One Piece - Rozdział 888
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
1 2
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
Partyjoke

Supernova

Licznik postów: 806

Partyjoke, 09-12-2017, 16:48
przeskok od razu do spotkania Luffyego z Katakurim mega na plus, bardzo dobrze ze Oda tak to pokazuje, dodaje to dynamiki i nie zajmuje czasu na zbedne panele.
Przemiana Carrot wyszla swietnie, troche taki hakuba sie z niej zrobil jesli o tego speeda chodzi. Fajnie ze Oda pokazuje ze zaloga Yonkou to nie idioci, i wiedza czym jest skeizycowy leff i nie jest to dla nich jakas nowosc.
Daifuku na razie tylko duzo gada, fajnie jakby dostal 1vs1 z Carrot, z ktorego musialaby uratowac go Smoothie ktora bez wiekszych problemow pokonalaby Carrot, bylby wtedy hajp i na SSJ minkow i na slodkiego dowodce.
Wgle to uwielbiam ten motyw ze wszystko ma dusze i zyje, tak jak te kule armatnie oraz ze jak z mama sie cos dzieje, to wszystko co ozywila zaczyna tez glupiec.

Chudniecie BM tez fajne, ciekawe czy daje jej to sile, czy wrecz przeciwnie. No i oczywiscie Perospero, ktory patrzac na caloksztalt jak na razie jest razem z katakurim najciekawszym z dzieci BM
Kaioken

Kapitan

Wiek: 28
Licznik postów: 310

Kaioken, 17-12-2017, 22:24
Rozdział mega od początku do końca. Luffy wraca do gry, więc pewnie w końcu pokaże coś nowego. Podobały mi się wielkie kadry na morze gdzie Sunny jest w kompletnym potrzasku otoczona flotą Yonkou z dwóch stron, m. Przemiana Carrot to szok. Nie sądziłem, że będzie to aż tak spektakularne i aż zaczynam myśleć czy sojusz z minkami to czasem nie za duża pomoc dla słomkowych w walce z Kaidou, heh. Nowa postać Carrot na tle księżyca, mega no i ten najazd na koniec, chap 10/10.
Black Z

Nowicjusz

Licznik postów: 3

Black Z, 21-12-2017, 23:40
Sunny otoczony, ale dalej może użyć Coup de Burst
1 2
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź