One Piece - Rozdział 839
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
1 2 3
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
Hinczykbn

Supernova

Licznik postów: 821

Hinczykbn, 18-09-2016, 12:27
Przeczytałem wszystkie posty, również żałuje że nie ma tu Zoroo. Ich 2 na rodzinkę to by było coś. Tyllko, że gdyby tak wszystkie nasze scenariusze się spełniały OP nie było by takie dobre.

Najbardziej prawdopodobne walki to Sanji lejący bracia a Luffy ojca, choć tu bym wolał Sanji vs jego ojciec. Walke o możliwość opuszczenia rodziny, a bez rodziny ślub z córką BM nie ma sensu więc jest to może jakaś opcja.

Klony są tylko podobne do Vergo to kolejny trol jak z Jackiem.
Spoiler

[Obrazek: ENEL-GOD.png]

Pekomamushi

Bosman

Licznik postów: 169

Pekomamushi, 18-09-2016, 14:14
Jestem za teorią, że Sanji jak i jego bracia to stucznie stworzeni ludzie bo to by było ciekawe mało tego mam jeszcze kilka pomysłów na to.
Po pierwsze kręcona brewka, Jaji z jakiegoś powodu ma zakryte brwii hełmem tak jakby Oda nie chciał nam tego pokazać, jasne można powiedzieć, że Judge nie ma kręconych brwii i rodzeństwo odziedziczyło to po matce ale według mnie jest ciekawsze, że owa kręcona brew jest skutkiem ubocznym stworzenia Sanjiego jak i jego braci i siostry. Popatrzmy też na Nijiego który przez cały czas nosi te swoje gogle czy co to jest zakrywając oczy, nawet przy obiedzie cały czas je nosi i nie zdejmuje, i tu nasuwa mi się pytanie czy brew jest jedynym defektem? Jak dla mnie każdy z rodzeństwa ma jeszcze jednąwadę w rodzoną prócz brwii,
Niji ma coś nie tak z oczami przez co musi podtrzymywać swój wzrok technologia Germy,
Sanjiego wada polega na tym, że jest dobry. Nie jest zły jak jego rodzeństwo a mimo to został jednak razem z nimi wychowany.
Yonji może mieć coś nie tak ze słuchem bo nosi te słuchawki w sumie Niji też je nosi
Ratlee

Gorosei

Wiek: 27
Licznik postów: 4,092

Ratlee, 18-09-2016, 20:39
Rozdział po polsku dodany Smile Przepraszamy za chwilowe problemy z Readerem - podwójne strony są ucinane, ale już praca wre nad naprawieniem problemu. Dodatkowo, wystarcy obrazek otworzyć w nowej karcie aby mieć dostęp do pełnej zawartości.

Dodatkowo ogłoszenia parafialne: One Piece w naszym tłumaczeniu ni może się jakoś wykaraskać z kłopotów - ciągle zmieniają nam się edytorzy, a Ci, którzy już są doznają uszczerbkuna zdrowiu przy pracy (kemix złamał rękę x.x). Z tego powodu chcielibyśmy ogłosić nabór n edytorów, których pilnie potrzebujemy i którzy chcieliby wspomóc tłumaczenie naszej kochanej mangi na język polski! Wymagania to:
-Obeznanie z PhotoShopem i umiejętność jego obsługi, lub  chociaż chęć pogłębienia swojej wiedzy z podstawowego zakresu.
-Umiejętność szybkiego ogarnięcia obsługi PS'a.
-Wolny czas w czwartki/piątki.
-Mile widziane doświadczenie.

Wszelkie zgłoszenia prsimy kierować bezpośrednio do @szalony beduin lub na nr gg: 9280719
[img=0x0]http://i.imgur.com/LpQnL15.png[/img]
IsshoFujitora

Kapitan

Licznik postów: 366

IsshoFujitora, 18-09-2016, 21:57
(18-09-2016, 14:14)Pekomamushi napisał(a): według mnie jest ciekawsze, że owa kręcona brew jest skutkiem ubocznym stworzenia Sanjiego jak i jego braci i siostry.
A nie raczej sama odwrotna brew Sanjiego to skutek uboczny? Dlatego tak go traktują; jak wyrzutka. No i tak jest w zasadzie.
Hinczykbn

Supernova

Licznik postów: 821

Hinczykbn, 18-09-2016, 22:58
(18-09-2016, 21:57)IsshoFujitora napisał(a): A nie raczej sama odwrotna brew Sanjiego to skutek uboczny? Dlatego tak go traktują; jak wyrzutka. No i tak jest w zasadzie.

Wolałbym by ta brew była po matce/ojcu. Traktują go jak wyrzutka bo od dzieciaka miał zupelnie inny charakter(może właśnie po matce) o ile faktycznie to nię są klony..
Spoiler

[Obrazek: ENEL-GOD.png]

Pekomamushi

Bosman

Licznik postów: 169

Pekomamushi, 19-09-2016, 18:11
Według mnie to, że ma odwróconą brew to trochę za bardzo błahy powód.
Jak czytałem rozdział jeszcze raz to jak rodzeństwo siedziało liczba na fotelu Sanjiego przypominała 1 w żadnym razie nie 3 a jak wiemy każdy siedział na swoim numerku. Niby nic ale to jest One Piece i zaczęłem to interpretować, że głównym bossem dla Sanjiego będzie Ichiji.
RouninN1

Podporucznik

Licznik postów: 50

RouninN1, 19-09-2016, 22:31
W 1 poście link do wersji polskiej jest pod wersją angielską Wink
Puufaa

Bosman

Licznik postów: 113

Puufaa, 19-09-2016, 23:05
(19-09-2016, 18:11)Pekomamushi napisał(a): Według mnie to, że ma odwróconą brew to trochę za bardzo błahy powód.
Jak czytałem rozdział jeszcze raz to jak rodzeństwo siedziało liczba na fotelu Sanjiego przypominała 1 w żadnym razie nie 3 a jak wiemy każdy siedział na swoim numerku. Niby nic ale to jest One Piece i zaczęłem to interpretować, że głównym bossem dla Sanjiego będzie Ichiji.


Tam ewidentnie jest 3, rozumiem, że mogły Ci się pomylić bo fakt wygląda to trochę na 1 ale porównaj 2 obok wielkością, stąd niemożliwe żeby była tam 1. ; )
chucky

Admirał

Licznik postów: 2,733

chucky, 19-09-2016, 23:15
Brewka mogła być powodem. Dzieci są okrutne. Mamy czworaczki, spośród których trzy są praktycznie identyczne, a jeden jest "inny", wyróżnia się. Może reszta poczuła się gorsza - tj. "on jest wyjątkowy, a my nie" i zaczęli go dręczyć, żeby zaczął wierzyć, że jest od nich gorszy. Ich Dadji po prostu zaobserwował, że Sanji daje się męczyć pozostałym i przez to go znielubił.
[Obrazek: tumblr_ojg7flg58r1tvlw71o1_500.gif]
Puufaa

Bosman

Licznik postów: 113

Puufaa, 19-09-2016, 23:27
No jest to dobry tok rozumowania, tak być może, jednak moim zdaniem Sanji ma coś w sobie unikatowego poza brewką. Może to faktycznie geny matki, a może jak ktoś rzucił wcześniej związane jest to z  konkurentem Dadji'ego o "tron". Sam on wspomina, że Sanji nie jest jego synem, a teoria z probówką bardzo mi się podoba jednak nie wydaje mi się by Oda zrobił z naszego kuka jakiegoś ziomeczka z laboratorium.
Tak więc czekam na następny rozdział i wtedy może nasunie mi się jakaś własna teoria. Liczę na to, że Mr.Prince ma w sobie coś czego nie ma nikt inny stąd ten jego "diabełek" w Enies Lobby.
1 2 3
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź