One Piece - Rozdział 890 - Spoilery
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
Dejo

Sogeking

Wiek: 24
Licznik postów: 1,783

Dejo, 28-12-2017, 12:55
W tym temacie dyskutujemy o spoilerach do najnowszego rozdziału One Piece.


 
Regulamin korzystania z tematu
Uprasza się o zachowanie w jak największym stopniu podanego formatu przekazywania spoilerów, aby zachować przejrzystość tematu i dostarczyć jak najwięcej informacji.

Uprasza się o nie powielanie opublikowanych już wcześniej w temacie spoilerów.

Uprasza się o odpowiednie otagowanie spoilerów zależnie od typu ich źródeł, odpowiednio dla źródeł graficznych tagiem [*IMG][*/IMG], a dla źródeł pisanych tagiem [*QUOTE][*/QUOTE]

Uprasza się o umieszczanie spoilerów w tagi [*SPOILER][*/SPOILER], tak, aby nie naruszały struktury forum.

Format ukazywania spoilerów:
Spoiler
Zabrania się rozpoczynania dyskusji przed ukazaniem się spoilerów bieżącego rozdziału.

Zabrania się pisania komentarzy typu:

"Dlaczego jeszcze nie ma rozdziału?"
"Kiedy pojawi się nowy rozdział?"
"Czy One Piece ma przerwę w tym tygodniu?"
"Dlaczego One Piece ma znowu przerwę?"
 
Aby uzyskać informacje na temat ewentualnych przerw w wydawaniu One Piece, zapraszamy do odwiedzenia tematu:
Przerwy w wydawaniu One PieceZabrania się używania jakichkolwiek grafik uchodzących za ciężkie spoilery, zdradzające kluczowe wydarzenia fabularne, miejsca, bądź wygląd nowych postaci w Awatarach i Sygnaturach, do czasu ukazania się owych wydarzeń, miejsc, bądź postaci w Anime. Dopuszcza się używania grafik ukazujących wizerunek postaci które pojawiły się w Anime, a zmianie uległ ich wizerunek. Uprasza się aby odczekać co najmniej 24 godziny przed użyciem grafiki z nowego rozdziału w Awatarze lub Sygnaturze, jako że nie wszyscy mają okazję przeczytać nowy rozdział zaraz po jego wyjściu.
Jakiekolwiek naruszenie wyżej wymienionych zasad będzie skutkowało otrzymaniem słownego ostrzeżenia, a w razie wielokrotnych naruszeń, doprowadzi do otrzymania Ostrzeżenia.
[/spoiler]
Cytat:Chapter title is "Big Mom on the ship".

Big Mom tries to destroy Thousand Sunny to seek for a wedding cake. Jinbe tells her that there is no cake on the ship. She replies that if that is the case she has to kill her eldest son. Perospero is surprised to hear that since he thought he managed to deceive her.

Big Mom tells Jinbe not to call her son liar. She tries to cut down Jinbe with her burning sword. Jinbe stops her slash, but gets blown away after all.

Nami asks Big Mom not to destroy the ship since Carrot is in the room. The fire on Big Mom's hair spreads to the sail. Chopper blocks her attack right before Nami got hit.

Jinbe puts out the fire and blows away Big Mom from Sunny with seawater but she comes back soon. She intends to slice sunny and search for the wedding cake.

Nami tries to deceive Zeus again, but he attacks her this time. Brook got attacked by thunderbolt, but it doesn't hurt him at all since he is just a bone. Brook slashes Zeus. Nami attacks Big Mom with the thunderbolt from Zeus, which stops her for a moment. Nami and Co escape from Big Mom. Nami captures Zeus who has no energy to fight anymore. Nami threatens and makes him her servant. Big Mom starts chasing Thousand Sunny with Prometheus.
Jak zwykle pod koniec roku nie wiadomo czego się spodziewać spoilery/rozdział miały się pojawić około 30.12/3.01 a są już dzisiaj xD A jak są spoilery to znaczy, że rozdział powinien być jednak standardowo czyli jutro. Sorry za wprowadzenie w błąd o braku rozdziału, ale spoilery i rozdziały pod koniec roku potrafią być nieprzewidywalne Big Grin
ps. Żeby nie było żem cham i prostak. Miałaś rację tutaj(tym razem xD) @Lady Pudding , mój błąd.
 
Spoiler

[Obrazek: 3mnhqTh.png]

 
[Obrazek: UiphF5U.gif]
Szarim Musty

Wschodząca Gwiazda

Licznik postów: 416

Szarim Musty, 28-12-2017, 21:26
Zapowiada się epicki chapter... Desperacka obrona Sunnego hmmm kupuje to Wink 

Dawać mnie chaptttttterek.
Mrowlanin

Wicekapitan

Licznik postów: 259

Mrowlanin, 28-12-2017, 21:57
to jest chyba tak ze chapter bedzie jutro ale oficjalnie wychodzi jak w nastepnym tygodnie więc w noworocznym tygodniu go nie bedzie.
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź