One Piece - Rozdział 850
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
CCORD

Gorosei

Wiek: 25
Licznik postów: 4,965
Miejscowość: Siedlec :]

CCORD, 21-12-2016, 12:38
W tym temacie dyskutujemy o najnowszym rozdziale One Piece. 
 

Wersja Polska:
One Piece 850 [GC]
 
Wersja Angielska:

One Piece - 850




Zabrania się rozpoczynania dyskusji przed ukazaniem się skanlacji bieżącego rozdziału.

Zabrania się dyskusji o spoilerach z najnowszego rozdziału One Piece. Uprasza się aby w tym celu korzystać z bliźniaczego tematu o spoilerach o nadchodzącym rozdziale.

Zabrania się pisania komentarzy typu:

"Dlaczego jeszcze nie ma rozdziału?"
"Kiedy pojawi się nowy rozdział?"
"Czy One Piece ma przerwę w tym tygodniu?"
"Dlaczego One Piece ma znowu przerwę?"
 
Aby uzyskać informacje na temat ewentualnych przerw w wydawaniu One Piece, zapraszamy do odwiedzenia tematu:
Przerwy w wydawaniu One Piece


Zabrania się używania jakichkolwiek grafik uchodzących za ciężkie spoilery, zdradzające kluczowe wydarzenia fabularne, miejsca, bądź wygląd nowych postaci w Awatarach i Sygnaturach, do czasu ukazania się owych wydarzeń, miejsc, bądź postaci w Anime. Dopuszcza się używania grafik ukazujących wizerunek postaci które pojawiły się w Anime, a zmianie uległ ich wizerunek. Uprasza się aby odczekać co najmniej 24 godziny przed użyciem grafiki z nowego rozdziału w Awatarze lub Sygnaturze, jako że nie wszyscy mają okazję przeczytać nowy rozdział zaraz po jego wyjściu.
 
Jakiekolwiek naruszenie wyżej wymienionych zasad będzie skutkowało otrzymaniem słownego ostrzeżenia, a w razie wielokrotnych naruszeń, doprowadzi do otrzymania Ostrzeżenia.
 
Puufaa

Piracki wojownik

Licznik postów: 113

Asta

Piracki oficer

Licznik postów: 603

Asta, 22-12-2016, 13:39
Spodziewałem się innego rozwiązania. Mam tylko nadzieję, że germa nie stanie się dobra przez to, że Sanji ich uratuje, ale zdaje sobie sprawę, że najprawdopodobniej się tak stanie.
SZALOMKA
jan111

Szczur lądowy

Licznik postów: 2

jan111, 22-12-2016, 13:39
Chciałbym, aby podczas ślubu Sanji wygłosił jakieś przemówienie i na jego końcu dźgnął ją w trzecie oko nożem Big Grin
zyriusz

Super świeżak

Licznik postów: 209

zyriusz, 22-12-2016, 13:44
A Pedro mógł Zabić tą Purring ;_;
Odachi

Sogeking 2022

Licznik postów: 807

Odachi, 22-12-2016, 13:46
Pedro to jednak niezły agent, długo się nie zastanawiał zanim wyrwał sobie oko Tongue
Keisiak

Kapitan z nowego świata

Wiek: 26
Licznik postów: 415

Keisiak, 22-12-2016, 14:06
Ostatni kadr spowodował, że Panna Pudding ląduje w topce osób, które powinno się uśmiercić ;3; SANJIIIIII! Skoro Pudding to ulubiona córka BM, to w takim razie czemu nie powiedziała jej o planach Loli? No chyba, że to co mówiła to była tylko propaganda, aby Słomkowie jej zaufali, bo jeśli ta pierwsza opcja to coś się nie klei. Anyway, jak na razie Kill Pudding ;3; Btw, ciekawie byłoby gdyby ona okazała się Słodkim Dowódcą, taka moja dygresja.

Tamago vs Pedro, cieszę się że to nie poszło Offpanel i możemy zobaczyć co potrafią, aczkolwiek w porównaniu do Jacka czy Smoothie ich nagrody nie są jakieś imponujące, ciekawe czy Oda dając lwowi nagrodę wyższą od Zora chce nam coś zasugerować :3

Fajna wędrówka Choppera i Carrot
Nombre de Dios

Kapitan z nowego świata

Wiek: 30
Licznik postów: 433

Nombre de Dios, 22-12-2016, 14:14
Świetny rozdział, nie spodziewałem się takiego przyspieszenia akcji. Tak jak ktoś pisał, Vinsmoke'owie przejdą pewnie na jasną stronę mocy(ale tylko na chwilę, bo Sanji im nie wybaczy, oni będą urażeni i IMO na Reverie będą mocno optować za złapaniem i egzekucją Luffy'ego, w końcu do czegoś była potrzebna ta vivre card). W sumie to już nie zostaje dużo akcji. IMO w takiej kolejności: Chopper uwalnia wszystkich, ślub, potyczki (lvl up Sanji'ego + może pierwszy raz uderzy kobietę), wybuch bomby, ucieczka. Liczę, że wezmą ze sobą Cezarego, ale najprawdopodobniej zostanie z Big Mom. Wątpię w pojawienie się Loli na ślubie lub po nim. Jinbe prawdopodobnie tylko pomoże w ucieczce(tylko jak uwolni się od Mamuśki?), a co do Bege'a to nie wiem jak go wplątać w akcję, może dobije ledwie żywą Mamuśkę na sam koniec?(ale zabicie Yonko mocno wpłynęłoby na fabułę)  
Pudding pokazała największą słabość Słomianych(zwłaszcza tej części załogi, która jest na wyspie) - zbyt dużą ufność do ludzi.
BTW Czy też sądzicie, że ten misiek to ojciec Bepo?
Horsie

Pierwszy oficer

Wiek: 27
Licznik postów: 1,011

Horsie, 22-12-2016, 14:32
Nie wiem czemu ale mam takie wrażenie że i tak na końcu Pudding będzie tą dobrą. Zakocha się w Sanjim lub jakoś pomoże słomianym. Nie mówie że nie podoba mi się taki obrót spraw, o wiele bardziej cenie tą postać po dzisiejszym chapku, ale prince za bardzo to przeżył, myślę że w jakiś sposób uratuje pudding.

Tak czy siak sojusz pomiędzy rodziną sanjego i słomianymi jest coraz bardziej prawdopodobny.
[Obrazek: safe_image.gif]
Puufaa

Piracki wojownik

Licznik postów: 113

Puufaa, 22-12-2016, 14:59
Rozdział jest świetny. Gdy patrze na Pudding to aż chce się jej zrobić krzywdę.

Jeśli chodzi o walki, tak jak @"Raven"  myśle, że sojusz Słomiani-Vinsmoke potrwa do czasu pokonania BM, ale pojawia się pytanie, skoro to herbatka mamci czy nie będzie ona miała przewagi? Chodzi mi tu o gości. Może pojawi się Gin. Jak widzieliśmy na Pank Hazard, jeden z maklerów Nowego Świata był Don Krieg( prawdopodobnie ). Stąd mam nadzieję, że niektórzy staną po stronie Luffiego.

Podróż Broppera i Carrot przednia, tylko trochę taki zapychacz. 

Pedro, na propsie, jestem ciekaw co z Tamago i jego "żółtkiem"( chodzi mi o to co z niego wyleciało)

No i wracając do Cezara, naprawdę chciałbym go zobaczyć jako następnego członka SH. Lubię jego postać i to bardzo, a naukowiec jako taki by się przydał ^^

Stanowczo najlepszy Arc po TS'ie
Marshal

Piracki oficer

Licznik postów: 621

Marshal, 22-12-2016, 15:06
(22-12-2016, 14:59)Puufaa napisał(a): Stanowczo najlepszy Arc po TS'ie

Zgadzam się w pełni (ale Zou też na propsie).
Najważniejszą rzeczą jest teraz to co zrobi Sanji. Postanowi pomóc Luffiemu i go uwolni czy może dogada się z BM, że to on wybije rodzine jeżeli wypuści jego i słomianych. Z drugiej strony po co miałaby się zgadzać, chyba że dla rozrywki będzie chciała zobaczyć jak własna rodzina się wybija. A może postanowi popełnić samobójstwo? Big Grin
EDIT: chyba, że Sanji pójdzie do Ceasara i zaproponuje mu wolność za pomoc w odbiciu słomianych <3
Puufaa

Piracki wojownik

Licznik postów: 113

Puufaa, 22-12-2016, 15:11
(22-12-2016, 15:06)Marshal napisał(a): EDIT: chyba, że Sanji pójdzie do Ceasara i zaproponuje mu wolność za pomoc w odbiciu słomianych <3

Nie wiadomo jak będzie, ale ten Cezar tutaj gra ważną rolę, chcę go więcej ^^
krelek

Piracki wojownik

Licznik postów: 131

krelek, 22-12-2016, 15:22
Wspaniały rozdział! Wcześniej pisałem, że jakiś tam był najlepszy od TS, ale walić go! Tyle w jednym chapterze walić SanjiXPudding, Pudding4nakama i inne gówna. Monet żyje i odrodziła się w Pudding. TAK. Takie żądne krwi i sprytne postacie są najlepsze. 3 kadry mi wystarczyły by ją znienawidzić i pokochać jednocześnie. Tylko nadal nie wiemy kto zaatakował Reiju, bo po ataku łaziła po zamku i wygląda na to, że Pudding ją zgarnęła. Ciekawe, że ten glut może działać jak kajdanki. Tamago może zjadł Jaj-jajkowoc i stał się człowiekiem jajkiem i może się odradzać w jajku, tworzyć skorupki, tak przynajmniej mi się wydaje. I jak pisałem w spoilerach co z Zepo-Bepo? To 3-cie oko daje świetny efekt. Jedyne co mi się nie podobało to debilizm Luffiego, ale taki on jest, cóż na to poradzimy? Ciekawie co on zrobi jak się uwolni. Wróci tam gdzie miał czekać czy sam zainterweniuje?
Chapter 10/10
janek z

Legendarny pierwszy oficer

Wiek: 29
Licznik postów: 1,282
Miejscowość: Warszawa

janek z, 22-12-2016, 15:49
A mnie zastanawia czy Luffy po tej akcji przestanie być taki łatwowierny. Może się nauczy (mam nadzieję).
[Obrazek: d7354cb3418f36196b14823696064d80.jpg]
Mint Julep

Kapitan z nowego świata

Licznik postów: 448

Mint Julep, 22-12-2016, 16:36
ROOOK SANJIEEEGO
[Obrazek: tumblr_of2a5ypczC1qefuo8o1_1280.jpg]
Kurde, bycie fanem Sanjiego to masochizm w czystej formie - 2016 był jak jeden wielki rollercoster bólu i tłamszonej raz za razem nadziei.
W sumie to nawet się przyzwyczaiłam.
Jeszcze mamy jeden chapter w 2016, da?
Plis Chara development
Plis mr Prince, come back
Plis Prince and Cheddar broduo

Wiedziałam że Sanji będzie musiał się (odrobinę) pogodzić z Dziadzim, Oda przykłada zbyt dużą wartość w mandze do wartości rodzinnych, żeby zły papa został po prostu złym papą. Tzn wątpię żeby się kompletnie nawrócił i był pozytywnym bohaterem - to byłby trochę bullshit, biorąc pod uwagę jak patologicznie wychowywał synów.
W sumie to nadal mam nadzieję że dostanie za swoje. 
Może słomiani zabiorą się z nimi na Reviere. Chociaż chyba za mało chapterów będzie miała Reviere na pełen słomiany arc + Vivi + jakieś nieuniknione morderstwo 

Cieszę się strasznie z Pudding jednak okazała się być tą złą i propsy dla Ody za robienie nam młóćka w głowach. Jak tylko Pudding się pojawiła, to dużo ludzi od razu wzięło ją za zdrajcę, w tym ja - ale jej pogodna osobowość, sprytne kłamstwa sprawiły, że dużo osób nie wiedziało co o tym myśleć. Po ostatnim chapterze to nawet się sypały tysiące minusów za nazwanie Pudding kłamczuchą (tzn nie tu - w tych dzikich polach bitwy internetu). Na początku byłam pewna że jest zła, ale potem zaczęłam mieć tylko nadzieję. I suma sumarum autentycznie ją polubiłam i to mi psuje pełną satysfakcję z dzisiejszego chaptera ;_;
Ale z drugiej strony, chociaż pudding może przejść Viola treatment i w głębi duszy być dobrą osobą, której BM rozkazuje - za cholerę nie chciałabym takiego plottwesta - Bloddy pudding jest super 

Rzekłabym że ta Sytuacja otworzyła Kukowi drogę do ocalenia Vinsmoków = ocalenia Zeffa i ocalenia siebie, ale przypominam że te kajdanki Dziadzia dostał od BM - więc to ona może grozić kukowi, a grożeniem ścięcia Zeffa również zajmuje się załoga BM, więc tu również nie ma poprawy

Ej, Luffyemu chuba na serio zostanie ten wyłamany ząb. I to jest totalnie zajebiste

O! Toei puściło nowy ost dla Pudding
https://youtu.be/awY1MRlMKMc?t=60
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź