One Piece - Odcinek 822
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
Dejo

Sogeking

Wiek: 24
Licznik postów: 1,920

Dejo, 21-01-2018, 10:53
W tym temacie dyskutujemy o najnowszym odcinku One Piece. 
 

Wersja Polska:
Zabrania się rozpoczynania dyskusji przed ukazaniem bieżącego odcinka.Zabrania się pisania komentarzy typu:

"Dlaczego jeszcze nie ma odcinka?"
"Kiedy pojawi się nowy odcinek?"
"Czy One Piece ma przerwę w tym tygodniu?"
"Dlaczego One Piece ma znowu przerwę?"
 
Aby uzyskać informacje na temat ewentualnych przerw w wydawaniu One Piece, zapraszamy do odwiedzenia tematu:
Przerwy w wydawaniu One Piece


Zabrania się używania jakichkolwiek grafik uchodzących za ciężkie spoilery, zdradzające kluczowe wydarzenia fabularne, miejsca, bądź wygląd nowych postaci w Awatarach i Sygnaturach, do czasu ukazania się owych wydarzeń, miejsc, bądź postaci w Anime. Dopuszcza się używania grafik ukazujących wizerunek postaci które pojawiły się w Anime, a zmianie uległ ich wizerunek. Uprasza się aby odczekać co najmniej 24 godziny przed użyciem grafiki z nowego odcinka w Awatarze lub Sygnaturze, jako że nie wszyscy mają okazję obejrzeć nowy odcinek zaraz po jego wyjściu.
 
Jakiekolwiek naruszenie wyżej wymienionych zasad będzie skutkowało otrzymaniem słownego ostrzeżenia, a w razie wielokrotnych naruszeń, doprowadzi do otrzymania Ostrzeżenia
 
Spoiler

[Obrazek: 3mnhqTh.png]

 
[Obrazek: KZKNpM.gif]
Kaioken

Kapitan

Wiek: 28
Licznik postów: 310

Kaioken, 21-01-2018, 14:47
Odcinek jakich wiele, na plus to moment jak Luffy sprowadza do parteru dwóch minionów wciągając ich w zasłonę dymną. Ogólnie zamiast co odcinek dawać jakieś fillerowe walki z Luffy'm to warto było pokazać Germę i jakieś nowe sceny z nimi, cokolwiek, albo Smoothie, pomysłów jest multum, a tak to wygląda na lanie wody nudnymi pół fillerami, heh.
Ad3k

Bosman

Licznik postów: 111

Ad3k, 21-01-2018, 17:58
Odnosze podobne wrazenie co przedmowca, ogolnie czuje duzy niedosyt po tym odcinku :\ Jedyne co mi sie podobało to opening Big Grin
Czasem czytam wypociny...
Lady Pudding

Wicekapitan

Wiek: 22
Licznik postów: 243
Miejscowość: Water 7

Lady Pudding, 21-01-2018, 21:22
Czasem nie rozumiem ludzi. Toei właśnie bardzo dobrze zrobiło, PRZECIĄGAJĄC fillerowo moment udania się Luffyego do miejsca spotkania. Co niby mieli dać o Germie, skoro wszystko co musimy o niech wiedzieć jest zamieszczone w rozdziałach? Jak dla mnie odwalili świetną robotę, pokazując że można w fajny sposób rozplanować odcinek z polityką jednego chaptera. Nie było przez to czuć niepotrzebnego przeciągania, bo odcinek zawierał dokładnie to co miała manga + bardzo fajny smaczek niepochodzący od Ody.
Ares

Majtek

Licznik postów: 18

Ares, 22-01-2018, 00:36
Zgadzam się z przedmówcą, odcinek pod względem technicznym był bardzo dobrze wykonany,pace był również dobry a co do tej fillerowej wstawki to idealnie ona pokazuje jak wyczerpany jest luffy,mam nadzieję że Toei utrzyma passę dobrych odcinków bo od specjala wygląda to dobrze, chciałbym żeby w następnym odcinku był pokryty cały chapter bo zakończenie byłoby idealne,ludzie czytający mangę będą wiedzieć o co mi chodzi. Osobiście ja jestem za tymi fillerowymi wstawkami gdzie możemy zobaczyć walkę brooka, która w mandze była pominięta, to samo tyczy się pedro, walka na którą wszyscy czekamy w tym arcu mam nadzieję że też dostanie fajne fillerowe wstawki gdzie zobaczymy więcej akcji.
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź