Hearthstone
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
Gri

Dowódca dywizji Yonko

Licznik postów: 2,033

Gri, 10-10-2018, 21:02
Rankedy cierpiały (nie wiem jak teraz, bo zmienili system i już nie cofa aż tak bardzo do tyłu co miesiąc) bo sam sposób nabijania rangi promował granie aggro. Jeśli chciałeś wbić dobrą rangę, a nie miałeś dużo czasu, aggro było najlepszym wyjściem. Co z tego, że grając controlem miało się te kilka % więcej szansy na wygraną, skoro grając aggro zagra się w tym czasie cztery gry.
Tak naprawdę, to największą przyjemność z grania w HS'a na rankedzie miałem na randze legendy.
Tak po za tym, to gry tworzonymi taliami byly naprawdę fajne tylko na turniejach. Grywałem w różnych turniejach lokalnych i online i to zupełnie inny poziom rozrywki, przynajmniej dla mnie.

Dlatego taka szkoda, że HS właściwie się nie rozwija. Jego rozwój jest w okropnie żółwim tempie. Jeśli nie lubisz aren, to nie dziwię się, że ludzie tak narzekali na HSa i odchodzili. Ranked ssał w HSie strasznie (powtarzam, nie wiem czy teraz jest tak samo).
Dlatego szkoda, że Blizzard nic nie robi. Z takim hajsem co zarabiają powinny być już co najmniej kolejne dwa porządne nowe tryby rozgrywki pvp (przez cały czas istnienia HS'a dołożyli tylko karczemną bójkę!). 
Achievmenty dla tych, co lubią je zbierać. Tryb turniejowy. Tryb 2v2. Możliwość tworzenia gier prywatnych na własnych zasadach (powstały by wtedy różne inne "tryby" typu standard i wild, tak jak w Magicu wykształciło się ich trochę. Nawet tryb grania samymi commonami byłby spoko. Albo commony i ograniczona ilość rare. Testują to czasem w jakichś karczemnych bójkach i nic z tego nie wynika).

HS tak naprawdę powinien już być solidnym produktem, a jak na tyle lat po produkcji jest ciągle jak w początkowej fazie rozwoju. Ja z HS'a zrezygnowałem już z ponad rok temu. W ubiegłym miesiącu wszedłem kilka razy pograć arenki i nie ma żadnych zmian. Ta gra stoi.
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź