12-05-2016, 23:50
(12-05-2016, 21:43)chucky napisał(a): @Ratlee -"Sanjiego nie ma na statku Germy, przygotowuje sie do ślubu z Pudding, z którego ma zamiar uciec by powrócić do swojej załogi." No to chyba oczywiste Duży uśmiech Od kilku rozdziałów płynie na ślub. Co miałby robić na statku? No i przewidywania są bardzo szczegółowe - więcej punktów i tak nie będzie, a ryzyko rośnie :x

No masz rację, to zdanie trochę dupne. Chodziło mi o to, że pojawi się kadr, gdzie Sanji powie czy pomysli że ucieknie, ale to w sumie oczywiste.

Specjalnie daje sobie takie szczegółowe, to w końcu ma być zabawa a frajda rośni wraz z ryzykiem Big Grin.

@nasteK Witaj na forum. Szybko ogarniesz, staramy się aby wsystko było w miarę intuicyjne. W razie problemów wal jak w dym Wink
[img=0x0]http://i.imgur.com/LpQnL15.png[/img]
szalony beduin

Kapitan z paradise

Licznik postów: 317

szalony beduin, 13-05-2016, 00:03
Okładka:
- Na okladce Perona teskniąca za Zoro
Fabuła:
- Rodzinka Sanjeo oferuje pomoc medyczna i jedzenie słomkom
- Boirą słomkow w niewole
- akcja przenosi sie do kocizmija ktoryw pada na Kaidou
- kaidou plynie na baltigo
Meurte

Super świeżak

Licznik postów: 237

Meurte, 13-05-2016, 04:21
Okładka:
Pewnie zwiazana z Zoro pewnie sokolooki i może porona duchy itd

Fabuła:
- bedzie jakis komentarz dotyczący dotyczacy bri vismoków ( o tygłada jak sanji, i pewie jakies smiechy)
- raczej nie beda sie tłukli, pewnie "dowiazą" słomianych na wyspe
- przeniesiemy sie na sanjego i lole
- bedzie jakis komentarz o pekomnie
- luffy pogada z szefem germy 66
Mordoc

Pan Ciemności

Licznik postów: 4,493

Mordoc, 13-05-2016, 12:56
Okładka:
Mihawk siedzi, popija wino i analizuje list gończy. Perona lewituje gdzieś obok.

Fabuła:
- obstawiam, że to najstarszy brat Sanji'ego Ichiji, okaże się on szermierzem przypominającym Zoro
- Ichiji będzie mieć dla Słomianych propozycję, która średnio przypadnie im do gustu, zwłaszcza Luffy'emu
- Luffy nie będzie nikogo bić, ani odgrażać się, gdyż jest osłabiony, a co za tym idzie sprawa będzie rozwiązywana dyplomatycznie
- wdzięki Nami okażą się kluczowe przy negocjacjach z bratem Sanji'ego, który ma również słabość do kobiet
Spoiler

[Obrazek: UAMELnu.png]

Spoiler

[Obrazek: 05onfire1_xp-jumbo-v2.jpg]

Jospell

Szczur lądowy

Licznik postów: 1

Jospell, 13-05-2016, 21:20
Okładka:
-Reakcja Milhawka i Perony na list gończy Zoro. Nie są oni jednak na Thriller Bark, tylko na morzu sb płyną.

Fabuła:
-Koleś na statku Germa 66 to ktoś z rodziny Vinsmoke, najpewniej jeden z braci Sanjiego
-Pekoms użyje swojego Zoanu żółwia
-po jakiejś małej bitce, brat Sanjiego(jak myślę) przyjmie do siebie Słomkowych i ich nakarmi,zapewne będzie to trzymał w tajemnicy przed Germą 66
-Zoro będzie w drodze na Wano gdzie odrazu (co będzie na koniec chapteru) zmierzy się z podwładnym Kaido (mby Jack)
-pojawi się wątek Vivi(oby nie)
1 2 3
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź