Nowy opening [Cycki] [Gołe Klaty] [Kaido vs Luffy] [Słoń] [Jaram się]
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
Heros

Joy Boy

Licznik postów: 7,533

Heros, 26-06-2016, 08:28

Nie jest to coś znakomitego, wybitnego, ale jedna z userek fejsa zainspirowała mnie do przeglądnięcia wszystkich openingów. Tak jak bluzgałem na wszystkie OPy od 11 w górę (aż do 19, choć 2 po drodze okazały się być przyjemnym guilty pleasure... !>Wink, tak dzięki temu mam +20 do "Rusz dupę i nadrób mangę OP".
Co prawda parę razy wkurzałem się na moment, że chciałem już ruszyć myszką, by odruchowo puścić OP jeszcze raz, a to cholerstwo idzie dalej... Jeśli dobrze pamiętam, to kiedyś Dahaka słusznie zauważył, że te dłuższe anime to porażka. Człowiek wybija się z rytmu itd. Ale ogólnie wyszło dobrze, jestem bardzo na tak. Sceny (ŻÓŁWIK KAIDO I LUFFY'ego!!! Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin CHCĘ TO w anime z "Sakugą"!!!), szok Sanjiego i parę innych mi się bardzo podobały, na tle openingów z OP ofc (nie da się ich porównać do tych z innych anime ze względu na długość).
Btw. wiem, że po fakcie to można sobie gadać, ale miałem przeczucia że ten opening będzie lepszy niż pozostałe. Nie pytajcie czemu, ot jak wrzucałem newsy na FB to się parę razy na tym złapałem.
Horsie

Pierwszy oficer

Wiek: 27
Licznik postów: 1,011

Horsie, 26-06-2016, 09:01
Taki se, dupy nie urywa, chociaż i tak nie spodziewałem się po tym niczego zaskakującego. 3/10
[Obrazek: safe_image.gif]
Heros

Joy Boy

Licznik postów: 7,533

Heros, 26-06-2016, 09:19
Ej, widzę dużo negatywów w necie (mówię o osobach, które przynajmniej choć trochę wiedzą co mówią, nie o randomach kupujących totalnie wszystko co ma związek z chińską bajką One Piece)... czyżbym był jedyny?! :O
Pajmon

Imperator

Licznik postów: 2,138

Pajmon, 26-06-2016, 11:14
Pod względem treści graficznej 9/10
Pod względem muzycznym nadal niestety 2/10 -.-

 [Obrazek: giphy.webp] 
 
Blek

Imperator

Licznik postów: 2,588

Blek, 27-06-2016, 15:58
Bardzo słaby opening. Nic się w nim nie klei, wiecznie te same sceny, zero ciekawych pomysłów.
Inder

Super świeżak

Licznik postów: 257

Inder, 05-07-2016, 00:39
Widzę, że postanowili lekko powrócić do motywów graficznych z pierwszego openingu a także pierwszych "przerywników" w formie listów gończych na połowie odcinka. Co jest fajnym zabiegiem bo w pewnym sensie przypomina klimat jednak nie odratowało openingu który jest po prostu nudny i nie wpada ani w ucho ani w pamięć. Naprawdę biednie, myślałem że będzie coś ciekawszego.
IsshoFujitora

Kapitan z paradise

Licznik postów: 373

IsshoFujitora, 05-07-2016, 20:13
Czy tylko dla mnie co raz to nowszy opening traci ogólnie na klimacie? 
Nie tylko sama treść openingu, ale nawet muzyka taka.. kiczowata. Słaboo! 
Aż sobie odświeże stare openingi na poprawę.. 
A wracając do tego openingu, to jedynie co wyszło nawet nawet (imo śrendio) to sceny walki od 1:20 do 2:00.
Blade

Piracki oficer

Wiek: 29
Licznik postów: 588

Blade, 05-07-2016, 20:57
Inaczej jest jak się ogląda odcinki i przed nimi leci właśnie taki kiczowaty opening, a inaczej się na to wszystko patrzy po roku, dwóch latach.
Na przykład takie "Share the world". Wcześniej nie było takiego typu muzyki w OP i wydawał się słaby, ale patrząc na całość to nie jest zły. Z tych po dziesiątym, to tylko 12,16 i troche 18 mi się nie podobają, no i jak narazie 19 szału nie robi, ale zobaczymy za pół roku Wink Natomiast przed dziesiątym to kompletnie z czapy (chociaż ładnie brzmiący) był ósmy op "Crazy Rainbow", a przecież wtedy Enies Lobby leciało.

Ale dobrze, że zmienili środek odcinka. Ten cukierkowaty napis One Piece był straszny, listy gończe są o wiele lepsze.
[Obrazek: fUUjweQ.png]
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź