Pokemony
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
krelek

Bosman

Licznik postów: 131

krelek, 14-11-2016, 00:37
W sumie jest podobny temat (Pokemon Sun/Moon), ale ten niech będzie bardziej ogólny. Chodzi o to, że trochę brak takiego tematu, gdzie będzie można podyskutować o tej wspaniałej serii gier, pochwalić się czymśtam, powiedzieć jakie ma się ulubione poki itp, itd.
Dobra to zacznę z czymść takim:
Ulubiony pokemon: Smeargle - fajne atak, hidden abillity, design
Ulubiony atak: Surf
Ulubiona gra: Platinium
Ulubiony typ: wodny
Ulubione zajęcie: okradanie ludvisców z heartscale
Najbrzydszy pokemon/ największa szkarada: Garbodor

Mam wielkie nadzieje co do SuMo, oby dodali upragnione przeze mnie drugie miejsce na zapis gry, bo trochę szkoda było mi usuwać moje perfect IV team i 2 shinych, tylko po to by znowu zagrać w XY i OrAs.
Zastanawia mnie po co gamefreak zrobiło gen 6 taką łatwą? Nie chdzoi mi tu tylko o Exp. Share, ale jak się grało w takiego HS/SS to duża część pokemonów znała ataki usypiające, co była MEGA wkurzające, ale przynajmniej było trudno. No i Whitney i jej krówka z ŚWIETNYM, move setem i jagódką. A w XY ten lider dziadek-ogrodnik, którego imienia nie pamiętam i jego Gogoat tacy łatwi. Dziadek mógbły dostać coś lepszego np. Trevenenant, Gourgeist. I czemu każdy lider jest ograniczony do 3 pokemonów? Powinni zrobić tak, żeby gracz wybierał 3 pokemony na całą walkę z liderem jak robią takie ułatwienie.
CCORD

Admirał Floty

Licznik postów: 4,050
Miejscowość: Siedlec :]

CCORD, 14-11-2016, 00:46
http://onepiece.com.pl/thread-5350.html Doceniam chęci do tworzenia tematów, ale jest już temat do pokemonów Wink. Proponuję przekleić posta. No i zły dział.
Temat zamykam.
"Love, hope, compassion...
This is what people say monster SOULs are made of.
But the absolute nature of "SOUL" is unknown.
After all, humans have proven their SOULs don't need these things to exist."
Spoiler

[Obrazek: hSzDtT]

Subskrybuj ten wątek Odpowiedź