Haki Królów kto jeszcze będzie je miał? Ilu ich będzie?
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
Kaido Dracule Mihawk Monkey D Garp Scopper Gaban Monkey D Dragon Marco Benn Beckman Kozuki Momonosuke Smile Sabo Usopp
1 2 3
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
Dejo

Sogeking

Licznik postów: 1,687

Dejo, 21-02-2018, 18:39
1.Edward Newgate
2.Charlotte Linlin
3.Shanks
4.Silvers Rayleigh
5.Monkey D. Luffy
6.Charlotte Katakuri
7.Donquixote Doflamingo
8.Boa Hancock
9.Portgas D. Ace
10.Don Chinjao

Kto jeszcze według was oprócz tej elitarnej 10 będzie posiadał Haky Królów?
Oraz
Ilu użytkownik tej mocy uzbiera się do końca łone piece 20?,30? a może aż 40?

Spoiler

[Obrazek: 3mnhqTh.png]

[Obrazek: UiphF5U.gif]
Keisiak

Kapitan

Licznik postów: 303

Keisiak, 21-02-2018, 18:54
Moje typy:

Kaido - zdaje mi się, że Królewskie Haki jest taką "niepisaną" zasadą u Yonkou
Teach - Jak wyżej
Sengoku i Kong - obstawiam, że ta dwójka też może posiadać królewskie Haki.
Garp i Dragon - No cóż, nie wiadomo czy Haki jest dziedziczne, ale nawet jeśli nie, to te postacie zdają się wpisywać idealnie w schemat Królewskiego Haki
Buggy - to byłby niezły gag, gdyby on przebudził Królewskie Haki xD
Ktoś z Gorosei - sądzę, że jeżeli nie cała piątka, to chociaż jeden z nich jest w stanie z niego korzystać.
Szogun z Wano - kości mi przepowiadają, iż może być on także posiadaczem tej umiejętności
Jakieś jeszcze nienazwane typy z Nowego Świata

Na koniec mangi przewiduje ok. 30 posiadaczy Królewskiego Haki
Shiosu

Szczur Okrętowy

Licznik postów: 49

Shiosu, 21-02-2018, 19:13
Kaido - Shanks je ma, więc dlaczego pozostali Yonkou mieli by nie mieć? 
Garp i Dragon - skoro Luffy ma to czemu nie oni? Chociaż po reakcji Garp'a podczas wojny w Marineford bardziej wierze w Dragona :>
Sabo - jakoś tak pasuje mi do schematu Smile
Tajemniczy czwarty admirał - bo czemu nie?
Gorosei - niby takie koksy, więc czemu mieli by nie mieć Królewskiego?
Pozostali członkowie Najgorszej generacji - a przynajmniej połowa z nich.
Wszyscy Słomkowi - dlaczego by nie?

Na koniec mangi może coś koło 30-35 posiadaczy Królewskiego Haki.

Dodałam parę swoich ale cii .. Big Grin
"Myślę, że człowiek posiadający największą wolność jest królem piratów!!!."- Monkey D. Luffy.   
CCORD

Gorosei

Licznik postów: 4,323
Miejscowość: Siedlec :]

CCORD, 21-02-2018, 19:28
Szkoda, że dałeś możliwość oddania tylko 3 głosów, bo ja zagłosowałbym na:
1. Kaido - bo myślę, że wszyscy Yonko będą je posiadać.
2. Mihawka - bo jest to pewnie poziom około Yonko.
3. Garpa - dla zasady, choć nie zdziwi mnie jeśli nie ma.
4. Dragona - bo taki człowiek powinien je mieć.
5. Sabo - bo to brat Luffy'ego i Ace'a.
6. Usopp - to bardziej marzenie niż podejrzenia, ale chciałbym aby i Usopp to osiągnął Big Grin

Co do tych 4, których nie wymieniłem:
- Marco mi nie pasuje na kogoś takiego. Jest silny, ma dobry owoc, ale wydaje mi się być zbyt mało istotną osobą (wierzcie mi, ja go bardzo lubię, ale taka prawda Sad )
- Benn Beckman bo po prostu mało o nim wiem i byłoby to strzelanie.
- Scopper Gaban - to samo co wyżej.
- Kozuki Momonosuke - tutaj właściwie mógłbym równie dobrze zagłosować, ale nie chcę, bo go nie lubię xD

No ale 3 głosy to 3 głosy. Mihawk, Sabo, Kaido - bo co do tych jestem prawie pewny (może poza Mihawkiem).
Obstawiam 20-30. Nie powinno być więcej, bo stanie się to nudne.

Myślicie, że syn WB będzie je posiadał?
"Love, hope, compassion...
This is what people say monster SOULs are made of.
But the absolute nature of "SOUL" is unknown.
After all, humans have proven their SOULs don't need these things to exist."
Spoiler

[Obrazek: hSzDtT]

Mordoc

Supernova

Licznik postów: 874

Mordoc, 21-02-2018, 21:57
Z niewymienionych tutaj, podejrzewam, że Zoro posiądzie tę umiejętność.
Dlaczego? Z 2 powodów. Po pierwsze ma wysoki cel, zostać najlepszym szermierzem (jakby Królem szermierzy). Po drugie, tak jak Rayleigh jest pierwszym załogantem Króla Piratów/ Przyszłego KP.

Hancock i Chinjao jakimiś super mocarzami nie są, więc wierzę, że ta zdolność nie zleży od siły lecz ambicji, poważania itp.
Przykładowo Ace obudził haki już za dzieciaka.
W związku z powyższym jest możliwe, że takie postacie jak wspomniany przez @Keisiaka  Buggy, czy przez @CCORDa Usopp, będą mieć tę zdolność.
Spoiler

[Obrazek: UAMELnu.png]

chucky

Gorosei

Licznik postów: 2,733

chucky, 21-02-2018, 22:25
Kaido, może King z jego załogi.
Beckman/Yassop/obaj.
Garp, Dragon i pewnie Sabo, skoro jest klonem swojego brata.

Może Zoro, moooże Usopp i moooooooże Sanji. Póki co nikt inny nie przychodzi mi do głowy.
[Obrazek: tumblr_ojg7flg58r1tvlw71o1_500.gif]
Lady Pudding

Wicekapitan

Licznik postów: 243
Miejscowość: Water 7

Lady Pudding, 21-02-2018, 22:50
To teraz czas na moje propozycje:
 - King - jestem gotowa postawić odważną tezę, że skoro pierwszy oficer Big Mom je posiada, to pierwszy oficer Kaido tym bardziej.
 - Kaido - trochę dziwnie by mi było gdyby nie posiadał.
 - Dragon - idąc za słowami Dobermana na Marineford, że "to nic dziwnego, że Luffy posiada królewskie, skoro jest synem Dragona" oraz Ivy, który mówił, że "krew Dragona dała o sobie znać".
 - Beckman - tu w sumie nie ma się nad czym rozpisywać
 - Ktoś od Czarnobrodego - ciężko mi wybrać kto mógłby dostąpić tego zaszczytu (sam Teach osobiście mi nie pasuje), może Laffite? Ewentualnie Shiliew.
 - Marco - idąc dalej z tezą, że pierwszy oficer = królewskie haki mogę go tutaj wcisnąć, jednak mam dość mieszane uczucia jeśli chodzi o jego postać.
 - Loki - fajnie byłoby dostać giganta z królewskim.
 - Gorosei - może nie rozdałabym wszystkim (chociaż ciężko stwierdzić), ale obstawiam że choć jeden z nich na pewno ma.
Dejo

Sogeking

Licznik postów: 1,687

Dejo, 21-02-2018, 22:52
Nikt nie wymienił jeszcze Złotego Rogera? Ja też o nim zapomniałem, do ankiety dodałem Gabana a Króla Piratów brak xD
Cytat:Buggy - to byłby niezły gag, gdyby on przebudził Królewskie Haki xD
Gdyby miał haki królów to Luffy mógłby się już żegnać z tronem króla piratów xD
Cytat:Szogun z Wano - kości mi przepowiadają, iż może być on także posiadaczem tej umiejętności
Też tak sądzę, to właśnie z nim Zoro może mieć pierwsze zderzenie królewskich ambicji podobne do tych Luffyego z Doffym i Katakurim. Jeżeli Shogun jest rzeczywiście mega kozacki szermierzem to właśnie tak będzie Big Grin 

Cytat:Wszyscy Słomkowi - dlaczego by nie?
Dlaczego by nie? Bo mimo wszystko byłaby to lekka przesada Big Grin
Cytat:Myślicie, że syn WB będzie je posiadał?
Jeżeli jest rzeczywiście jest jego synem, to są spore szanse. 

Cytat:Yassop/obaj.
Cytat: moooże Usopp
Jeżeli Yasopp mam mieć, to wtedy Usopp nie "moooże" a napewno. Przecież nie może być gorszy od ojca Big Grin

Cytat: - Ktoś od Czarnobrodego - ciężko mi wybrać kto mógłby dostąpić tego zaszczytu (sam Teach osobiście mi nie pasuje), może Laffite? Ewentualnie Shiliew.
Mi osobiście wogóle nie pasuje do tej załogi Haki Królów, sądzę wręcz że ogólnie haki to nie będzie ich mocna strona, będą się szczycić mocą swych potężnych owoców i to będzie jedna z przyczyna ich porażki ze słomkowymi (A napewno Teacha)
Cytat:- Marco - idąc dalej z tezą, że pierwszy oficer = królewskie haki mogę go tutaj wcisnąć, jednak mam dość mieszane uczucia jeśli chodzi o jego postać.
Chyba @CCORD o tym wspominał jakoś nie pasuje do Marco ta moc (Choć chciałbym by miał) poza tym u Białobrodych chyba limity na haki królów wyczerpał Ace

A co sądzicie o Akainu i trójce admirałów? Ma ktoś z nich królewskie haki?Akainu?Fujitora?Kizaru?Ryokugyu? A może wszyscy
Cytat:W związku z powyższym jest możliwe, że takie postacie jak wspomniany przez @Keisiaka  Buggy, czy przez @CCORDa Usopp, będą mieć tę zdolność.
Usopp będzie miał na 100%, dowody w mandze Big Grin

Spoiler

[Obrazek: 3mnhqTh.png]

[Obrazek: UiphF5U.gif]
chucky

Gorosei

chucky, 21-02-2018, 23:32
(21-02-2018, 22:52)Dejo napisał(a): Gdyby miał haki królów to Luffy mógłby się już żegnać z tronem króla piratów xD

Szczerze mówiąc, to wcale bym się nie zdziwił. Buggy jest urodzonym liderem, czy tego chce czy nie xd
CCORD

Gorosei

CCORD, 22-02-2018, 00:52
(21-02-2018, 22:52)Dejo napisał(a): A co sądzicie o Akainu i trójce admirałów? Ma ktoś z nich królewskie haki?Akainu?Fujitora?Kizaru?Ryokugyu? A może wszyscy

Z jakiegoś powodu nie pasuje mi to do admirałów. Wiem, że to tylko moje odczucie, ale jak myślę o tym to przychodzą mi na myśl tylko piraci.
Ale z drugiej strony założyłem, że Garp je posiada...
Nie wiem, były jakieś przesłanki żeby którykolwiek je posiadał? Dopóki nie pokażą będę sceptyczny.
Spoiler

Mordoc

Supernova

Licznik postów: 874

Mordoc, 22-02-2018, 09:40
(21-02-2018, 22:52)Dejo napisał(a): Nikt nie wymienił jeszcze Złotego Rogera? Ja też o nim zapomniałem, do ankiety dodałem Gabana a Króla Piratów brak xD
Faktycznie xD Prawdopodobnie wszyscy wzięliśmy to za pewnik, fakt na tyle oczywisty, że aż niewarty wspominania Big Grin

(22-02-2018, 00:52)CCORD napisał(a): Z jakiegoś powodu nie pasuje mi to do admirałów. Wiem, że to tylko moje odczucie, ale jak myślę o tym to przychodzą mi na myśl tylko piraci.
Mam podobnie, ale podejrzewam, że Akainu może dostać tę zdolność.

(21-02-2018, 22:52)Dejo napisał(a): Usopp będzie miał na 100%, dowody w mandze Big Grin
Jak pokonał Sugar, to na pewno użył, ale media wciąż milczą!
Spoiler

[Obrazek: UAMELnu.png]

Hinczykbn

Wschodząca Gwiazda

Licznik postów: 487

Hinczykbn, 22-02-2018, 13:31
Zgadzam się z większością..

4 Yonko to pewnik.
Dragon również.
Sabo pewnie też - szkoda.
Do Mihawka nie jestem przekonany.
Zoro pewnie, w końcu obudzi.. żeby tylko na Wano nagle się nie okazało że Zoro to Roronoa  D. Zoro
Gorosei Haki królewskie nie jest potrzebne są uber bogaci i przy władzy z względu krwi tyle im wystarczy.
Spoiler

[Obrazek: ENEL-GOD.png]

Szarim Musty

Wschodząca Gwiazda

Licznik postów: 415

Szarim Musty, 22-02-2018, 13:43
(21-02-2018, 19:13)Shiosu napisał(a): Garp i Dragon - skoro Luffy ma to czemu nie oni? Chociaż po reakcji Garp'a podczas wojny w Marineford bardziej wierze w Dragona :>

Po reakcji Garpa łatwo wywnioskować, że mają obaj... Przecież po królewskich Luffika Garp powiedział coś w stylu "a więc odziedziczył to". Więc haki królów u tej dwójki to prawie pewnik. Tzn. Dragon potwierdzony (wypowiedź jakiegoś admirała "syn Dragona powinniśmy się spodziewać" czy Ivy "Dragon, twoja krew dała o sobie znać"

Marco hmm 50 na 50... Wolałbym by miał... tak jak każdy pierwszy oficer Yonkou. 

Mihawk od samego początku się wyróżniał i jako dawny rywal kogoś takiego jak Shanks musi posiadać specjalną moc... Przecież jest numerem jeden wśród szermierzy, rywal Shanksa i z nudów atakujący 50 statków jakiegoś pirata... bo ktoś go obudził. Jeżeli on nie będzie miał tej mocy to tylko yonkou mogą ją już dostać (z postaci niepotwierdzonych).
CCORD

Gorosei

CCORD, 22-02-2018, 15:27
(22-02-2018, 13:31)Hinczykbn napisał(a): Zoro pewnie, w końcu obudzi.. żeby tylko na Wano nagle się nie okazało że Zoro to Roronoa  D. Zoro
Ja to bym chciał żeby Zoro okazał się być nikim ważnym Big Grin Historia chłopca, który stał się silny jest imo bardziej pasjonująca niż zaginiony książę Wano, albo coś ^^

Ale nie zmienia to faktu, że rzeczywiście, jeśli ktoś ze słomianych poza Luffym i Usoppem (Usopp z oczywistych powodów) miałby mieć królewskie haki to byłby to pewnie Zoro. A gdyby on je opanował, to pewnie i Sanji miałby szansę, ale nie zapędzajmy się Big Grin

(22-02-2018, 09:40)Mordoc napisał(a): Mam podobnie, ale podejrzewam, że Akainu może dostać tę zdolność.
No właśnie też bym obstawiał, że jak któryś ma to właśnie Akainu, ale z drugiej strony to jeśli jeden ma mieć to równie dobrze wszyscy by mogli, bo to jednak takie elitarne jednostki są. Obstawiam jednak tak: nie mają, a jeśli któryś ma to jest to Akainu.
Ale nadal jestem taki sceptyczny do tego, bo jeśli taki Akainu ma to nie widzę dlaczego Kuzan, czy Fujitora musieliby nie mieć. No dobra, Fujitora i Kizaru jestem bardziej w stanie uwierzyć, ale np. Aokijiego stawiam prawie na równi z Psem :/

Imo twierdzenie, że Mihawk nie ma, a Zoro będzie miał jest trochę sprzeczne samo w sobie. Ja wiem, że są teorie, że Shiliew pokona Mihawka pierwszy, ale mimo wszystko - taka osoba jak Najlepszy Szermierz pasuje na użytkownika królewskiego haki, a Zoro również będzie musiał to posiąść żeby być godnym tego tytułu.
Spoiler

chucky

Gorosei

chucky, 22-02-2018, 16:26
(22-02-2018, 15:27)CCORD napisał(a): Imo twierdzenie, że Mihawk nie ma, a Zoro będzie miał jest trochę sprzeczne samo w sobie. Ja wiem, że są teorie, że Shiliew pokona Mihawka pierwszy, ale mimo wszystko - taka osoba jak Najlepszy Szermierz pasuje na użytkownika królewskiego haki, a Zoro również będzie musiał to posiąść żeby być godnym tego tytułu.

Mihawk nawet nie ma załogi... Zoro może to mieć przez podobieństwo do Rayleigha, nie Mihawka.
1 2 3
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź