D. Gray - man
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
BlackKuma

Król piratów

Licznik postów: 3,505

BlackKuma, 11-01-2009, 18:13
Witam ludziska. Zakładam ten temat, aby troszku podyskutować o tej mandze/anime.
Jednym się podoba, jednym nie. Co was przyciąga, co was odrzuca. Zapraszam do dyskusji. Wypowiem się troszku później Wink
nagura

Piracki wojownik

Licznik postów: 136

nagura, 11-01-2009, 18:49
Miła dla oka kreska, fabuła ciekawa, walki też niczego sobie :]

Anime oglądałem na bieżąco do pewnego odcinka (nie pamiętam którego), a że byłem ciekaw co będzie dalej to zacząłem czytać mange aż do aktualnego chaptera. Szkoda, że manga na razie nie jest wydawana Sad

Aż dziw bierze, że Allen przy takim nauczycielu ma taki dobry charakter Wink
BlackKuma

Król piratów

Licznik postów: 3,505

BlackKuma, 11-01-2009, 19:19
No to fakt. Co do najnowszych chapterów to mam nieciekawą opinię, bo kreska jest do kitu krótko mówiąc. Jeżeli w przyszłych chapterkach kreska się nie poprawi to chyba już nie będę tego czytał. Rozdziały wyglądały jak szkice Tongue
Cała seria jednak mi się podoba, ale mogę to powiedzieć tylko o anime, bo mangę zacząłem czytać dopiero od wydarzeń zakończonych w anime.
xaton

Pierwszy oficer

Licznik postów: 1,120

xaton, 11-01-2009, 21:50
Oglądałem kilkanaście odcinków anime i podobało mi się wszystko poza 2 głownymi postaciami-Allen i ten co ma miecz mugenTongue. Jakoś nie podobają mi się ich charakteryTongue. Za to Lenale i ten co ma ten powiększający się młot fajni sąTongue.
kon

Super świeżak

Licznik postów: 183

kon, 11-01-2009, 21:55
Anima ujdzie. Ma miłą ścieżkę dźwiękową. I to chyba tyle tego dobrego. Postacie lekko denerwują i mają lekko (nawalone) w głowach. Do mangi mam takie zastrzeżenia, że za rzadko wychodzi.
RdR

Pierwszy oficer

Licznik postów: 1,157

RdR, 11-01-2009, 22:41
Ja niedawno zacząłem oglądać tę serię, obecnie jestem na 22 odcinku i muszę przyznać że historia mnie zaciekawiła. Główny bohater nieco się różni od innych shooenowych bohaterów, ale apetyt też ma potężny. Również denerwuje mnie Kanda, taki zarozumialec, cały czas modle się żeby dostał pożądne manto. Mam nadzieję że seria będzie trzymała poziom i dotrwam do końca 103 odcinka xD.

PS. Lenalee jest słodziutka xD jedna z najpiękniejszych kobiet z dotychczas obejrzanych anime Wink
kon

Super świeżak

Licznik postów: 183

kon, 11-01-2009, 22:43
Co do Leenale się zgodzę. A anima trzyma poziom. Według mnie no…
A Kanda otrzyma baty jak nikt. zobaczysz puźniej. :rotfl:
RdR

Pierwszy oficer

Licznik postów: 1,157

RdR, 16-01-2009, 01:18
Jestem na 59 odcinku i seria jest jak dla mnie póki co wyśmienita. Największym plusem są chyba postacie i ogólnie fabuła. A teraz wreszcie zaczyna się rozkręcać na poważnie, Noah wkraczają do akcji. Jedyne co mnie denerwuję to motyw z szukaniem tego Crossa, szczerze zaczynam już wątpić czy oni go w ogóle znajdą xD Już nawet Kande polubiłem.
BlackKuma

Król piratów

Licznik postów: 3,505

BlackKuma, 16-01-2009, 14:04
Później będzie tylko lepiej Smile szczególnie jak wszystkich generałów pokazali Big Grin
kon

Super świeżak

Licznik postów: 183

kon, 16-01-2009, 20:49
He Fajnie będzie jak ktoś się wbije w środek kwatery głównej egzorcystów.
BlackKuma

Król piratów

Licznik postów: 3,505

BlackKuma, 16-01-2009, 22:17
Kon, na jakim chapie/odcinku jesteś?
Jak chcesz to przeczytaj Wink
Spoiler

Wbiją się i nieźle namieszają, zabijając dużą część zespołu naukowego

kon

Super świeżak

Licznik postów: 183

kon, 16-01-2009, 22:20
Jestem na 103 odcinku animy i na mandze stanąłem na 178 chapterku.
I wiem co zrąbią... :hyhy:
kon

Super świeżak

Licznik postów: 183

kon, 17-01-2009, 18:38
Nie pytam tylko stwierdzam fakt, że będzie ciekawie, gdy to zrobią… :zawstydzony:
RdR

Pierwszy oficer

Licznik postów: 1,157

RdR, 18-01-2009, 23:29
Obejrzałem wszystkie 103 odcinki i uważam że ta seria jest genialna. Jaki ja byłem głupi że tak długo zwlekałem z obejrzeniem tego, a tylko dlatego że zetknąłem się z opinią że to słaby shooen kryjący się w cieniu Naruto i Bleacha. A moje zdanie jest takie że to Bleach i Naruto to słabiutkie shooeny w porównaniu z D.Gray-man'em. Seria z pewnością będzie długa skoro po 103 odcinkach zostało jeszcze 12 Noah do skopania i z całej 13 pokazali zaledwie 5, no i nie zapomniajmy o Earlu(który jak na głównego bossa wygląda przekomicznie). Będę musiał się zabrać za mangę bo nie mogę się już doczekać dalszych losów Egzorcystów.
Seria wbiła się do mojego TOP 3
1.One Piece
2.Code Geass
3.D.Gray-man

Polecam tę serię każdemu kto lubi shoenny, o ile początkowe odcinki mogą wydawać się trochę nudnawe to z odcinka na odcinek jest coraz lepiej.
Orientuję się ktoś kiedy będą robili sezon 2 anime?
Bardzo cieszę się że zdecydowali się na przerwę, bo fillerów bym nie zniósł.
BlackKuma

Król piratów

Licznik postów: 3,505

BlackKuma, 19-01-2009, 01:01
RdR napisał(a):A moje zdanie jest takie że to Bleach i Naruto to słabiutkie shooeny w porównaniu z D.Gray-man'em.
Nie zgodzę się do końca Wink ale to twoje zdanie.
Jednakże także twierdzę, że to dobry shounen, który ma potencjał Smile
RdR napisał(a):Orientuję się ktoś kiedy będą robili sezon 2 anime?
Na razie nic o tym nie wiadomo.
RdR napisał(a):Będę musiał się zabrać za mangę bo nie mogę się już doczekać dalszych losów Egzorcystów.
Nawet jeżeli przeczytasz mangę, to i tak będziesz potem musiał czekać, bo autorka sobie jak na razie ogromną przerwę robi w dalszym ciągu :/ do tego parę ostatnich chapków nędzną kreskę miało, jakby szkice były tylko umieszczane.
Jednak mimo to bardzo polecam to anime/mangę, bo są naprawdę warte świeczki Smile

Jak generałowie ci się podobali RdR? Wink
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź