Pytanie na temat Supermana oraz innych kryptonian.
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
Seventy1

Agent sword

Licznik postów: 451

Seventy1, 10-08-2016, 19:20
Czy każdy kryptonianin (nie wiem jak się to odmienia) jest tak samo potężny lub ma potencjał żeby być tak potężny jak Superman, czy może Kal-El jest jakiś wyjątkowy?
Spoiler

[Obrazek: 945.gif]

Inder

Super świeżak

Licznik postów: 257

Inder, 10-08-2016, 19:26
Hmm, we wszystkich animacjach które oglądałem i animacjach które czytałem moc osobom z Kryptonu dawało żółte słońce. W praktyce każdy kto jest z tej planety a osiadł na ziemi ma super moce. Generał Zod, Supergirl itd. Chociaż szczerze powiedziawszy nie mam pojęcia jak to jest z innymi gwiazdami niż to oświetlające ziemię.
Ratlee

Gorosei

Wiek: 30
Licznik postów: 4,072

Ratlee, 10-08-2016, 19:41
@Seventy1 Kryptończyk ;p .

Podejrzewam, że to tka jak z ludźmi, niektórzy rodzą się z większym potencjałem i osiągają niezwykłe wyniki w sportach, inni znowu o wiele bardziej cenią sobie naukę i rozwijają swoje umysły, zostając 'elitą' rozwojową.

Podejrzewam, że również płeć ma tu znaczenie, tak jak wśród ludzi, dlatego też Supergirl mimo bycia kuzynką Kal-ela jednak odstaje od niego fizycznie.

No a tam, gdzie jest to zbyt naciągane, zawsze przyjdzie w potrzebie towarzysz 'asspull' i pomoże Clarkowi, nawet jeśli powinien być teoretycznie słabszy Big Grin
[img=0x0]http://i.imgur.com/LpQnL15.png[/img]
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź