Skypiea Niespojnosc
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
1 2
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
Hidekii

Pirat

Licznik postów: 34

Hidekii, 14-02-2009, 19:30
Witam!
Zalozylem nowy temat, gdyz tam bylo bardziej o wypowiadaniu sie nt sagi, a tu chcialem opisac jeden z wiekszych bledow jakie zauwazylem w One Piece.
Tzn nie wiem czy to byl blad, ale ja to tak uznaje.
Spoiler

Mianowicie, gdy jeszcze cala Jaya (w tym Shandora) byla w komplecie na ziemi Shandianie nosili skrzydelka, jak rowniez mieszkancy boskiej wyspy nosili skrzydelka. Czyli juz wczesniej tak jakby ich cos laczylo? Czy uwazacie to za blad?

Musze jeszcze dodac, ze jestem dopiero na 194 - byc moze w przyszlych odcinkach cos sie wyjasni, ale watpie, dlatego zalozylem temat...
Kowal

Imperator

Licznik postów: 2,229

Kowal, 14-02-2009, 19:39
Przede wszystkim to nie spoiler, więc nie musisz zakrywać.

Co do pytania to sądzę, że po prostu rozwinął się u nich ten zwyczaj niezależnie, jak to się czasami zdarza.
Grigorij

Legendarny pierwszy oficer

Licznik postów: 1,334

Grigorij, 14-02-2009, 20:08
Po prostu Skypieanie, Bilkanie i Shandianie pochodzą z Księżyca, dwie pierwsze nacje wylądowały na niebiańskich wyspach a trzecia na zwykłej.
BlackKuma

Król piratów

Licznik postów: 3,505

BlackKuma, 14-02-2009, 20:29
Grzesiek czuję się jakbym czytał post vegiego Big Grin Jednak w sumie jakby się nad tym zastanowić to ma poniekąd jakiś sens ;]
Kowal

Imperator

Licznik postów: 2,229

Kowal, 14-02-2009, 22:32
Najlepsze jest to, że to prawda, właśnie o tym na wiki przeczytałem, czego to Oda nie wymyśli xD
Diedż

Super świeżak

Licznik postów: 234

Diedż, 14-02-2009, 22:46
Ale macie problemy Tongue Ja stawiam że jedni mają zwykle skrzydełka, a drudzy działa przeciwpiechotne z rakietami ziemia-ziemia. ot, całe zamieszanie.
Najuch

Imperator

Licznik postów: 2,656

Najuch, 15-02-2009, 01:53
Cytat:Po prostu Skypieanie, Bilkanie i Shandianie pochodzą z Księżyca, dwie pierwsze nacje wylądowały na niebiańskich wyspach a trzecia na zwykłej.

LOL? Na księżycu nie ma ludzi? Nie ma tlenu? Itp itd.

Cytat:Najlepsze jest to, że to prawda, właśnie o tym na wiki przeczytałem, czego to Oda nie wymyśli xD

Na wiki to akurat tyle prawdy jest, że ja nie powiem...
yuck^^

Kapitan z nowego świata

Licznik postów: 530

yuck^^, 15-02-2009, 01:57
Najuch w OP wszystko mozliwe. Widzielismy juz syreny, DF'y, giganty, wiec tlen na ksiezycu to nic dziwnego Tongue Tlen jak tlen, na ksiezycu nie ma wody Tongue. Woda=życie
Najuch

Imperator

Licznik postów: 2,656

Najuch, 15-02-2009, 02:10
No właśnie. Ale nigdzie, ale to nigdzie nie było powiedziane, że Shandianie przylecieli z księżyca! To co, może Luffy jest z Jowisza?
Szogun

Pierwszy oficer

Licznik postów: 1,249

Szogun, 15-02-2009, 04:29
Bracie obczaj jeszcze raz historię okładkową Enelu wtedy zrozumiesz pochodzenie tych nacji.
Najuch

Imperator

Licznik postów: 2,656

Najuch, 15-02-2009, 04:38
Ja myślałem, ze to jakieś żarty są... No dajcie spokój, błagam...
Hidekii

Pirat

Licznik postów: 34

Hidekii, 15-02-2009, 11:39
Szogun napisał(a):Bracie obczaj jeszcze raz historię okładkową Enelu wtedy zrozumiesz pochodzenie tych nacji.
Niedawno ogladalem, i nic tam o ksiezycu nie bylo mowy Big Grin.
Vampircia

Legendarny pierwszy oficer

Licznik postów: 1,499

Vampircia, 15-02-2009, 13:34
Widzę, że nie tylko ja zauważyłam tę nieścisłość. Uważam, że to błąd autora, kompletny brak logiki.
Kowal

Imperator

Licznik postów: 2,229

Kowal, 15-02-2009, 13:36
Hidekii napisał(a):Niedawno ogladalem, i nic tam o ksiezycu nie bylo mowy Big Grin .

Historia okładkowa to coś, co jest na okładce każdego chapteru mangi, więc jak nie czytasz, to pewnie dlatego nie wiesz, ja też nie czytam, z wyjątkiem tych historyjek właśnie. Nie jestem pewien w którym momencie jesteś, bo o księżycu coś będzie pod koniec sagi Skypiea.

edit// Vampircia, też tak myślałem, dopóki nie przeczytałem tej historyjki okładkowej Enela. "Skrzydełkowaci" pochodzą z księżyca xD
Hidekii

Pirat

Licznik postów: 34

Hidekii, 15-02-2009, 13:58
Kowal napisał(a):Historia okładkowa to coś, co jest na okładce każdego chapteru mangi, więc jak nie czytasz, to pewnie dlatego nie wiesz, ja też nie czytam, z wyjątkiem tych historyjek właśnie. Nie jestem pewien w którym momencie jesteś, bo o księżycu coś będzie pod koniec sagi Skypiea.

Juz skonczylem ta sage, jestem na 201 epie (fillery), moglbys dac jakies zrodelko do tego chapteru mangi z ta historyjka, bylbym przeogromnie wdzieczny Tongue.
W anime niestety nic o tym nie wspomnieli, a powinni, bo pozniej widz ma braki Tongue.
1 2
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź