One Piece - Rozdział 851
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
1 2 3
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
Dejo

Gorosei

Wiek: 24
Licznik postów: 1,426

Dejo, 29-12-2016, 17:03
W tym temacie dyskutujemy o najnowszym rozdziale One Piece. 
 

Wersja Polska:

 
Wersja Angielska:

One Piece 851

Zabrania się rozpoczynania dyskusji przed ukazaniem się skanlacji bieżącego rozdziału.

Zabrania się dyskusji o spoilerach z najnowszego rozdziału One Piece. Uprasza się aby w tym celu korzystać z bliźniaczego tematu o spoilerach o nadchodzącym rozdziale.

Zabrania się pisania komentarzy typu:

"Dlaczego jeszcze nie ma rozdziału?"
"Kiedy pojawi się nowy rozdział?"
"Czy One Piece ma przerwę w tym tygodniu?"
"Dlaczego One Piece ma znowu przerwę?"
 
Aby uzyskać informacje na temat ewentualnych przerw w wydawaniu One Piece, zapraszamy do odwiedzenia tematu:
Przerwy w wydawaniu One Piece


Zabrania się używania jakichkolwiek grafik uchodzących za ciężkie spoilery, zdradzające kluczowe wydarzenia fabularne, miejsca, bądź wygląd nowych postaci w Awatarach i Sygnaturach, do czasu ukazania się owych wydarzeń, miejsc, bądź postaci w Anime. Dopuszcza się używania grafik ukazujących wizerunek postaci które pojawiły się w Anime, a zmianie uległ ich wizerunek. Uprasza się aby odczekać co najmniej 24 godziny przed użyciem grafiki z nowego rozdziału w Awatarze lub Sygnaturze, jako że nie wszyscy mają okazję przeczytać nowy rozdział zaraz po jego wyjściu.
 
Jakiekolwiek naruszenie wyżej wymienionych zasad będzie skutkowało otrzymaniem słownego ostrzeżenia, a w razie wielokrotnych naruszeń, doprowadzi do otrzymania Ostrzeżenia.
[Obrazek: xIyEbyd.png]
Spoiler

[Obrazek: 3mnhqTh.png]

Keisiak

Kapitan

Wiek: 20
Licznik postów: 290

Keisiak, 29-12-2016, 17:23
Sanji-kun ;-------------; Czemu, nawet na zakończenie roku tak go sponiewierano ;3;
mTiks

Nowicjusz

Licznik postów: 5

Meurte

Wicekapitan

Licznik postów: 237

Meurte, 29-12-2016, 17:33
Bardzo dobry rozdział. Smile

Wejscie Jimbeja?  genialne. No i Brook troche sobie z mamuśka pogadał.

Owoc Pudding caalkiem przydatny do jej charakteru. No i najwazniejsze pytanie gdzie poszedł Sanji? Pogadac z ojcem?
Nombre de Dios

Wicekapitan

Wiek: 24
Licznik postów: 234

Nombre de Dios, 29-12-2016, 18:00
Rozmowa Brook'a z Big Mom genialna. Czekam na to w anime Big Grin 
Spore zaskoczenie dla mnie, że Puding ma owoc, ale z drugiej strony mieliśmy już w OP osobę, która przewidywała przyszłość, więc 2 taka postać średnio pasowałaby.
Jinbe wraca i ciekawe co musiał poświęcić, bo wygląda jakoś całkiem dobrze.
Dahaka

Yonko

Wiek: 25
Licznik postów: 3,774

Dahaka, 29-12-2016, 19:04
Brook w końcu dostaje jakieś kozackie momenty. Mam nadzieje, że koniec końców to on zwinie ten poneglyph (z Pedro lub bez)

Owoc pudding to czyty plot-owoc. Oda stworzył go w jakimś celu, pytanie tylko w jakim? Raczej na pewno nie dla tej rozmowy z Reijiu. Może usunęła jakieś wspomnienia Sanjiemu? Tego motywu jestem bardzo ciekaw, bo może zaowocować niezłymi twistami, bo kto wie kogo pamięcią manipulowała?

Z ust słów padły słowa "give ma a real prince". No ja chce tego samego. Czekam, Sanji!
mario4444

Wilk Morski

Licznik postów: 59

mario4444, 29-12-2016, 19:18
rozdział fajny kadr z brookiem epicki , owoc puding ciekawy ale sama postać zasługuje na dostanie wpi.rdol ,szkoda mi sanjiego mam nadzieje że autor odzyska mu honor bo narazie ciągle jest obijany przez życie ,  a wejście jinbeia zajębiste .
CCORD

Gorosei

Wiek: 19
Licznik postów: 4,220
Miejscowość: Siedlec :]

CCORD, 29-12-2016, 20:31
"Nie martw się Nami, rozerwę swoje nadgarstki za 5 sekund" Big Grin
Pozwolę sobie wrzucić jeszcze raz:
Spoiler

[Obrazek: 8YdOcmL.png]

Podobało mi się wbicie Jinbeia, a rozmowa Brooka z Mamuśką też wyglądała świetnie (ta duża scena bardzo fajnie narysowana). Naprawdę wyszła ta cała sytuacja, w której Soul King sobie z nią rozmawia, nie okazuje żadnego strachu i stawia się jej.
Skoro Luffy zostanie uwolniony, to pewnie będzie chciał od razu polecieć do Mamuśki, Pudding, czy kogokolwiek i po prostu wszystkich pobić (ciekawe jak jego ręce po tej próbie urwania). Może Chopper i Carrot wezmą ich do świata luster, przechowają tam i wbiją przez lustro na wesele?
Przeczuwam, że Sanji obroni rodzinkę, pokazując im przy tym jaka różnica ich dzieli. Mogę źle przeczuwać Tongue
"Love, hope, compassion...
This is what people say monster SOULs are made of.
But the absolute nature of "SOUL" is unknown.
After all, humans have proven their SOULs don't need these things to exist."
Spoiler

[Obrazek: hSzDtT]

Dahaka

Yonko

Wiek: 25
Licznik postów: 3,774

Dahaka, 29-12-2016, 20:44
No właśnie ciekaw jestem co Luffy niby teraz zrobi, skoro ślub dopiero jutro. Coś czuje, że tutaj właśnie swoje wejście może mieć Mr Prince, który zgarnie wszystkich słomków, zaplanuje coś grubego i skitra ich w świecie luster do następnego dnia, aby mogli zrobić wielkie wejście.
kosa_rm

Szczur Okrętowy

Wiek: 24
Licznik postów: 36

kosa_rm, 29-12-2016, 21:00
Ja mam nadzieję, że nie przyjdzie Luffy'emu walczyć z BIG MOM. Celem piorytetowym jest Sanji i za wszelką cenę muszą go uratować. Przy okazji mogą jakoś skopiować tekst Poneglyph'u. Ucieszyłem się na widok Brook'a i Jinbei'a. Myślę, że na pokonanie BIG MOM trzeba więcej towarzyszy no chyba, że Germa 66 stworzy tych "sztucznych ludzi". W każdym bądź razie zapowiada się ciekawie.
Mordoc

Supernova

Licznik postów: 776

Mordoc, 29-12-2016, 21:08
Ktoś pisał o tym, że moc Pudding jest na potrzeby fabuły. Co myślicie o tym, że Pudding zostanie zmuszona przez SHP do wykasowania lub zmanipulowania wspomnień na temat Zeffa i innych zagrożonych postaci? Chopper i Carrot już wykorzystują moc Brulee, więc myślę, że jest szansa, by również wykorzystać Pudding ;p

Zanosi się na walkę Pudding vs Carrot.
Tak jak uznawałem, że intrygi Pudding są ok, bo jednak należy do Piratów BM, tak stwierdziłem, że nabijanie się z Sanji'ego to czyste kurtyzaństwo! Oby Carrot pokazała jej jak działa krzesło elektryczne ;p

Podoba mi się to niewzruszenie Reiju. Tak w ogóle, to zaczynam się zastanawiać, czy ten glut nie powstał czasem z duszy Bege, chociaż pewnie ktoś to już zauważył kilka chapterów wcześniej.

Ciekawe co wykombinuje Brook, bo póki co widać, że nie przelękł się BM i walczy zacięcie.

Jinbe wejście smoka aka epic Saitama style ;D
Widzimy póki co jego obie ręce i prawą nogę, więc albo stracił lewą albo lata.
Podobało mi się to co Ratlee napisał w spoilerach, że istnieje możliwość, że załoga wstawiła się za Jinbe i oni też oddali swoje lata.
Spoiler

[Obrazek: UAMELnu.png]

krelek

Bosman

Licznik postów: 131

krelek, 29-12-2016, 21:26
W porządku rozdział. Bardzo szkoda mi Sanjiego Cry , no ktoś musi ukatrupić Pudding. Brook wyszedł bardzo dobrze, fajna złota myśl. O prywatna tarcza Luffiego wróciła obstawiam, że zginie za około 15 chapterów, dobrze że ich uratował bo niedobrze mi się robiło od tych rąk Luffiego. Nami nie mogła powiedzieć, że nie wie? Przecież dwa lata się nie widziała z Lolą. Pudding wypiękniała w tym rozdziale.
IMO Pudding będzie walczyć z Nami, tak jak Sanji walczył z Absalomem na TB, a po za tym musi poznać, że ze słomianymi się nie zadziera!
chucky

Gorosei

Licznik postów: 2,725

chucky, 29-12-2016, 23:01
Mi tam bardzo nie podoba się scena z Brookiem. Jak by to wyglądało, gdyby Brook wstał po dwóch plombach od Białobrodego albo od Kaido ("dlaczego ZNÓW się podnosisz?" - podniósł się przynajmniej 2 razy). No właśnie. Wizerunek BM strasznie ucierpiał. Atakuje z użyciem Zeusa i Prometeusza - najlepszym, co ma. On ma siłę wstać i jeszcze pyskuje (nazywa ją idiotką). Tak może traktować Brulee, czy Randoplha, ale nie Yonko.
(29-12-2016, 20:44)Dahaka napisał(a): No właśnie ciekaw jestem co Luffy niby teraz zrobi, skoro ślub dopiero jutro. Coś czuje, że tutaj właśnie swoje wejście może mieć Mr Prince, który zgarnie wszystkich słomków, zaplanuje coś grubego i skitra ich w świecie luster do następnego dnia, aby mogli zrobić wielkie wejście.

Sanji zostawił pod oknem kwiatki, ale bento wziął ze sobą. Pewnie pójdzie z tym do Luffiego, który zarzekł się, że nie zje niczego, dopóki Sanji nie wróci. A będzie potrzebował siły, żeby zwiać.

Co do Sanjego, chciałbym zobaczyć, jak w trakcie ślubu, na chwilę przed wystrzałem, kopie Pudding w twarz. Wtedy to ona skończyłaby z Enel-facem (karma, bitch) :V
[Obrazek: tumblr_ojg7flg58r1tvlw71o1_500.gif]
IsshoFujitora

Kapitan

Wiek: 20
Licznik postów: 288

IsshoFujitora, 29-12-2016, 23:06
Nie rozumiem ludzi, którzy myśleli, że Rok Sanjiego= Powerup i triumf. 
Ja jestem usatysfakcjonowany; dowiedzieliśmy się bardzo wiele, cała akcja toczy się praktycznie wyłączanie wokół niego i to jeszcze nie koniec wątku.  
I wkońcu mamy jakieś wytłumaczenie dlaczego było tyle namieszania między wspomnieniami Sanjiego z Pudding. Ciekawe co tak na prawdę potrafi ten owoc niż sama "wycinka". Może taka modyfikacja wspomnień, żeby pamiętali co innego niż rzeczywiście zaszło oraz dodawanie wspomnien zupełnie innych? To jest OP.

Czy tylko ja miałem wrażenie, ze zdanie Brooka "My Lady" (skierowane do Mamuśki) może coś więcej znaczyć? W sensie jakieś powiązania itd. lub Brook może wiedzieć coś więcej (tak samo jak wiedział o Vinsmokach). Same postacie de facto  wykreowane są podobnie - owoc, estetyka. Możliwe też, że to po prostu wrodzona kulturka, hmm.   
A Reiju ma ode mnie już n'tego plusa za postawe z dzisiejszego chapa. To niewzruszenie... 
(29-12-2016, 23:01)chucky napisał(a): Co do Sanjego, chciałbym zobaczyć, jak w trakcie ślubu, na chwilę przed wystrzałem, kopie Pudding w twarz. Wtedy to ona skończyłaby z Enel-facem (karma, bitch) :V
Wyobraziłem sobie coś podobnego, tyle że z liściem na twarz Big Grin  
Ale potem miałem w głowie widok Sanjiego, który nie mógł sobie wybaczyć złamania swojej świętej zasady i coś mu odwaliło
Mordoc

Supernova

Licznik postów: 776

Mordoc, 29-12-2016, 23:33
Ciekawe jak dobrze Carrot potrafi rysować, jeśli faktycznie jest specjalistką w rysowaniu portretów, to widzę kilka opcji.

Wcześniej ktoś pisał, że Carrot i Pedro nie wnoszą nic do fabuły, ktoś sprostował, że Pedro jest słynnym złodziejem poneglyphów, dodam od siebie, że robił po części za przewodnika. Co do Carrot, to jest opcja, że jej talent do rysowania portretów zostanie użyty do zmanipulowania pamięci kilku postaci przy użyciu mocy Pudding. Słomki muszą mieć na nią jedynie jakiegoś haka, bo nie widzi mi się, by dobrowolnie wsadziła do głowy BM fałszywe wspomnienia/kadry. Nie ma z nimi Lawa, który wyrwałby jej serce, więc muszą wymyślić coś innego.
Spoiler

[Obrazek: UAMELnu.png]

1 2 3
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź