Whole Cake Island - Walki
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
krelek

Bosman

Licznik postów: 131

krelek, 17-12-2016, 23:32
Chyba nie ma jeszcze takiego tematu? No więc wielkimi krokami zbliżamy się do końca, imo najlepszego, arku po tsie, co oznacza, że dostaniemy walki postaci. Na 100% Luffy i Sanji dostaną własne (tylko z kim?), Nami też ma duże szanse, bo za każdym gdy dostaje nowy kijek walczy z jakąś kobiętą z owocem.
Przewiduje, że będzie tak:
Luffy vs. Capone w końcu Luffy musi pokonać jakiegoś supernove
Sanji vs. Ichiji, Niji, Yonji - Sanji musi pokonać trójkę swoich dręczycieli w walce 1 vs. 3 by to miało jakąś symbolike. 4czke Sanji ma na hita, więć nie jest on jakimś problemem.
Chopper vs. Mon t'Dor - podczas Dressrosy Usopp rozwalił kluczową postać będąc najsłabszym członkiem załogi, przebudzająć Haki Obserwacji, więc może teraz Choppa, który jest w W3 rozwali kluczową postać i przebudzi Haki zbrojenia? Po za tym ser więzi zwierzęta co może się naszemu reniferkowi nie spodobać.
Pedro vs. baron Tamago - oczywista walka. Rewanż za stare lat.
Nami vs. Pudding (jeśli okaże się zła) - bo kto miałby ją zdjąć? Niby Reiju jeszcze, ale jeśli Pudding ją tak zraniła to raczej nie ma szans, no chyba że ją zaskoczyła lub Gallete - moc kontrolowania jakiejś mazi, Nami to kontra na użytkowników DFów kontrolujących substancje.
Możliwe walki:
Ceasar-sama vs. Perospero - dzika karta będzie walczyć o swoje serce!
Big Mom vs. Judge - Vinsmoki mogą coś planować i może Big Mom zabije Judga, a jego dusze włoży do kanapki z dżemem
Reiju/Pudding vs. Sanji - Judge może rozkazać Reiju zabić Sanjiego, ta będzie musiała wykonać rozkaz, a biedny Sanji nie będzie mógł nic zrobić  :( , ewentualnie Pudding jest chora na umyśle i będzie chciała go zabić
Nami/Pudding vs. Reiju - jeśli Sanji vs. Reiju to ta walka raczej się odbędzie, Nami ma sens, bo drugi raz by pokonywała przeciwniczkę Sanjiego. Pudding w sumie też, bo wtedy będzie bitwa 2-óch kobiet, które dały Sanjiemu nadzieje w tudnych momentach jego życia.
To jak u was będą walki?
Pekomamushi

Bosman

Licznik postów: 127

Pekomamushi, 18-12-2016, 01:48
Ja to widzę tak
Pekoms vs Capone Bege-Pekoms powróci opatrzony przez slonecznych piratów i się zemści na Begu.

Caesar vs Perospero-kiedyś wypierałem się tej walki mimo, że pasuje jak ulał myślałem, że Pero jako pierwszy syn będzie jednym ze słodkich dowódców ale jednak nie więc CC ma szansę. Poza tym jeszcze przypominaja mi się cukierki z Punk Hazard które dawał CC dzieciom i to może być jego karma bo Perospero włada cukierkami, może dojść do przegranej Caesar-samy.

Pedro vs Tamago-walka nam zapowiedziana, chłopaki rozwiażął problem ze starych lat. Mam 3 opcje owocu tamago
-paramecia jajka,
-paramecia skorupki,
-logia pary wodnej (filiżanka herbaty na jego głowie)
Oczywiście może też nie mieć owocu.

Sanji vs Niji-w sumie to on najmocniej gnębił Sanjiego w tym arc i oczekuję zemsty ze strony Sanjiego, walki 1 vs 3 nie widze bo o ile mogło by to wyglądać imponująco to jak dla mnie Sanji by przegrał.

Sanji vs Ichiji-okaże się, że pierwszy brat był o wiele silniejszy od reszty rodzeństwa i tu Sanji będzie miał problem i bedzie to dla niego ciężka walka aczkolwiek tak jak to było z Diable Jambe dostanie Power upa podczas walki.

Brook vs Big Mom-krótkie starcie, owoc Big Mom nie bedzie działał na Brooka ale mimo to bez większych problemów go pokona bo to jednak Yonko,

Katakuri vs Sanji-Katakuri czyli jeszcze nie pokazany słodki dowódca, podejrzewam, że najsłabszy z trójki ale za to będzie on najwybitniejszym kucharzem Big Mom, będzie to nietypowa walka ale walka na gotowanie, to jest rzecz której mi brakuje w tym arc, bedzie to pierwszy kulinarny pojedynek który Sanjiemu sprawi trudności bo Katakuri będzie pro kucharzem.

Zeus i Prometeus vs Nami-walka na pogodę,

Mont-d'or vs zwierzęta z książek i Chopper na ich czele-jak Luffy ma gladiatorów, Usopp gnomy to Chopper będzie miał rozmaite bestie które mam nadzieje dołaczą do floty.

Big Mom vs Luffy i Jinbe-jakoś tak mi się wydaje, że to się potoczy oczywiście przegrają chyba, że Jinbe (pewnie bez jakiejś kończyny) który był w załodze Big Mom kilka miesięcy wie jak ją pokonać sposobem ale wątpię.

Carrot vs Amande.

Moze jeszcze coś dopisze
Mint Julep

Wschodząca Gwiazda

Licznik postów: 448

Mint Julep, 18-12-2016, 19:17
Bigmom vs Brook (duh)
Bigmom vs Judge
Bigmom vs Nami
Bigmom vs Luffy i Jinbe
Chopp i Caesar vs Perospero (zżynam sobie trochę od Krelka, ale podoba mi się punkt)
Nami vs Pudding (raczej "mam nadzieję na" niż faktycznie myślę że będzie)
Judge i Sanji vs Germa (Jakoś bracia kuka wydają mi się tylko baitami, żeby ukryć konkretniejszą rozpierduchę)
krelek

Bosman

Licznik postów: 131

krelek, 19-12-2016, 08:38
(19-12-2016, 02:58)Dahaka napisał(a): no z tymi walkami to bym sie tak nie zapędzał, jak Oda ma zamiar skończyć ten arc w 20 chapterów 
;p
1. Nie wiadomo czy to prawda
2. Niektóre z tych walk mogą zajmować z pół, albo jeden rozdział tak jak było na Dressrosie.
Bosmann

Wschodząca Gwiazda

Wiek: 24
Licznik postów: 536
Miejscowość: Wrocław

Bosmann, 19-12-2016, 18:54
Zaczynając od walk najbliższych i zapowiedzianych:

Pedro vs. Tamago - walka w sumie się zaczęła już. Przez to, że tyle armii wokół, stawiam, że Pedro przegra i dołączy do Luffy'ego & Nami, choć wolałbym żeby wygrał.

Brook vs. Big Mom - kraty ją być może na chwilę zatrzymają np. jak są z kairouseki, ale raczej dopadnie Brooka, i mam nadzieję, że jej moce nie będą na niego działać. Ciekaw jestem jej ataków, bo raczej nie będzie mu chciała duszy wyrywać, bo chce go mieć żywego. Może go po prostu złapie w rękę ;p

Walki, które prawdopodobnie się odbędą:

Sanji vs. Niji - do tego brata póki co ma najwięcej powodów do walki (Cosette). Niemal bankowa walka. Stawiam, że Sanji go pokona z samym DJ i haki.

Sanji vs. Ichiji - ta walka zapewne też się odbędzie. Mam nadzieję, że Sanji wyzwoli jakieś nowe umiejętności związane ze zmianą genów, bo powiedzmy sobie szczerze, obecnie jest sporo słabszy od Luffy'ego na G2 + haki, a tak tego raczej Oda nie zostawi, tylko dał Luffy'emu G4, to i da coś Sanji'emu, tak jak było przy G2 i G3.

Luffy/Sanji vs. Judge - z ojcem mam nadzieję Luffy będzie walczył. To głównie bracia gnębili Sanjie'go, a ojciec go po prostu nie chciał (no i w sumie go zamknął w lochu...). No i bić ojca patologia xD. Poza tym Sanji już będzie miał swoje 2 walki z braćmi (z Yonjim nie liczę bo zszedł na hita...), trzecia poważniejsza to już trochę dużo. Ale jeśli faktycznie miałby z nim walczyć, już widzieliśmy, że będzie potrzebował czegoś więcej niż do tej pory pokazał. Na Ichijiego pewnie tym bardziej.

Mniej, ale i tak dość prawdopodobne walki:

Luffy vs. Big Mom - Luffy przed wypłynięciem na WCI mówił, że: "spokojnie, nie chcę walczyć z BM". Ale być może podczas ucieczki odpali na chwilę G4 żeby ją wypie***lić w dal ;D To byłoby niezłe, i nie byłoby pełnoprawną walką.

Nami - ona w sumie miała już walki, pokonała Brulee z pomocą Pounda, i pomogła pokonać Crackera, ale dostała nową pałkę więc wypadałoby coś pokazać. Z tym Oda może poczekać do kolejnych arców, bo tu mogła trafić głównie ze względu na vivre card Loli, a nie żeby pokazać co potrafi.

Chopper & Carrot - mieli swoje walki i wątpię, że czeka ich jeszcze jakaś większa walka, raczej jednohitowcy w drodze ucieczki. Zostało mało czasu na kolejne walki.

Caesar - może pokona Perospero jakoś. Albo zostanie u BM (większa szansa wg. mnie) i może będzie powodem ataku Kaidou na BM (w celu odbicia) ;d

Capone Bege - może mieć jeszcze jakąś walkę, w końcu coś knuje.
Dejo

Sogeking

Wiek: 24
Licznik postów: 1,776

Dejo, 09-03-2017, 19:16
Zaraz może się dziać, więc można się pobawićSmile

Walki z BM
Big Mom vs Luffy,Bege i Urouge(Może wpadnie na herbatkę jako niezapowiedziany gość) - Oczywiście tutaj będzie ostry wpieprz dla świeżynek, a Luffy zwinie się, przy pierwszej okazji.
Big Mom vs Luffy i Bege - Gdyby Urouge jednak nie wpadłSmile

Sweet Commanders
Charlotte Katakuri vs Sanji i Jinbe - jeżeli do tej walki dojdzie to zapewne będzie bardzo wyrównana i nie zostanie zakończona. BM na 90% nie padnie w tym arcu więc wątpliwe że jej najlepszy człowiek przegra(O ile wogóle zobaczymy go w tym arcu)

Charlotte Smoothie vs Ichiji,Niji i Yonji - Ciężko powiedzieć jak coś takiego mogłoby się zakończyć, bracia to niby ciągle niewiadoma, ale Smoothie raczej jest od Crackera silniejsza, więc może być dla nich za silna. 

Charlotte Cracker vs Vito,Goti i Brook - Jeżeli Cracker w ogóle będzie się do czegokolwiek nadawał, to w jego aktualnej kondycji, ta trójka ma jakieś (0,1%) szanse go skasować.

Charlotte Snack vs Jajji - Można przypuszczać że Snack wyraźnie odstaje od reszty SC, więc byłby dobrym workiem do podbudowania  postaci Jajjiego.

Reszta

Walka tysiąclecia Pedro vs Tamago - Ostateczne starcie
Nami vs Pudding - Niemal pewneSmile
Chopper vs Mont-d'Or
Carrot vs Amande

Wiele też zależy od tego kto dokładnie przyjedzie na herbatkę, więc moje zestawienie może się jeszcze zmienić.
 
Spoiler

[Obrazek: 3mnhqTh.png]

 
[Obrazek: UiphF5U.gif]
chucky

Gorosei

Licznik postów: 2,733

chucky, 09-03-2017, 22:41
Wolałbym Brooka walczącego z Amandą :v On w ganiturze, ona w sukni ślubnej, oboje strasznie wysocy, oboje walczą mieczami w dziwny sposób :v Takie rzeczy.
[Obrazek: tumblr_ojg7flg58r1tvlw71o1_500.gif]
Marshal

Bosman

Licznik postów: 166

Marshal, 10-03-2017, 14:11
Krakers bedzie walczyl z Jinbe zobaczycie
Ratlee

Gorosei

Wiek: 24
Licznik postów: 3,738

Ratlee, 10-03-2017, 14:26
(09-03-2017, 22:41)chucky napisał(a): Wolałbym Brooka walczącego z Amandą :v On w ganiturze, ona w sukni ślubnej, oboje strasznie wysocy, oboje walczą mieczami w dziwny sposób :v Takie rzeczy.
O, najs, podoba mnie się to.

Ja najbardziej liczyłem na walkę Sanji vs Niiji, ale o tym pewnie mogę zapomnieć :<

Bege vs Luffy w takim razie. Niech w końcu Supernovas ię ze sobą zetrą i niech Bege dotrzyma legendy, która mu towarzyszy, że bardziej niż czegokolwiek pragnie pozbawiac ludzi głów.
92Raptor

Szczur Okrętowy

Wiek: 26
Licznik postów: 41

92Raptor, 12-04-2017, 18:03
To moja własna teoria na podstawie ilości postaci obecnych na herbatce oraz kto  będzie walczył z kim, oto prawdopodobne starcia przed pokonaniem Big Mom ( ona est ostatnim bosem Vs wszyscy):
 
Trzech strażników, to dziwne akurat tyle samo co wyżutni i liderów , nie mówiąc że ich moce są idealnie dobrane, prawdopodobnie zdjęcie strażników osłabi samą Big Mom( w końcy są oni fragmentami jej duszy.)
 
Zeus - Elektrycznośc VS Luffy 
Prometeusz - Ogień  VS Ceasar
Napoleon - Szermierka VS Bege

Dwóch dowódców, dwóch ministrówi dwóch członków załogi Big Mom , tu wyrażnie zaznaczam że strzelałem

Katakuri - rozwiniete Haki obserwacji Vs Sanji( Starcie Haki)
Smoothie - Szermierka + moc wyciskania płynów Vs Brook
Perospero -Człowiek - Lizak VS Chopper
Compote - ? VS Jinbei
Daifuku-? VS Carrot
Oven-? vs Nami
Prawdopodobnie pojawi się również Baron Tamago i stoczy rewanż z Pedro. Jeżeli Tamago się nie zjawi to jest jeszce nasz Puding, jak tak to rozwiąże autor to na pewno będzie walczyła z Nami , a Pedro będzie walczył zamiast Chopera.

mamy również 6 imperatorów podziemia z których walczyć będzie prawdopodobnie 5 wykluczając Morgansa. Ród Vinsmoke dziwnym trafem też ma 5  pięciu przedstawicieli.

Prosze napiszcie co myślicie o mojej teori

Ten temat idealnie nada się dla twojej "teorii", nie ma sensu zakłądać nowego. ~ Dejo
Dejo

Sogeking

Wiek: 24
Licznik postów: 1,776

Dejo, 17-10-2017, 20:31
Dobra nie oszukujmy się Wano w tym roku nie będzie, a WCI nie skończy się przed 900 rozdziałem, tymbardziej że rozdział 900 to idealny moment na dołączenie nowego 9 członka załogi po tylu latach. 

Takie oto starcia przewiduje w nadchodzących rozdziałach:
1.Luffy vs Katakuri
2.Germa 66 vs Smoothie
3.Bege vs Daifuku 
4.Perospero vs Jinbe, Carrot ( Podczas Pełni Księżyca)
5.Sanji vs Oven
 
Spoiler

[Obrazek: 3mnhqTh.png]

 
[Obrazek: UiphF5U.gif]
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź