Co z Hajime no Ippo?
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
CCORD

Gorosei

Licznik postów: 4,112
Miejscowość: Siedlec :]

CCORD, 29-11-2017, 00:05
Wyszły nowe rozdziały na manga stream. Cztery nowe o ile się nie mylę.
Jest tu ktoś poza mną i Blekiem, kto czyta tę mangę na bieżąco?
Jeśli tak, to przeczytajcie najnowsze rozdziały, a gdy to zrobicie, odpowiedzcie, proszę, na pytanie: Czy Hajime no Ippo się kończy?
"Love, hope, compassion...
This is what people say monster SOULs are made of.
But the absolute nature of "SOUL" is unknown.
After all, humans have proven their SOULs don't need these things to exist."
Spoiler

[Obrazek: hSzDtT]

niudeb

Bosman

Licznik postów: 105

niudeb, 29-11-2017, 02:32
Właśnie przeczytałem nowe rozdziały i jestem w szoku.  Może to się faktycznie kończy, w końcu to już 1202 rozdziały, a bez walczacego ippo nie widze sensu tego dalej ciagnac. Te tytuł tak długo trwa, że nie wiadomo, ile by rysowania było, by ippo doszedł na szczyt ;p. Takie rozwiazanie jest wygodne dla autora, tez brutalne ale bardziej realistyczne Big Grin, w koncu glowni bohaterowie z reguly na koncu zawsze dostaja, to do czego dążą, a tutaj nie. Bylo mi naprawde przykro, jak czytałem całą tę walkę, szczególnie jej koniec jest bardzo smutny.
Shamson

Szczur Okrętowy

Licznik postów: 41

Shamson, 29-11-2017, 23:16
Po przeciekach spodziewałem się, że końcówka potoczy się w trochę inny sposób, ale panele z przemyśleniami ippo uratowały sytuację(niektórzy dopatrują się tam wiadomości od Morikawy). W sumie to nie wiadomo czy to definitywny koniec, bo na końcu 1202 nie ma żadnej informacji, twitter też nic o końcu nie mówi - może jednak teorie o przeskoku czasowym i zerżnięciu motywu Date się sprawdzą.
A nawet jeśli to koniec dla Ippo to zawsze jest Takamura - już nie mogę się doczekać jak zrobi ze swoim przeciwnikiem to co Ippo powinien zrobić z Guevarą. Szkoda tylko, że na głównego bohatera to się on nie nadaje Smile
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź