Hearthstone
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
CCORD

Gorosei

Licznik postów: 4,249
Miejscowość: Siedlec :]

CCORD, 31-03-2014, 15:31
Słyszał ktoś o tej grze?
miloszmarlewski@gmail.com

Mam mały lvl, ale się uczę.
"Love, hope, compassion...
This is what people say monster SOULs are made of.
But the absolute nature of "SOUL" is unknown.
After all, humans have proven their SOULs don't need these things to exist."
Spoiler

[Obrazek: hSzDtT]

Artur

Oficer dywizji Yonko

Licznik postów: 1,136

Artur, 31-03-2014, 16:11
Mam, jakoś wcześniej odpuściłem, ale kto wie, może znowu zacznę w to grać. Da się jakoś grać ze znajomymi?
konodoriano13@gmail.com
Kenachi

Admirał

Licznik postów: 1,660
Miejscowość: Dressrosa

Kenachi, 31-03-2014, 16:12
Grałem, ale nie za wiele, Duel Of Champions jest IMO o wiele lepsze, a przynajmniej o wiele bardziej grywalne.
[Obrazek: tumblr_ofdqnbymNR1schwg5o4_500.gif]
DoctorArczi

Kapitan

Licznik postów: 368

DoctorArczi, 31-03-2014, 16:24
Artur napisał(a):Da się jakoś grać ze znajomymi?
No normalnie, my z CCORDem cały czas walczymy.
Dajesz wyzwanie i grasz ;p
Artur

Oficer dywizji Yonko

Artur, 31-03-2014, 16:29
DoctorArczi, ogarnąłbyś mi zestaw kart? Da się jakoś tak? Początkujący jestem. :/
DoctorArczi

Kapitan

Licznik postów: 368

DoctorArczi, 31-03-2014, 16:40
Artur napisał(a):DoctorArczi, ogarnąłbyś mi zestaw kart? Da się jakoś tak? Początkujący jestem. :/
Zacząłem wczoraj więc znam się tylko na magu, ale polecam Ci popatrzeć na gotowe buildy i zrobić swoje własne na ich wzór a pó??niej zmieniając tak jak Ci odpowiada

Jak znasz angielski to masz :
http://www.icy-veins.com/hearthstone-ho ... ild-a-deck
http://www.hearthpwn.com/decks
Ja się na tym wzorowałem i dobrze mi idzie teraz w sumie. W tej grze trzeba ogarnąć karty żeby dobrze grać.
Najpierw doprowad?? z 3 postacie do 10 lv na Treningu z AI, jak pokonasz normalne, we?? się za eksperta. Na początku mi było trudno z ekspertem wygrać ale teraz praktycznie zawsze wygrywam. <- eksperta możesz zmucić nawet podstawową talią z 10 lv postaci, ekspert rzuca legendarnymi i rzadkimi ale nie myśli, więc możesz wszystko ładnie skontrować.
Asta

Imperator Podziemia

Licznik postów: 603

Asta, 31-03-2014, 16:56
Gram od bety. Ostatnio mniej, ale co jakiś czas sobie zagram.
astarot8889@onet.pl
SZALOMKA
sabakunoryu

Wicekapitan

Licznik postów: 196

sabakunoryu, 31-03-2014, 17:14
https://docs.google.com/spreadsheet/pub?key=0AifXEOqTcGcLdFVvWk1GRjVJTHJUaTVLcGViR1RRTFE&gid=17
Macie poradnik składania talii na arenę (sprawdzałem, działa).

Przestałem grać dawno temu, głównie przez brak balansu i fakt że trzeba tak naprawdę farmić jak jakiś murzyn bawełnę, albo chińczyk golda, żeby dostać sensowne karty. Wolę pograć na wykładzie w M:tg.
ktoja

Wilk Morski

Licznik postów: 95

ktoja, 31-03-2014, 18:38
Panowie ja często w to gram kiedys nawet pisalem tu o tym ale bez odezewu zapraszac na partyjke ; ) 182seba@wp.pl
Asta

Imperator Podziemia

Licznik postów: 603

Asta, 09-04-2014, 20:33
Trochę stare ale się pochwale. Handlujcie z moim szczęściem.
Spoiler

[Obrazek: Hearthstone_Screenshot_3_20_2014_23_06_12.png]

SZALOMKA
Gri

Oficer dywizji Yonko

Licznik postów: 1,217

Gri, 10-04-2014, 13:02
Astarot,
Spoiler

[Obrazek: lo6z7zyglul7.png]

:>
ARRRGH

Naczelnik Impel Down

Licznik postów: 1,007

ARRRGH, 10-04-2014, 13:42
Jak widzę karty które dostajecie to się zastanawiam wtf? ^_^ najwidoczniej nie mam do tego szczęścia. Mój nick w grze ARRRGH, choć ostatnio rzadko mam czas w to pograć.
Gri

Oficer dywizji Yonko

Licznik postów: 1,217

Gri, 10-04-2014, 23:11
ARRRGH, kwestia ilości otwartych pakietów. W końcu i Tobie się poszczęści.

W Hearthstone gram właściwie tylko arenę, tryb pojedynku gdy chcę zrobić jakieś zadanie dzienne. Gdyby nie Arena to pewnie szybko bym przestał w to grać.
Może jak uzbieram jakąś fajną pulę kart i pyłu i to coś tam sobie skonstruuję ; d Świetnie jest ta arena pomyślana, ja nie gram jakoś dużo, maksymalnie ze 3-4 areny na tydzień. Z jako-takim doświadczeniem średnio osiągam tak z 5-6 zwycięstw, czyli już się bardziej opłaca niż kupowanie pakietu (od 4 zwycięstw wzwyż zawsze wychodzi to bardziej opłacalnie). A i zdarza się czasem te 7+ ugrać, to wtedy arena za darmo (od 7 zwycięstw w górę dostaje się minimum 150 golda). Także osiągając te ~5 zwycięstw + robiąc zadania dzienne + okazjonalnie jakieś 7 i więcej się uda to właściwie zawsze mam pieniądze na wejściówkę na arenę, także dla mnie tryb idealny Tongue
Póki co raz udało mi się 12 zwycięstw ugrać ; )
Artur

Oficer dywizji Yonko

Artur, 16-04-2014, 18:56
Za waszą radą poszedłem na arenę. Wygrałem raz. Nie gram więcej w tą grę. Tongue
bery

Wicekapitan

Licznik postów: 274

bery, 16-04-2014, 21:33
Pograłem trochę jak dostałem klucz do bety, niby fajne ale tak naprawdę nic nowego w kwestii karcianek + za długo trzeba farmić na sensowne karty, wolę War of Omens
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź