Robin vs. Zoro
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
Najuch

Imperator

Licznik postów: 2,656

Najuch, 20-12-2008, 05:14
No jak sądzicie, kto byłby górą? Miss All Sunday, czy może potężny Marimo?

Ja stawiam na Robin. Rączki połamałyby kręgosłup naszemu szermierzowi w kilka sekund. Zoro nie Luffy, by przetrwać, ani nie użytkownik Logii, by się odrodzić. Przypomnijmy sobie, jak łatwo Robin wytrąciła mu katanę z rąk, gdy tylko pojawiła się na Going Merry.
xaton

Pierwszy oficer

Licznik postów: 1,120

xaton, 20-12-2008, 10:38
Stawiam na Robin. Tak jak mówił Naj połamałaby mu kręgosłup( Chociaż wyobrazic sobie Zoro przegrywającego z Robin jest ciężkoTongue.).
Grigorij

Legendarny pierwszy oficer

Licznik postów: 1,334

Grigorij, 20-12-2008, 10:46
Ja jednak postawię na Zoro. Kiedy Robin chciała połamać (moim zdaniem słabszego od Zoro) Jigoroh, nie dała rady przezwyciężyć silnego oporu mięśni. Z Zoro'em byłoby tak samo.
vegi

Piracki oficer

Licznik postów: 724

vegi, 20-12-2008, 11:50
No właśnie... I jak Wy możecie stawiać na Robin, jak ona nie mogła nawet równać się z Jigoroh, a Zoro na 100% jest od niego ze 2 razy silniejszy. Dlatego też postawiłem na Zoro.
RdR

Pierwszy oficer

Licznik postów: 1,157

RdR, 20-12-2008, 12:06
Robin nie ma najmniejszych szans na pokonanie Zoro. Jej owoc coprawda daje duże możliwości ale wątpię żeby dała radę przezwyciężyć opór Zoro. Skuteczność owocu Hana Hana no mi zależy głównie od siły fizycznej usera, a Robin jakoś super silna nie jest.
Wolum

Pirat

Licznik postów: 49

Wolum, 20-12-2008, 12:18
Zoro jest zdecydowanie zbyt silny, by Robin dała radę go przytrzymać, natomiast Zoro nie ma problemów z pocięciem Robin. Zoro>Robin.
xaton

Pierwszy oficer

Licznik postów: 1,120

xaton, 20-12-2008, 12:49
Robin zaczęła by go gilgotac i wtedy Zoro nie stawiałby oporu a Robin by mu rozklekotała kręgosłup. Co wy na to?
Wolum

Pirat

Licznik postów: 49

Wolum, 20-12-2008, 13:48
LOL xD Ale wymyśliłeś xD Jest to możliwe, ale nie przesadzajmy. Jakoś nie wyobrażam sobie Robin walczącej w ten sposób xD. Po za tym Zoro raczej nie jest typem człowieka, który ma łaskotki. (chyba że było to pokazane, a ja nie pamiętam)
NicoRobinFan

Wilk morski

Licznik postów: 91

NicoRobinFan, 20-12-2008, 14:03
Mi też się wydaje , że Zoro bez większych problemów pokona Robin... jest po prostu za silny i zbyt dobrze zbudowany, do tego ma mieczyk w ząbkach , dzięki któremu być może zrobiłby coś jej rączkom. No , a jak już wydostałby się z tej techniki Robin... to chyba jasne jest , że nie ma z nim najmniejszych szans.
Chociaż jak se tak teraz myślę... jakby Robin złapała go za "to" miejsce, to nie wiem jakby se poradził Tongue.
xaton

Pierwszy oficer

Licznik postów: 1,120

xaton, 20-12-2008, 14:12
Jak wam się nie podobają łaskotki to co powiecie na okropną, nastraszniejszą, 18+ technikę którą zastosowała przeciwko Frankyemu aby dołączył do załogiTongue? Tyle, że tym razem trzymałaby do końca!
NicoRobinFan

Wilk morski

Licznik postów: 91

NicoRobinFan, 20-12-2008, 14:16
xaton napisał(a):Jak wam się nie podobają łaskotki to co powiecie na okropną, nastraszniejszą, 18+ technikę którą zastosowała przeciwko Frankyemu aby dołączył do załogiTongue? Tyle, że tym razem trzymałaby do końca!


Wiesz co... tak myślę o tej technice i wydaje mi się , że jeśli stosowałaby ją podczas walki mogła by powalić prawie każdego przeciwnika płci męskiej (poza logiami , Morią i Luffy'm Tongue)
BlackKuma

Król piratów

Licznik postów: 3,505

BlackKuma, 20-12-2008, 14:25
NicoRobinFan napisał(a):Morią

Czemu?

Moim zdaniem Zoro wygrałby, nie ma tu o czym dyskutować. Robin jest po prostu za słaba, jezeli chodzi o siłę fizyczną. Wątpię, ze zdołałaby przełamać opór mięśni Zoro Smile
NicoRobinFan

Wilk morski

Licznik postów: 91

NicoRobinFan, 20-12-2008, 14:33
BlackKuma napisał(a):
NicoRobinFan napisał(a):Morią

Czemu?

Moim zdaniem Zoro wygrałby, nie ma tu o czym dyskutować. Robin jest po prostu za słaba, jezeli chodzi o siłę fizyczną. Wątpię, ze zdołałaby przełamać opór mięśni Zoro Smile

Kuma, pamiętasz jak Robin próbowała Morii złamać kręgosłup ? Z tego co pamiętam Moria zamienił się wtedy ze swoim cieniem. Wydaje mi się , że jakby obrała za cel coś innego zrobiłby to samo Wink // No, że Zoro wygra jest pewne... nie przypominam sobie , aby Robin użyła chociaż raz tej niszczycielskiej techniki, podczas prawdziwej walki ^^
xaton

Pierwszy oficer

Licznik postów: 1,120

xaton, 20-12-2008, 15:47
Sensei napisał(a):Moim zdaniem Zoro wygrałby, nie ma tu o czym dyskutować. Robin jest po prostu za słaba, jezeli chodzi o siłę fizyczną. Wątpię, ze zdołałaby przełamać opór mięśni Zoro Smile

Franky ma metalowego członka i nie wytrzymał!Tongue
Cornyh

Piracki wojownik

Licznik postów: 125

Cornyh, 20-12-2008, 17:18
Dlaczego twierdzisz, że jest metalowy? Jakoś nie sądzę, żeby miał odwagę sobie nawet członka z modyfikować xD
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź