EURO 2016- Luźne rozmówki
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
aswerus

Imperator Podziemia

Licznik postów: 666

aswerus, 10-06-2016, 23:58
Temat do spamu, którym nie chcemy zaśmiecać tematu z typowaniem Smile.

Cytat:Deschamps jest jaki jest, ale myślę że nie spierdzieli z takimi ludźmi mistrzostw we własnym kraju...

...ale wygląda na to że będzie się starał z całych sił Tongue. Poważnie dzida na Girouda grana przez takich piłkarzy zakrawa na sabotaż. No ale jakoś się tym razem udało, Francuzów uratowały indywidualności (wiadomo- Payet i Kante) i "błysk" Girouda, który po beznadziejnej pierwszej połowie wreszcie trafił. To raczej nie wystarczy na lepszych przeciwników.
A no i fajnie byłoby zobaczyć kiedyś naszych tak dobrze zorganizowanych jak dziś Rumuni.
Pajmon

Dowódca dywizji Yonko

Licznik postów: 1,805

Pajmon, 11-06-2016, 01:03
[Obrazek: 112719_17c29227efe31744821ac885c7237cbb.jpg]
[Obrazek: giphy.webp]
Spoiler

[Obrazek: 9qKEXOG.jpg]

CCORD

Gorosei

Licznik postów: 4,897
Miejscowość: Siedlec :]

CCORD, 11-06-2016, 01:08
Jaki był wynik?
"Love, hope, compassion...
This is what people say monster SOULs are made of.
But the absolute nature of "SOUL" is unknown.
After all, humans have proven their SOULs don't need these things to exist."
Spoiler

[Obrazek: hSzDtT]

Gri

Dowódca dywizji Yonko

Licznik postów: 1,930

Gri, 11-06-2016, 01:38
@CCORD, serio? Big Grin Sprawdzenie tego zajęło by Ci mniej niż napisanie i wysłanie posta ;D
Jak coś to polecam: http://www.flashscore.pl/
Było 2;1 dla Francji Smile

Czyli skromny punkt do ligi typerów ;D

Nie mogę się zdecydować czy to Francja "zawiodła" czy Rumunia zagrała powyżej oczekiwań. Pewnie po trochu tego i tego. Payet i Kante świetny mecz. W ogóle to zabawne, że 30 letni (no, prawie 30 letni) Payet i Kante, który jeszcze rok temu nie mógł marzyć o grze w pierwszej 11, stanowią teraz o sile reprezentacji Francji. Fajnie, lubię takie historie, gdzie jeden sezon tyle zmienia.

Francji bym nie skreślał, wierzę że się rozkręcą. W sumie przed Euro typowałem ich jako jednych z poważniejszych kandydatów do tytułu. Trochę im się obrona posypała, ale i tak fajną mają tę ekipę + grają u siebie.
Heros

Król Piratów

Licznik postów: 7,533

Heros, 11-06-2016, 02:59
Mówiłem dzisiaj kumplowi, że warto 1 mecz zagrać "na pełnej ku...e", bo dzięki temu można (przy dobrej taktyce) sporo osiągnąć. Tongue
aswerus

Imperator Podziemia

aswerus, 11-06-2016, 10:04
@Gri Też nie skreślam Francji i widzę ich w gronie faworytów w końcu turniej trwa miesiąc i wiele się jeszcze może zmienić. Ale z takim podejściem trenera będą potrzebowali sporo szczęścia albo porządnego wyregulowania celowników bo w sumie wczoraj mieli niemało dobrych okazji. Jeśli zaczną je wykorzystywać to możemy zobaczyć hokejowe wyniki... w obie strony bo ich obrona robi błąd na błędzie Big Grin.
Sturmir

Gorosei

Licznik postów: 1,484
Miejscowość: ECCLES MASTERRACE!

Sturmir, 11-06-2016, 11:32
Anglicy już się naparzają z miejscową ludnością i rosyjskimi kibicami. Ciężko polskim kibicom będzie ich przebić. Nie mamy ruskich w grupie, nie ma kogo lać...
Rest in peperoni
Pajmon

Dowódca dywizji Yonko

Pajmon, 11-06-2016, 12:43
@Sturmir no jak nie ma? Ukraińcy są XD
Spoiler

CCORD

Gorosei

Licznik postów: 4,897
Miejscowość: Siedlec :]

CCORD, 11-06-2016, 12:51
U mnie ostatnio na festynie we wsi obok się bili Polacy z Ukraińcami xD
"Love, hope, compassion...
This is what people say monster SOULs are made of.
But the absolute nature of "SOUL" is unknown.
After all, humans have proven their SOULs don't need these things to exist."
Spoiler

[Obrazek: hSzDtT]

Legolas

Wicekapitan

Licznik postów: 177

Legolas, 11-06-2016, 13:01
(11-06-2016, 12:43)Pajmon napisał(a): @Sturmir no jak nie ma? Ukraińcy są XD
Dokładnie. Mieszanie ich z błotem jest ostatnio w Polsce modne.
Niby Niemiaszków też moglibyśmy skopać, ale oni raczej nie wchodzą w burdy.

Co do wczorajszego meczu, powiem krótko: dalej myślę, że to Francja jest największym faworytem do wygrania tych mistrzostw.
aswerus

Imperator Podziemia

aswerus, 11-06-2016, 13:20
@Sturmir Naszych rodzimych wojowników nie bardzo obchodzi reprezentacja. Pewnie się teraz leją gdzieś po lasach w ramach przygotowań do nowego sezonu. Raczej nie ma co się spodziewać większych akcji w ich wykonaniu we Francji. No chyba że w Januszach odezwie się krew przodków Big Grin.
Pajmon

Dowódca dywizji Yonko

Pajmon, 11-06-2016, 13:20
Ukraińcy to tacy trochę słowiańscy cyganie z własnym państwem i przech***wą historią narodu. Należy im się xd

Ależ Popki mieli meczówkę :v
Spoiler

niudeb

Dowódca dywizji Yonko

Licznik postów: 1,717
Miejscowość: Isola

niudeb, 11-06-2016, 17:57
Rumunia wczoraj zagrała naprawdę dobry mecz, dzisiaj Albania daje rade, a graja w 10. Wczorajsza wygrana Francji jak i dzisiejsza Szwajcaria nie byly takie oczywiste Tongue, Będzie na pewno ciekawie, w szczegolnosci, ze Rumunia i Albania beda teraz podwojnie zmotywowane, by wygrac swoje mecze,

Najbardziej ciekawi mnie pierwszy mecz Niemców. Schweinsteiger nie grał wiekszosc sezonu i dopiero teraz zagra jakis mecz Tongue, kilku zawodników skonczylo z meczami w reprezentacji, a w ostatnim czasie ciągle ktoś załapywał jakąś kontuzje w niemieckiej reprezentacji. Na pewno bedzie miało to znaczacy wplyw na ta druzyne Tongue.
Pajmon

Dowódca dywizji Yonko

Pajmon, 11-06-2016, 20:54
Słowacja co żółtych :v nie wróżę im już dobrej przyszłości
Spoiler

aswerus

Imperator Podziemia

aswerus, 11-06-2016, 21:09
http://www.sport.pl/euro2016/1,136510,20...akich.html Rozróba w Marsyli.

@niudeb Nie no myślę że nie wystawią w pierwszym składzie gościa, który w krótkich przerwach między kontuzjami grywał kiepskie mecze. Moim zdaniem on tam pojechał dlatego że ma wpływ na szatnie, a nie żeby grać pierwsze skrzypce.
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź