Marynarze
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
1 2
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
BlackKuma

Yonko

Licznik postów: 3,505

BlackKuma, 07-12-2008, 19:15
Ogólnie rzecz biorąc lubię Marynarkę Smile
1. Smoker - lubię jego charakter, jest honorowy, nie krzywdzi innych bez powodu nawet jeśli dostał taki rozkaz, wie co jest dobre, a co złe. Przeciwstawia się swoim przełożonym, nie wypełnia ślepo rozkazów. Jego owoc jest także interesujący. Lubię jak sobie siedzi tak, a dym sobie z niego wychodzi XD
2. Ao Kiji (Kuzan) - kiedy się pojawił i pokazał co potrafi od razu go polubiłem. Charakter, moc owocu, wszystko mi się w nim podoba. Lubi sobie pospać jak ja Big Grin Należy do tych dobrych marines i jest honorowy za co go cenię Smile
3. Monkey. D Garp - miły staruszek, troszczy się o swoich podwładnych. Lubi pączki i spanie. Jest niewiarygodnie silny. Jest także legendą marynarki. Również jest tym dobrym marines.
Spoiler

4. Kizaru (Borsalino) - jakoś tak lubię tego gościa. Jego wygląd, fajny owoc, no i to jego przesadzanie w rozwałce :rotfl:

Vampircia

Shichibukai

Licznik postów: 1,501

Vampircia, 19-01-2009, 15:35
Ja lubię Marynarkę chyba dlatego, że uważam ich za zuo, a zuo w anime fajne jest. Garpa miłym staruszkiem bym nie nazwała, raczej psychopatą, ale w sumie za to go kocham. Wiem, mam wypatrzony umysł.
BlackKuma

Yonko

Licznik postów: 3,505

BlackKuma, 19-01-2009, 16:05
Vampircia napisał(a):Ja lubię Marynarkę chyba dlatego, że uważam ich za zuo, a zuo w anime fajne jest. Garpa miłym staruszkiem bym nie nazwała, raczej psychopatą, ale w sumie za to go kocham. Wiem, mam wypatrzony umysł.
Też za to ich lubię, ale lubię też za tą lepszą część Wink np. Smoker, Ao, Garp Big Grin
Vampircia

Shichibukai

Licznik postów: 1,501

Vampircia, 19-01-2009, 16:29
A ja uważam, że ta trójka też może wcale nie być taka milusia. Może coś skrywają?
BlackKuma

Yonko

Licznik postów: 3,505

BlackKuma, 19-01-2009, 16:38
Vampircia napisał(a):A ja uważam, że ta trójka też może wcale nie być taka milusia. Może coś skrywają?
Nie mówię, że są milusi Wink ale są po prostu tą "lepszą" częścią marynarki.
kewel

Wilk Morski

Licznik postów: 94

kewel, 19-01-2009, 17:56
Ja lubię Garpa, pokazał na razie jako jedyny, że bez mocy owocu dzięki treningowi można stać sie silniejszym od osób z takimi mocami. Myślę, że bez problemu by rozłożył wielu piratów. Jest również zabawny (jego reakcja gdy został pocięty xd).

Spoiler

wydaje mi sie ze umie korzystać z haki


Naj: Uprzejmie zwracam uwagę na polską pisownię, znaki itp itd. Wrzucaj tekst do Worda przed wklejeniem go na forum. Tym razem Ci poprawiłem.
Najuch

Dowódca dywizji Yonko

Licznik postów: 2,656

Najuch, 19-01-2009, 18:18
Smoker jest moim ulubionym spośród Marines. Dlaczego?

Męstwo, podobieństwo do Bruce'a Willisa, stalowy system moralny, scena z dziewczynką, która zabrudziła mu spodnie (nota bene naprawdę fenomenalna prezentacja charakteru Smokera, który z morderczą miną jest taki miły dla niej), fajowska moc diabelskiego owocu i troska o swoich podwładnych. Gdyby wszyscy marines byli tacy jak on, to piraci mieli by znacznie groźniejszych przeciwników...
Vampircia

Shichibukai

Licznik postów: 1,501

Vampircia, 19-01-2009, 18:31
Najuch napisał(a):scena z dziewczynką, która zabrudziła mu spodnie (nota bene naprawdę fenomenalna prezentacja charakteru Smokera, który z morderczą miną jest taki miły dla niej)
O tak, to był genialny motyw. Zwłaszcza, że wtedy tak naprawdę jeszcze nic o nim nie wiedzieliśmy. Ale ostatnio znowu zszedł na dalszy plan :zalamany:
Najuch

Dowódca dywizji Yonko

Licznik postów: 2,656

Najuch, 19-01-2009, 19:18
Strasznie mnie to boli, że Smokera widzieliśmy tylko dwa razy w akcji... Jest niesamowicie silny, gdyby chciał spokojnie mógłby być wiceadmirałem, a może i samym admirałem. Ale bardziej mu odpowiada wolność jaką posiada, za to mu chwała. Tashigi to też ciekawa postać, chciałbym trochę więcej dowiedzieć się o jej kontaktach ze Smokym i zobaczyć ją w akcji! (bez podseksów proszę...)
BlackKuma

Yonko

Licznik postów: 3,505

BlackKuma, 19-01-2009, 20:10
Najuch napisał(a):Męstwo, podobieństwo do Bruce'a Willisa, stalowy system moralny, scena z dziewczynką, która zabrudziła mu spodnie (nota bene naprawdę fenomenalna prezentacja charakteru Smokera, który z morderczą miną jest taki miły dla niej), fajowska moc diabelskiego owocu i troska o swoich podwładnych. Gdyby wszyscy marines byli tacy jak on, to piraci mieli by znacznie groźniejszych przeciwników...
Z ust mi to wyjąłeś :] właśnie za to go lubię, a ten motyw z dziewczynką spodniami zjadającymi lody był genialny Big Grin
Najuch napisał(a):Strasznie mnie to boli, że Smokera widzieliśmy tylko dwa razy w akcji... Jest niesamowicie silny, gdyby chciał spokojnie mógłby być wiceadmirałem, a może i samym admirałem.
Wiceadmirałem tak, ale chyba nie admirałem Wink Chociaż co ja mówię, nie wiemy co tak naprawdę potrafi. Szkoda, ze nie ma go jak na razie, ale czuję, ze niedługo się pojawi.
Spoiler

Był pokazany jak z całą tą menażerią Marynarki, która się spływała na wojnę z Białobrodym.

Liczę, że się pojawi Smile
Najuch napisał(a):Ale bardziej mu odpowiada wolność jaką posiada, za to mu chwała.
Lubię takie postacie, też tak bym chciał Smile

Naj: NIE SPOILERUJ!
Honzo

Bosman

Licznik postów: 127

Honzo, 25-04-2009, 03:36
Z Marynarki Najbardziej podoba mi się Smoker bo jest najbardziej podobny do mojego charakteru.A potem jest Garp ponieważ jest najśmieszniejszy.Ten 3 było gdzieś jego imię podane?
Ale się postarali by się i bardzo dobry strzelec jakaś strzelba(lub inny przyżąd) + 1-3 kule z kamienia morskiego i luffy i inni ludzie z DF i leżą [Obrazek: bag.gif]
1 2
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź