Serce Złota
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
Pajmon

Dowódca dywizji Yonko

Licznik postów: 1,903

Pajmon, 29-05-2016, 12:42
Zapowiedziano jedenasty odcinek specjalny (telewizyjny) One Piece! Tym razem będzie to dwugodzinne wprowadzenie do zbliżającego się wielkimi krokami filmu Gold. Historia w nim zawarta złączy wydarzenia z anime z fabułą filmu. Specjal zostanie nadany w japońskiej telewizji na tydzień przed premierą kinówki, 16 lipca o godzinie 21:00 (14 czasu polskiego). Emisja „Serca złota”, bo tak będzie zatytułowany ów odcinek specjalny, nie wpłynie na serię podstawową, której odcinek powinien zostać nadany dzień później, tak jak zawsze w niedzielę

[Obrazek: op_spec_11.jpg]

źródło: op.wbijam.pl
[Obrazek: giphy.webp]
Spoiler

[Obrazek: 9qKEXOG.jpg]

Heros

Król Piratów

Licznik postów: 7,533

Heros, 31-05-2016, 06:03
http://onepiecepodcast.com/2016/05/29/ma...t-of-gold/ wrzucam info o muzyce. Wink
pell

Kapitan

Licznik postów: 336

pell, 26-07-2016, 00:15
Zaskakuje mnie brak odpowiedzi. Nikt jeszcze nie oglądał?

Moim zdaniem jeden z fajniejszych odcinków. Wypada lepiej niż starsze filmy OP.

Cała stylistyka jest mocno zwariowana, wszystko jest rysowane w dość intensywnym odcieniu żółci i brązu. Miejsce akcji jest ciekawe i bardzo onepiecowe. Poza drobnymi szczegółami nie było też dużych dziur fabularnych. W zasadzie jedyną rzeczą, która mi nie odpowiadała to dubbing - szczególnie dziwnie słuchało się tej małej dziewczynki.
Mordoc

Pan Ciemności

Licznik postów: 3,492

Mordoc, 26-07-2016, 02:19
Oglądałem dzisiaj i moja ocena jest raczej pozytywna. Jak na filer, to oglądało się dość przyjemnie. W ogóle uniwersum OP daje duże pole do popisu twórcom filerów, ponieważ nie ma takiego niesmaku, który jest przy większości filerów innych serii. Mam na myśli odczucia w stylu "tego typu moc nie miałaby prawa bytu", "tego typu postacie nie mogą istnieć" itp.
To co warto również pochwalić, to poziom graficzny. Naprawdę oglądając to aż wątpiłem, czy na pewno oglądam dzieło Toei Animation. Do 40 minuty wszystko wyglądało niesamowicie, po 40-stej minucie udało mi się dopatrzyć kilku niedociągnięć, zwłaszcza w animacjach walki. Nie były to jednak rażące niedociągnięcia jak w trakcie Impel Down albo: http://i.imgur.com/BkvmI1w.png

Jeśli miałbym ocenić w skali 1-10, to myślę, że dałbym 7.
Spoiler

[Obrazek: UAMELnu.png]

Spoiler

[Obrazek: 05onfire1_xp-jumbo-v2.jpg]

Kaioken

Wschodząca Gwiazda

Wiek: 31
Licznik postów: 498

Kaioken, 13-11-2016, 00:20
Dopiero obejrzeałem ^^ Specjal lepszy niż się spodziewałem choć pierwsze minuty tego nie zapowiadało. Po prostu potem nagle magicznym sposobem animacja i kreska podszkoczyły w górę, heh. Pomysł zwariowany z tą wielką rybą (moment jest wynurzenia był mega xd), która ma w sobie wyspę, ale w klimacie One Piece. Podobała mi się walka Zoro .. w sumie to była jednostronna walka, ale gadke miał mistrzowską. Animacja przez cały odcinek była dobra, wręcz w wielu miejscach bardzo (były niedociągnięcia, ale było ich zdecydowanie mniej). Gdyby tak były odc. najnowsze robione to byłbym w siódmym niebie.

Fajnie, że reszta załogi dostała więcej niż 5 minut czyli Chopper (jego forma, kiedy walczył z tym dinozaurem, kiedy Usopp'u musiał celować najbardziej mi się podoba - szkoda, że nie używa jej cześciej tylko co chwilę tą z rozdętą twarzą), Usopp i Brook. Olga nie zapadnie mi w pamięci raczej, ale muszę przyznać, że przynajmiej była lekko oryginalna. Nie jest kopią Rebecci lub coś w tym stylu, m. Dobry hype przed filmem Gold, którego nie oglądałem jeszcze.

Jedyny taki większy minus specjala to to, że kłóci się z serią, bo słomiani są razem po pokonaniu Mingo xd Ale na potrzeby specjali często się robi takie babole. m .. tak samo było z Dragon Ball'em.
Nina Parker

Nowicjusz

Wiek: 21
Licznik postów: 5

Nina Parker, 14-12-2016, 00:31
Oglądałam bardzo mi się podobał
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź