One Piece 533 - dyskusja
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
Szyna100

Kapitan z nowego świata

Licznik postów: 416

Szyna100, 18-02-2009, 11:26
Pojawiły się pierwsze spoilery do nowego rozdziału:

http://mangahelpers.com/forums/showthread.php?t=46341

Tak jak się spodziewałem pojawił się Mr.1 a sądząc po nowej okładce to jednak nie są historie słomianych z tych wysp No i Luffy już spotkał naczelnika Smile Ciekawe co się wydarzy.
Grigorij

Legendarny pierwszy oficer

Licznik postów: 1,334

Grigorij, 18-02-2009, 11:43
Szyna100 napisał(a):sądząc po nowej okładce to jednak nie są historie słomianych z tych wysp
Przecież od dawna wam to wbijam do głowy. Czyżbym was kiedyś okłamał?
BlackKuma

Król piratów

Licznik postów: 3,505

BlackKuma, 18-02-2009, 20:03
Szyna100 napisał(a):a sądząc po nowej okładce to jednak nie są historie słomianych z tych wysp
Ja myślałem tak z początku Wink
grzesiek_blue napisał(a):Czyżbym was kiedyś okłamał?
Różnie bywa, ale jak na razie tak się nie zdarzyło Smile
CI demoniczni strażnicy to jak z dupy wyjęci XP
Cieszę się, ze Mr1 się pojawi :] Jedna z moich ulubionych postaci z Sagi Baroque Works.
Do tego ma fajny owoc.
De_Ace

Wilk morski

Licznik postów: 76

De_Ace, 18-02-2009, 20:59
Jest też mowa o Shanksie więc mam nadzieje że w końcu się pojawi i możliwe nawet że spotka sie z Luffy'm. Mi by pasowała walka Luffy+ Shanks+ Białobrody vs Marines xD to była by rozwałka;d
Zio

Kapitan z paradise

Licznik postów: 322

Zio, 18-02-2009, 21:26
Kaidou chciał walczyć z Białobrodym, ale Shanks go powstrzymał i to on z nim walczy. Robi się ciekawie? Jak najbardziej!
sakoro

Piracki wojownik

Licznik postów: 171

sakoro, 18-02-2009, 23:00
A jeszcze straszniejsze jest przerwa! Tak za tydzień jest duże prawdopodobieństwo (jak nie pewne), że nie będzie mangi.

Na szczęście jako rekompensatę zobaczę Sabaody Archipelag w kolorze.
nagura

Piracki wojownik

Licznik postów: 136

nagura, 21-02-2009, 14:11
Szykuje się pojedynek Luffy vs Magellan. Ten pierwszy raczej nie ma szans, bo pewnie nie będzie mógł go nawet dotknąć. Ciekawe kto się zjawi na pomoc?

Szkoda, że nic więcej nie napisali o starciu Yonkou. Czy Kaidou został pokonoany czy Shanks go tylko powstrzymał przed dalszymi działaniami?
Blek

Imperator

Licznik postów: 2,588

Blek, 21-02-2009, 19:33
Skoro Magellan to Paramecia, to nie widzę powodu, dla którego Luffy miałby nie być w stanie go uderzyć.
miss_sunshine

Piracki wojownik

Licznik postów: 158

miss_sunshine, 21-02-2009, 19:51
A mnie najbardziej interesuja umiejetnosci Sadi-chan. Zaintrygowala mnie jej postac i nie moge sie doczekac az jej "pluszaki" :rotfl: pokaza co potrafia. Moze bedzie z kims walczyc, bo jak na razie Magellan kazal jej siedziec cicho.
nagura

Piracki wojownik

Licznik postów: 136

nagura, 21-02-2009, 21:07
Black Z napisał(a):Skoro Magellan to Paramecia, to nie widzę powodu, dla którego Luffy miałby nie być w stanie go uderzyć.
No dobra, ale jak go uderzy i na ręce zostanie mu te trujące paskudztwo to co wtedy?
Najuch

Imperator

Licznik postów: 2,656

Najuch, 21-02-2009, 21:16
No ale akcja się zapowiada pierwsza klasa... A Magellan... on cały kapie tą trucizną, to wygląda jakby ona odrywała się od jego ciała... Jest szansa, że będzie logią. Też raczej skłaniam się ku paramecii, ale na logię też jest szansa.

Dobry chapter co tu dużo mówić.
Świetni strażnicyTongue
nagura

Piracki wojownik

Licznik postów: 136

nagura, 21-02-2009, 21:21
Najuch napisał(a):Jest szansa, że będzie logią. Też raczej skłaniam się ku paramecii, ale na logię też jest szansa.
Niestety to będzie paramecia, spójrz na Mr. 3.
Najuch

Imperator

Licznik postów: 2,656

Najuch, 21-02-2009, 21:48
Po pierwsze dlaczego niestety. Po drugie myślę, że za mało wiadomo jeszcze o tym owocu, żeby wydawać wyroki. Pożyjemy zobaczymy.
BlackKuma

Król piratów

Licznik postów: 3,505

BlackKuma, 22-02-2009, 02:08
Też się z tym zgadzam. Za mało wiadomo o DF Magellana, żeby od razu mówić, ze to Paramecia. TO, że tak jest na wiki niczego nie wyjaśnia. Ktoś na razie sobie tak zinterpretował.
Jest pewna szansa, ze to logia.
Szogun

Pierwszy oficer

Licznik postów: 1,249

Szogun, 22-02-2009, 04:29
Jest jeszcze haki czyli ambicja by zostać królem XD. Magellan ma przesrane mam nadzieję że Luffy szybko go sprzątnie bo mi nie pasuje na wielkiego bossa a zaczyna mnie wkurzać jak moria. Gdzie się podziali wojownicy typu CP9? Ja lubię postacie Ody a;e z impel dawn robi zbiegowisko dawnów, tylko jedna sadi wygląda bosko ten jej strój XD. Liczę na jakiegoś wroga z wyglądu człowieka.
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź