Pojedynek szermierzy.
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
1 2
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
CCORD

Gorosei

Wiek: 25
Licznik postów: 4,965
Miejscowość: Siedlec :]

CCORD, 12-07-2016, 21:18
Kto jest najlepszym szermierzem, kto posiada najlepszą technikę i wygrałby w walcę wszyscy na wszystkich? Zakładamy, że wszyscy mają te same warunki fizyczne.


Moim zdaniem, największe szanse mieliby Gintoki lub Miyamoto. Pozostali bohaterowie również są dobrymi szermierzami lub wojownikami, ale ta dwójka po prostu zostawia resztę w tyle. I nawet trzy miecze Zoro mu nie pomogą.
 
IsshoFujitora

Kapitan z paradise

Licznik postów: 373

IsshoFujitora, 13-07-2016, 02:59
Kenshin i Guts kappa 
Dziwne, że nie ma ich na liście. 
Do listy dodałbym jeszscze Hiei, King Bradley, Mihawk (imo silniejszy od Zoro), Inyuasha, Future Trunks, Shirou, Killer Bee (lol), Andersen do listy i zrobiłbym ankiete.  
Kto jeszcze?
CCORD

Gorosei

Wiek: 25
Licznik postów: 4,965
Miejscowość: Siedlec :]

CCORD, 13-07-2016, 10:51
Nie dodawałem Mihawka, bo starałem się żeby to byli główni bohaterzy. Dodam ich Tongue Nie jestem pewny czy da się robić ankiety, a jeśli da to nie umiałem xD
 
Seventy1

Agent sword

Licznik postów: 451

Seventy1, 13-07-2016, 20:37
Moim faworytem jest Killer Bee. Jego technika siedmiu mieczy, nadaje się zarówno do ataku jak i do obrony. Ciężko się obronić przed taką nawałnicą.
[Obrazek: 6d8.gif]
Spoiler

[Obrazek: 945.gif]

chucky

Admirał

Licznik postów: 2,727

chucky, 13-07-2016, 21:37
... Raczej wątpię, żeby Pszczółka walczył mieczami .-. Tego używa tylko na płotki.
[Obrazek: tumblr_ojg7flg58r1tvlw71o1_500.gif]
Seventy1

Agent sword

Licznik postów: 451

Seventy1, 13-07-2016, 21:46
Może i masz rację. Dawno nie ogladałem/czytałem Naruto.
Spoiler

[Obrazek: 945.gif]

SteveWonder

Nowicjusz

Licznik postów: 21

SteveWonder, 14-07-2016, 00:55
Cytat:... Raczej wątpię, żeby Pszczółka walczył mieczami .-. Tego używa tylko na płotki.
Wręcz przeciwnie, bez używania mocy Hachibiego to jest jego naturalny styl walki - mistrz Kenjutsu i ja oddaje swój głos na Bee.
chucky

Admirał

Licznik postów: 2,727

chucky, 14-07-2016, 12:42
Cytat:Wręcz przeciwnie, bez używania mocy Hachibiego to jest jego naturalny styl walki - mistrz Kenjutsu

No właśnie .-. Dlaczego miałby walczyć bez Hachibiego?
[Obrazek: tumblr_ojg7flg58r1tvlw71o1_500.gif]
SteveWonder

Nowicjusz

Licznik postów: 21

SteveWonder, 14-07-2016, 12:55
Cytat:No właśnie .-. Dlaczego miałby walczyć bez Hachibiego?
Ty tak serio? Przecież to oczywiste że najlepiej by było gdyby wogóle nie musiał go używać, taka ilość chakry napewno zdrowiu nie służy Wink
chucky

Admirał

Licznik postów: 2,727

chucky, 14-07-2016, 14:19
Zoro potrafi przeciąć kulkusetmetrowego golema w pół jednym cięciem. Bee i jego miecze nie wyglądałby przy nim lepiej, niż ta ośmiornica z FI. W ogóle nie wiem skąd pomysł, że jego cięcia mieczem > Bijuudama.
[Obrazek: tumblr_ojg7flg58r1tvlw71o1_500.gif]
SteveWonder

Nowicjusz

Licznik postów: 21

SteveWonder, 14-07-2016, 18:47
Cytat:Zoro potrafi przeciąć kulkusetmetrowego golema w pół jednym cięciem
Dobry argument, Bee jest w stanie posługiwać sie w walce siedmioma mieczami Wink,
Cytat:Bee i jego miecze nie wyglądałby przy nim lepiej, niż ta ośmiornica z FI
Tego powiedzieć też nie możesz to są właściwie dwa różne uniwersa i ta ośmiornica z która walczył była kapciem, prawdą jest że jedyne co potrafiła to wymachiwać zatrutymi mieczami, nie zadawała żadnych śmiertelnych ciosów najzwyczajniejsze wywijanie ośmioma mieczami z trucizną, Bee może również walczyć mieczami na pierwszym poziomie przemiany https://www.youtube.com/watch?v=JQA3EbzTw-Y obejrz sobie jeszcze raz tą walke.
Cytat:Wogóle nie wiem skąd pomysł, że jego cięcia mieczem > Bijuudama.
Gdzie ja tak napisałem
chucky

Admirał

Licznik postów: 2,727

chucky, 14-07-2016, 19:37
Cytat:Gdzie ja tak napisałem

Domniemałem to sobie, skoro uważasz, że w walce na serio Bee użyłby mieczy, a nie świni .-.

Cytat:Tego powiedzieć też nie możesz to są właściwie dwa różne uniwersa i ta ośmiornica z która walczył była kapciem, prawdą jest że jedyne co potrafiła to wymachiwać zatrutymi mieczami, nie zadawała żadnych śmiertelnych ciosów najzwyczajniejsze wywijanie ośmioma mieczami z trucizną, Bee może również walczyć mieczami na pierwszym poziomie przemiany https://www.youtube.com/watch?v=JQA3EbzTw-Y obejrz sobie jeszcze raz tą walke.

Była kapciem przy Zoro .-. To najsilniejszy szermierz wśród Ryboludów. No i cały czas porównujemy różne uniwersa .-. No i ona walczy biegle ośmioma mieczami, podczas gdy 
Cytat: Bee jest w stanie posługiwać sie w walce siedmioma mieczami Wink,

W Naruto szermierka to tylko dodatek do Jutsu, podczas gdy w OP to dla wielu postaci jedyny/główny/podstawowy styl walki.
[Obrazek: tumblr_ojg7flg58r1tvlw71o1_500.gif]
SteveWonder

Nowicjusz

Licznik postów: 21

SteveWonder, 14-07-2016, 19:50
Cytat:W Naruto szermierka to tylko dodatek do Jutsu, podczas gdy w OP to dla wielu postaci jedyny/główny/podstawowy styl walki.
-.-
Ale ty nie rozumiesz że przed opanowaniem Hachibiego Bee walczył używając kenjutsu? to tak samo jak naruto używał klonów i rasengana, już mi sie znudziło pisanie wkółko tego samego, uznajmy że Morgan jest najlepszym szermierzem.
niudeb

Król Piratów

Licznik postów: 4,473
Miejscowość: Isola

niudeb, 23-07-2016, 16:54
Killer Bee jest dobry w walce z mieczami, lubię tą postać. Bardzo dobra obrona i atak w jednym Big Grin. Ale przy takim Gutsie, to by sobie połamał tylko te miecze. 

W sumie nie da się porównywać tych postaci , dlatego wybiore postacie, których styl wydaje mi się najlepszy i najciekawszy Big Grin
Zanim to jednak zrobie skomentuje style kilku postaci, ktore sa na liscie mi znane.

Shirou? Big Grin  to już lepsza by była Saber.
Killer Bee ma fajny styl, ale w cholerę meczący, na dłuzsza mete.
Zoro fajne techniki, ale trzymanie w zębach przez długi okres czasu miecza, tez musi byc niewygodne.
Gintokiemu często się miecze łamią podczas walki.
Future trunks, to postac, ktora bardziej polega na swoich mocach ssjj, niz na umiejetnosciach szermierskich, nie pasuje mi zbytnio.
Andersen  ? dla mnie bardziej mutant i egzorcysta niz szermierz.

Wyróżniłbym tylko 4 szermierzy, których styl jest najlepszy.

Mihawk- Najlepszy szermierz w OP. Zoro jest nigdy nie zrobił na mnie takiego wrazenia podczas walk jak on.
Guts- Z takim wielkim mieczem, nikt by z nim nie wygrał uzywajac normalnej broni. 
Mifune z Soul Eatera- Nie ma go na liscie, ale ta postać swoim stylem walki zrobiła tak ogromne wrazenie na mnie jak King Bradley.
King Bradley- Chyba walki z jego z udziałem w fma Brotherhood były dla mnie najlepsze Tongue.
IsshoFujitora

Kapitan z paradise

Licznik postów: 373

IsshoFujitora, 24-07-2016, 01:07
Cytat:Andersen  ? dla mnie bardziej mutant i egzorcysta niz szermierz.
 
A to egzorcysa nie może już być szermierzem? Rasista ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A tak serio to skoro o egzorcystach mowa, to warto wziąc pod lupę Rina Okumurę z Ao no Exorcist. Co o nim sądzicie? (Nie radziłbym kierować się anime, bo wiemy czym było).
Sam miecz miał nie banalny.
1 2
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź