Gry przygodowe i nie tylko?
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
1 2
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
CCORD

Gorosei

Wiek: 25
Licznik postów: 4,965
Miejscowość: Siedlec :]

CCORD, 25-11-2016, 16:16
Znajomi kupują ps4 i koleżanka zapytała mnie czy znam jakieś dobre liniowe przygodówki. No nie znam. Dlatego chcę zapytać was czy jakieś znacie. Ktoś pomoże?
 
Kenachi

Admirał

Wiek: 26
Licznik postów: 1,662
Miejscowość: Dressrosa

Kenachi, 25-11-2016, 16:41
Uncharted 4 jest jedna z najlepszych gier jakie gralem i mozna je dzisiaj kupic cyfrowo za pol ceny w promocji black friday
[Obrazek: tumblr_ofdqnbymNR1schwg5o4_500.gif]
mily

Nowicjusz

Licznik postów: 14

mily, 25-11-2016, 16:43
Z przygodówek/platformerów polecam: Tearaway unfolded, LittleBigPlanet 3, Ratchet&Clank. Coś kapkę mocniejszego jak Uncharted 4: A Thief's End (opad szczęki gwarantowany ;p). Może Fire Watch, Tales from the Borderlands.
Dahaka

Król piratów

Wiek: 31
Licznik postów: 3,793

Dahaka, 25-11-2016, 17:29
Zależy co rozumie poprzez słowo "przygodówka". W sensie takie Uncharted, czy point & clicki?
Blek

Imperator

Licznik postów: 2,588

CCORD

Gorosei

Wiek: 25
Licznik postów: 4,965
Miejscowość: Siedlec :]

CCORD, 25-11-2016, 17:50
Bardziej w stylu Uncharted niż point and click.
 
Dahaka

Król piratów

Wiek: 31
Licznik postów: 3,793

Dahaka, 25-11-2016, 18:39
Jak nie mieli ps3 to na pewno trylogia Uncharted i potem U4, The last of us, Ratchet i Clank jak lubią platformówki...

No i w sumie tyle. W dzisiejszych czasach liniowe gry to rzadkość.
Beetlejuice

Kapitan z paradise

Licznik postów: 326

Beetlejuice, 25-11-2016, 19:15
Nowy Tomb Raider.
bufaloxxx

Król piratów

Licznik postów: 4,531

bufaloxxx, 25-11-2016, 20:42
Jak Uncharted, to co @Dahaka  @Beetlejuice napisali, plus Tomb Raider, teraz jest kolekcja z okazji 20 lat. Knack ponoć słaby to nie polecam, inFamouse, niby otwarty świat, ale nie jest jakoś wymagająca, podobnie Batmany. Z platformówek, to jeszcze oczywiście Rayman. I z takich liniowych to taki dobry średniak Remember Me. 

Jeśli chcą "filmową" grę to Until Down, Heavy Rain i Beyond. Tak na pszyszłość piszę, jakbyś potrzebował tego typu Wink
CCORD

Gorosei

Wiek: 25
Licznik postów: 4,965
Miejscowość: Siedlec :]

CCORD, 02-12-2016, 16:48
Dzięki za pomoc, teraz chcę jeszcze raz zapytać o gry. Tym razem nie mam preferencji, po prostu wymieńcie które gry według was są najbardziej warte kupienia, warte swojej ceny.
 
Ratlee

Gorosei

Wiek: 30
Licznik postów: 4,072

Ratlee, 02-12-2016, 17:39
Wiedźmin 3 ziomuś. O co się nie zapytasz, to Wiedźmin 3.

Oslo, Dark Soulsy, Nowe FF ( <3 ), Nowego tomb Ridera nie polecam póki co kupować, gra ma ponad rok właściwie a sprzedają ją za cenę nówki bo była exclusive dla X1.. żenua. 

Państwo wyżej wymienili Ci Uncharted - no zgadza się, spoko, tylko musisz się rpzyzwyczaić, że to gry w bardziej filmowym słowa znaczeniu - jeśli chodzi o szczelanie to masz pełną kontrolę kogo gdzie i w jakim tempie szczelasz, ale nie masz większego wpływu na rozwój scenek półfilmowych (Nie wiem czy zrozumiale się wyrażam). Chodzi mi o to, że np żeby wdrapać się na spadajacy z klifu wagon wystarczy że będziesz cały czas nawalał 'X', żeby się obronić przed czymś, cały czas nawalasz 'Kwadrat', jak skaczesz, to widzisz że czasem twen skok jest za długi żeby przeskoczyć, a Twoja postać sięga jakby przez chwilę lewitując w powietrzu. Tak, Uncharted to fajnie zrobiona seria, ale dla takiego leniwego gracza raczej, bo mało zależy od nas. Chyba że w U4 cos się zmieniło Wink

Odradzam granie w CoDy na Ps4 - te nowe to chłam, a jednocześnie jak ktoś po mojej zachwalającej reklamie chce kupić Advanced Warfare to z chęcią sprzedam ^^
[img=0x0]http://i.imgur.com/LpQnL15.png[/img]
Beetlejuice

Kapitan z paradise

Licznik postów: 326

Beetlejuice, 02-12-2016, 18:49
Akurat teraz Tomb Raider jest w promocji chyba 124 za niego chcą na store pozatym trzeba pamiętać że to jest pełna wersja ze wszystkimi dodatkami więc dlatego cena na premiere była jaka była.

A co do Wiedźmina 3 brać brać i brać najlepsza chyba gra na PS4 no i można teraz dostać edycję Game of the Year z dwoma dodatkami za bardzo dobra cenę.
Kenachi

Admirał

Wiek: 26
Licznik postów: 1,662
Miejscowość: Dressrosa

Kenachi, 02-12-2016, 20:03
Same serca z Kamienia sa warte ceny calej edycji Gry Roku Wiedzmina, tak ta gra jest tak dobra, to nie tylko hype. Sam nie skonczylem 1, nie gralem w 2 i nie czytalem ksiazek, a mimo tego to absolutnie najlepsz gra w jaka gralem. Tylko pamietaj zeby grac na jedynym slusznym(najwyzszym) poziomie trudnosci. 

Jezeli wolisz strzelanki to Doom albo dwupack metro za 120 zl, podobno Titanfall 2 tez jest calkiem dobry, polecam tez strzelanki "Z gory" Takie jak Helldivers albo Alienation,granie w ten gatunek na padzie daje MEGA frajde i w dodatku sa calkiem tanie.
[Obrazek: tumblr_ofdqnbymNR1schwg5o4_500.gif]
Jocieprosza

Kontradmirał

Wiek: 26
Licznik postów: 631

Jocieprosza, 02-12-2016, 20:11
Mortal Kombat, bo fatality.
Kenachi

Admirał

Wiek: 26
Licznik postów: 1,662
Miejscowość: Dressrosa

Kenachi, 02-12-2016, 20:36
Tak jeszcze odnosnie Wiedzmina, na wczorajszej gali The Game Awards czyli takich growych Oskarach najnowszy dodatek do Wieska wygral statuetke za najlepszego RPGa roku 2016 (W poprzednim podstawka wygrala nagrode glowna i jeszcze pare innych, w sumie byla nominowana w az 7 kategoriach), pokonujac pelne tytuly pokroju Dark Souls 3, tak duza i dobra jest ta gra, sam mam juz za soba prawie 250 godzin i dalej siedze w Krew i Wino majac przed soba ponad polowe Toussaint do zwiedzenia, ze juz nie wspomne o questach i glownym watku dodatku ktorego wciaz nie skonczylem, +Pewnie MAASA "zapytajnikow" ktorych nie odkrylem (Ktore radze usunac w opcjach z minimapy aby te wydarzenia/aktywnosci pojawialy sie naturalnie).

+ Watek glowny Serc z Kamienia to najlepsze gejmingowe doswiadczenie jakie przezylem, dla ludzi ktorzy nie maja wrodzonego obrzydzenia do RPGow Wiedzmin 3 to absolutny "must own".
[Obrazek: tumblr_ofdqnbymNR1schwg5o4_500.gif]
1 2
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź