Pokemony
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
krelek

Piracki wojownik

Licznik postów: 131

krelek, 14-11-2016, 00:37
W sumie jest podobny temat (Pokemon Sun/Moon), ale ten niech będzie bardziej ogólny. Chodzi o to, że trochę brak takiego tematu, gdzie będzie można podyskutować o tej wspaniałej serii gier, pochwalić się czymśtam, powiedzieć jakie ma się ulubione poki itp, itd.
Dobra to zacznę z czymść takim:
Ulubiony pokemon: Smeargle - fajne atak, hidden abillity, design
Ulubiony atak: Surf
Ulubiona gra: Platinium
Ulubiony typ: wodny
Ulubione zajęcie: okradanie ludvisców z heartscale
Najbrzydszy pokemon/ największa szkarada: Garbodor

Mam wielkie nadzieje co do SuMo, oby dodali upragnione przeze mnie drugie miejsce na zapis gry, bo trochę szkoda było mi usuwać moje perfect IV team i 2 shinych, tylko po to by znowu zagrać w XY i OrAs.
Zastanawia mnie po co gamefreak zrobiło gen 6 taką łatwą? Nie chdzoi mi tu tylko o Exp. Share, ale jak się grało w takiego HS/SS to duża część pokemonów znała ataki usypiające, co była MEGA wkurzające, ale przynajmniej było trudno. No i Whitney i jej krówka z ŚWIETNYM, move setem i jagódką. A w XY ten lider dziadek-ogrodnik, którego imienia nie pamiętam i jego Gogoat tacy łatwi. Dziadek mógbły dostać coś lepszego np. Trevenenant, Gourgeist. I czemu każdy lider jest ograniczony do 3 pokemonów? Powinni zrobić tak, żeby gracz wybierał 3 pokemony na całą walkę z liderem jak robią takie ułatwienie.
CCORD

Gorosei

Wiek: 25
Licznik postów: 4,965
Miejscowość: Siedlec :]

CCORD, 14-11-2016, 00:46
http://onepiece.com.pl/thread-5350.html Doceniam chęci do tworzenia tematów, ale jest już temat do pokemonów Wink. Proponuję przekleić posta. No i zły dział.
Temat zamykam.
 
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź