One Piece - Odcinek 821
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
Dejo

Sogeking

Wiek: 24
Licznik postów: 1,920

Dejo, 14-01-2018, 10:49
W tym temacie dyskutujemy o najnowszym odcinku One Piece. 
 

Wersja Polska:
Zabrania się rozpoczynania dyskusji przed ukazaniem bieżącego odcinka.Zabrania się pisania komentarzy typu:

"Dlaczego jeszcze nie ma odcinka?"
"Kiedy pojawi się nowy odcinek?"
"Czy One Piece ma przerwę w tym tygodniu?"
"Dlaczego One Piece ma znowu przerwę?"
 
Aby uzyskać informacje na temat ewentualnych przerw w wydawaniu One Piece, zapraszamy do odwiedzenia tematu:
Przerwy w wydawaniu One Piece


Zabrania się używania jakichkolwiek grafik uchodzących za ciężkie spoilery, zdradzające kluczowe wydarzenia fabularne, miejsca, bądź wygląd nowych postaci w Awatarach i Sygnaturach, do czasu ukazania się owych wydarzeń, miejsc, bądź postaci w Anime. Dopuszcza się używania grafik ukazujących wizerunek postaci które pojawiły się w Anime, a zmianie uległ ich wizerunek. Uprasza się aby odczekać co najmniej 24 godziny przed użyciem grafiki z nowego odcinka w Awatarze lub Sygnaturze, jako że nie wszyscy mają okazję obejrzeć nowy odcinek zaraz po jego wyjściu.
 
Jakiekolwiek naruszenie wyżej wymienionych zasad będzie skutkowało otrzymaniem słownego ostrzeżenia, a w razie wielokrotnych naruszeń, doprowadzi do otrzymania Ostrzeżenia
 
Spoiler

[Obrazek: 3mnhqTh.png]

 
[Obrazek: KZKNpM.gif]
Kaioken

Kapitan

Wiek: 28
Licznik postów: 310

Kaioken, 14-01-2018, 16:39
Dość słaby odc. Prawie w całości filler o ile się nie mylę. Niestety to Anime teraz na tym polega, że jedynie wyczekuje się tych lepszych odc.
Ares

Majtek

Licznik postów: 18

Ares, 14-01-2018, 17:11
Odcinek zekranizował tyle co zawsze praktycznie czyli niecały rozdział,tutaj po prostu dużo dodali do walki luffiego i może dlatego zdaje Ci się tak,niestety raz są odcinki lepsze a raz gorsze,nie zawsze będą takie gdzie cały czas się coś dzieje,czasami musi być taki odcinek jak ten. Ja osobiście lubię jak dodają więcej scen z walk jak na przykład  big mom vs brook i tamago vs pedro,czasami manga pominie jakąś walkę czy coś to anime może to dodać i to mi się podoba w tym.
Mrowlanin

Wicekapitan

Licznik postów: 259

Mrowlanin, 14-01-2018, 21:39
Bardzo dobry odcinek. W większości fillerowe? No gonitwa i spacerek jak na dole to tak. Ale super są te rozszerzenia. Świetnie zobrazowana nastrojowosc. Najlepszy Jet Bullet jaki widzialem. I scena która pokazała ulgę randomow że Luffy im nic nie zrobił i za chwilę za nim ruszyli. I czuję że jeszcze za tydzień nie będzie spotkania. Po prostu super odcinek
Kaioken

Kapitan

Wiek: 28
Licznik postów: 310

Kaioken, 14-01-2018, 22:26
Nie wiem, mnie ta walka Luffy'ego nie porwała .. to oswobodzenie się Luffy'ego z uścisku było takie sztuczne. Najpierw się dusi i nawet opada z sił po czym znikąd wygrywa walkę po kilku sekundach. Skoro taka przepaść między nimi to Luffy nie powinien mieć aż takich problemów z uściskiem. Widziałem już lepsze stawki fillerowe jak np Pedro vs Tamago, m.
Mrowlanin

Wicekapitan

Licznik postów: 259

Mrowlanin, 15-01-2018, 00:57
Cóż to proste, dał się podejść bo jest cholernie głodny a uwolnił się poprzez złość a ona zawsze dodaje sił
janek z

Oficer dywizji Yonko

Wiek: 24
Licznik postów: 1,107
Miejscowość: Warszawa

janek z, 15-01-2018, 16:41
Odcinek technicznie bardzo dobry. Zresztą to nie pierwszy z kolei, mam nadzieję że tak już zostanie. A co do zawartości- lepiej jak filerują walki i to całkiem dobrze pokazane niż mieli by przeciągać poszczególne sceny.  A pan Kaioken narzeka bo Luffy nie jedzie przeciwników na hita  Undecided
[Obrazek: Kingdom-sig_zpsfa6d1b9a.png]
Kaioken

Kapitan

Wiek: 28
Licznik postów: 310

Kaioken, 15-01-2018, 22:53
Cytat:A pan Kaioken narzeka bo Luffy nie jedzie przeciwników na hita
- ten gość dał się trafić porządnie raz .. chodzi o ten ostatni rifle. To nie jest na hita?

Poza tym samo to, że ten gość tak łatwo zablokował Hawk Gatlingu Luffy'ego wymachując łapami tak samo jak słomiany wzbudziło u mnie lekką irytację, m.
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź