One Piece - Rozdział 891
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 2 gości
1 2 3
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
janek z

Oficer dywizji Yonko

Wiek: 23
Licznik postów: 1,024
Miejscowość: Warszawa

janek z, 15-01-2018, 18:59
(15-01-2018, 18:00)Lady Pudding napisał(a): Ale jak już ktoś kocha Zoro to jest dobrze? XD Czasem nie potrafię ogarnąć ludzi, jest tutaj zwyczajna wymiana argumentów, podawanie własnego zdania, ale zawsze musi znaleźć się ktoś, kto zaraz naszyje mu łatkę fanboja, bo ma swoje zdanie. No pls.

A co ma do tego Zoro? Jak ktoś zawyża sztucznie czyjeś umiejętności , nie ważne kogo, to powinien zostać skrytykowany.
POST WYGAŚNIE: 2018/01/20 16:59
[Obrazek: Kingdom-sig_zpsfa6d1b9a.png]
Dzik

Szczur Okrętowy

Licznik postów: 40

Dzik, 15-01-2018, 20:22
Podobał mi się ten rozdział.
Ale zacznę od minusów.
Oczywiście BM. Porównując jej skuteczność z admirałami na Marineford, mózg staje.
Ekipa tortowa nadal nudnawa, całe szczęście, że to już koniec.
Dziewczynka-fanboyka Katakuriego - ugh... ale czuję, że nie pojawiła się tam przypadkiem, więc może rozwinie się to w coś ciekawego.

Z plusów rozpaczliwy szał Choppera. W anime może to być jedna z najlepszych scen arca. Pozbawiony nadziei Chopper, wrzeszczący tym swoim monstrualnym głosem, z odpowiednią muzyką i animacją - sam miód.

No i mięsko, czyli trzecia runda Luffy vs Katakuri.
Podoba mi się to, co Katakuri robi z gumiakiem. Ale nie dlatego, że kibicuję Kacie, tylko ze względu na ładunek emocjonalny, jaki ta sytuacja niesie.
Słomek wie, że nie wygra brutalną siłą, więc daje się bić, szmacić, i poniewierać, po to by przewyższyć swojego oponenta. Panel w którym Mugiwara próbuje się podnieść, po czym dostaje bombę na pysk, jest tak smutna i rozpaczliwa, jak nic innego w całym WCI.
Jeśli Kata sponiewiera przyszłego króla piratów przez jeszcze pół rozdziału, to daje Odzie błogosławieństwo, by w końcu pokonał Mochimana. Zasłużył.

I kilka wniosków z chapa:
- Pedospero jest zaskoczony przemianą Choppera. Oznacza to, że a) Monster Point nie jest przebudzonym zoanem, albo b) przebudzony zoan jest tak rzadki, że nawet koleś z nagrodą 700 mln nie widział go na oczy.
- Ktoś napisał, że Luffy zablokował najpotężniejsze power Mochi zwykłym G3. Radzę zwrócić uwagę, że haki rozwija się wraz z coraz silniejszymi oponentami - skoro rozwija się obserwacja, nie widzę powodu, dla którego zbrojenie nie miałoby robić tego samego (chociaż ta sytuacja i tak jest naciągana).
- To będzie kontrowersyjne, ale najwyżej się pomylę. Patrząc na ogólne predyspozycje Katakuriego (obserwacja, zbrojenie, przebudzenie, siła, wytrzymałość, refleks, strategiczny umysł), nie widzę powodu by nie postawić go obok admirała, jeśli chodzi o skill w 1vs1. Bo jeśli chodzi o czystą moc destrukcji, to jednak magma/światło/lód/grawitacja > mochi. Nie mniej, walka katy z admirałem byłaby epicka, i mimo, że zapewne by przegrał, admirał pewnie też doznałby trwałego uszczerbku na zdrowiu.
Lady Pudding

Bosman

Wiek: 21
Licznik postów: 164

Lady Pudding, 15-01-2018, 23:03
(15-01-2018, 18:59)janek z napisał(a):
(15-01-2018, 18:00)Lady Pudding napisał(a): Ale jak już ktoś kocha Zoro to jest dobrze? XD Czasem nie potrafię ogarnąć ludzi, jest tutaj zwyczajna wymiana argumentów, podawanie własnego zdania, ale zawsze musi znaleźć się ktoś, kto zaraz naszyje mu łatkę fanboja, bo ma swoje zdanie. No pls.

A co ma do tego Zoro? Jak ktoś zawyża sztucznie czyjeś umiejętności , nie ważne kogo, to powinien zostać skrytykowany.

Ale gdzie tutaj jest zawyżanie? Przecież Luffy cały czas pełni rolę chłopca do bicia, jedynie co zrobił to skontrował jeden atak (na początku walki było dokładnie tak samo). Tylko Katakuri zaczyna zauważać, że Luffy PRÓBUJE (słowo klucz) działać tak samo jak on, bo inaczej się nie da. Osiągnął coś podczas tego rozdziału? No nic, więc nie wiem o jakim zawyżaniu umiejętności my tutaj mówimy.
Kaioken

Wicekapitan

Wiek: 27
Licznik postów: 194

Kaioken, 15-01-2018, 23:06
Cytat:Ale jak już ktoś kocha Zoro to jest dobrze? XD Czasem nie potrafię ogarnąć ludzi, jest tutaj zwyczajna wymiana argumentów, podawanie własnego zdania, ale zawsze musi znaleźć się ktoś, kto zaraz naszyje mu łatkę fanboja, bo ma swoje zdanie. No pls.
- dokładnie. One Piece to chyba jedyne Anime gdzie nie mam swojego ulubieńca. Jest tyle ciekawych postaci dzięki Godzie, że przestałem robić sobie licytację, m.
Cytat:A co ma do tego Zoro? Jak ktoś zawyża sztucznie czyjeś umiejętności , nie ważne kogo, to powinien zostać skrytykowany.
- zawyża? Opisałem tylko to co wydarzyło się na dwustronnej stronie, kiedy starł się z Katakuri'm. Poza tym gdybym chciał mu coś zawyżyć to od razu jako bezmózgi fanboy słomianego stwierdziłbym, że ten umie widzieć przyszłość na perfect jak Katakuri.

Cytat:Przecież Luffy cały czas pełni rolę chłopca do bicia, jedynie co zrobił to skontrował jeden atak
- dokładnie.
1 2 3
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź