Najdłuższe walki w mandze i anime.
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
Seventy1

Kapitan

Licznik postów: 344

Seventy1, 25-11-2017, 17:18
Znacie jakieś nieprzyzwoicie długie walki z mangi i anime?
Oto moje typy:

Goku vs Freeza - w DBZ ta walka trwała aż 19 odcinków!!!!!!!!!!!!!! Z jednej strony to zrozumiałe, bo pierwotnie miała to być ostatnia walka w historii Dragon Balla, ale z drugiej strony, była bardzo przeciągana i na dłuższą metę strasznie męcząca i nudna. Nie wiem jak to wyglądało w mandze, ale mam nadzieję, że to nie była aż takim koszmarem jak w anime.  Na szczęście, w Kai tą walkę skrócili i chwała im za to!!

Sakura i Chiyo vs Sasori (Naruto) - ta walka też ciągnęła się na kilkanaście odcinków, ale w przeciwieństwie do wyżej wymienionej walki nie była aż tak bardzo nudna i toporna, ponieważ była różnorodniejsza i po prostu ciekawsza.

Marineford - co prawda, jest to jedno wielkie battle royale, ale mimo wszystko. Całość trwała grubo ponad 20 odcinków. Momentami było nudnawo, ale koniec końców to była jedna z najlepszych rzeczy jakie widziałem w shonenach.
CCORD

Gorosei

Wiek: 20
Licznik postów: 4,374
Miejscowość: Siedlec :]

CCORD, 25-11-2017, 17:24
Nie wiem czy to liczyć, ale słyszałem, że ostatni pojedynek Akagiego (ten ostatni w anime) ciągle się ciągnie w mandze. Nie wiem niestety jak długa ta walka jest w porównaniu z innymi wspomnianymi.
"Love, hope, compassion...
This is what people say monster SOULs are made of.
But the absolute nature of "SOUL" is unknown.
After all, humans have proven their SOULs don't need these things to exist."
Spoiler

[Obrazek: hSzDtT]

Mordoc

Oficer dywizji Yonko

Licznik postów: 981

Mordoc, 25-11-2017, 19:07
Prawdopodobnie walka Goku vs Freeza jest najdłuższą walką w historii anime. Generalnie w universum anime ta walka trwała około 5 minut. Słyszałem teorie, że została ona ukazana w zwolnionym tempie, ponieważ Goku i Freeza poruszali na tyle szybko, że nie dałoby się ich zobaczyć gołym okiem.

Jeśli chodzi o inne długie walki, to w sumie wątek Madary, Obito i Juubiego też ciągnął się dość długo, ale był też przeplatany innymi wątkami.

(25-11-2017, 17:24)CCORD napisał(a): ostatni pojedynek Akagiego
Z jakiego to anime? Wujek Google za wiele nie chciał pomóc ;c
Spoiler

[Obrazek: UAMELnu.png]

Blek

Dowódca dywizji Yonko

Licznik postów: 2,587

Blek, 26-11-2017, 15:57
Akagi skończyło się wraz z pojedynkiem Washizu w tym roku. Pierwszy rozdział tego meczu wyszedł w roku 1997. 20 lat. 231 rozdziałów zajęła jedna partia Mahjonga, w której stawką było życie głównego bohatera i cały majątek jego przeciwnika.
Blek

Dowódca dywizji Yonko

Licznik postów: 2,587

Blek, 26-11-2017, 16:24
Nobuyuki Fukumoto znany jest ze swojego żółwiego tempa, a ponadto Akagi wydawało się projektem pobocznym. Ludzie i tak zawsze będą wspominać Namek, które trwało 87 rozdziałów. Od przybycia na planetę do pokonania Friezy. To dużo, ale znamy znacznie gorsze przypadki.
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź