Dlaczego olbrzymy są takie słabe?
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
1 2 3
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
Mordoc

Supernova

Licznik postów: 742

Mordoc, 13-11-2017, 00:19
Czas na wywód :p
Rasa minków jest całkiem silna, chociaż nie jest powiedziane, na jakim poziomie są ich przeciętni przedstawiciele. Możemy przypuszczać, że Kot i Pies są (byli przed utratą kończyn) silniejsi od Luffy'ego. Jeden z silniejszych Minków - Pedro był dość silny, ale podejrzewam, że słabszy od Luffy'ego.

Hajrudin, jeden z gigantów jest raczej niewiele ponad przeciętną swojej rasy. Zapewne dostaniemy kiedyś liderów pokroju Psa i Kota  z ludu gigantów. (Jarl i ten drugi się nie liczą, ponieważ byli bardzo starzy, a Inuarashi i Nekomammushi są zapewne w podobnym wieku, co Shanks)

Kolejny fakt, teraz jest moda na piratów, a ludzie stają się coraz silniejsi, ewolucja postępuje, więc wśród gigantów zapewne też dostaniemy kogoś sensownego. Dlatego zapewne Loki będzie silniejszy od swoich poprzedników.
Dorry i Broggy nie byli tacy słabi. Zastanówmy się na jakim etapie fabuły Zoro x2, używając sanju roku poundo hou, zrobiłby tak ogromny krater w tej złotej rybce? 100 mln, to mała nagroda, ale zapewne nagrody za głowy, były te 100 lat temu niższe (podobnie jak ceny piłkarzy na rynku transferowym z 15 lat temu).

Wątek Oarsów. Ten, którego znalazł Moria, był kłopotliwy (w sumie fakt, że z cieniem Luffy'ego, ale widzieliśmy na przykładzie Ryumy, jak mocno można podkoksać czyiś cień przy użyciu mocnego ciała).
Rogate giganty, zapewne są na osobnej wyspie. To może być elitarny oddział księcia. Tak jak u mrówek są robotnice itp. które powinny być silniejsze fizycznie od Królowej (możliwe, że coś mieszam, bo ekspertem od biologii nie jestem).
Rogate giganty mogą być jakby "afrykańską" odmianą gigantów ( bo mają lepsze warunki fizyczne), ale możliwe, że wszystkie podlegają pod władzę księcia Elbafu.

Zapewne więcej w tym chaosu, niż porządku, ale może ktoś dojdzie do jakichś sensownych wniosków Smile
CCORD

Gorosei

Wiek: 19
Licznik postów: 4,194
Miejscowość: Siedlec :]

CCORD, 13-11-2017, 00:45
(13-11-2017, 00:19)Mordoc napisał(a): 100 mln, to mała nagroda, ale zapewne nagrody za głowy, były te 100 lat temu niższe (podobnie jak ceny piłkarzy na rynku transferowym z 15 lat temu).
Ja bym chciał jeszcze dodać, że oni bijąc się przez te 100 lat na wyspie (Tyle się bili, tak?) raczej nie zagrażali specjalnie marynarce, nie było powodu zwiększać ich nagrody, mimo że walcząc ze sobą bez przerwy, na pewno stawali się silniejsi. Giganci z haki zbrojenia wydają się czymś niebezpiecznym Tongue
A gdyby opanowali Rokushiki...

No i tak: Big Mom nienawidzi olbrzymów, no nie?
Big Mom jest imperatorką, taką która robi co chce. Jedna z najsilniejszych osób na świecie, do tego niezrównoważona psychicznie, nienawidzi rasy olbrzymów. Co jej przeszkadza w popłynięciu tam i ich zniszczeniu? Gdyby Olbrzymy były tak słabe jak są malowane, to wystarczyłoby wysłać Katakuriego, Crackera i Smoothie, a oni powinni by sobie poradzić. Jak nie to sama by poszła.

Pytanie teraz, dlaczego tego nie zrobi? Nie wydaje mi się żeby olbrzymi byli chronieni przez marynarkę (akurat by ją to powstrzymało), a tym bardziej Kaido, czy BB. Shanks? Uwierzyłbym, ale wątpię.

Jedyna odpowiedź, która przychodzi mi do głowy - Giganci nie są tacy słabi. Bardzo możliwe, że Loki jest na poziomie zbliżonym do takiego admirała, czy yonkou. Gigant z prawdziwego zdarzenia, znający haki. Kto wie, może nawet ma potężnego zoana lub tę straż z zoanami, o której ktoś wspominał? Albo silną paramecię, czy nawet logię? Jedno jest pewne. Loki nie będzie słaby. I na pewno ma silnych ludzi.
"Love, hope, compassion...
This is what people say monster SOULs are made of.
But the absolute nature of "SOUL" is unknown.
After all, humans have proven their SOULs don't need these things to exist."
Spoiler

[Obrazek: hSzDtT]

WfanOP

Szczur Okrętowy

Licznik postów: 28

WfanOP, 13-11-2017, 00:52
dziś oglądałem odcinek i akurat bm mówiła gdyby miała po swojej stronie olbrzymów z elbaf nikt by jej nie przeszkodził do zostania królem piratów
można by powiedzieć że to taki ukłon w stronę olbrzymów że wcale tacy słabi nie są jak ci do tej pory
1 2 3
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź