Stwórz Fillerowy Arc
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
Keisiak

Kapitan z nowego świata

Wiek: 27
Licznik postów: 415

Keisiak, 23-09-2019, 00:42
Jak w temacie, taka mini zabawa na stworzenie własnego arcu, który mógłby zagościć w Anime i dać trochę frajdy. Nie ma jakiegoś limitu odcinków, od dwóch po nawet długość dorównującą niektórym Sagom. Oczywiście można dać ekranizacje okładek, ale wtedy miłym dodatkiem byłoby ich jakieś rozbudowanie. 

Moim Arciem byłby jakiś o długości 15-20 odcinków w którym zostałaby zachowana sekwencja: "Słomiani lądują na wyspie, wyspa jest terroryzowana przez złoli, Słomiani ją ratują i są bohaterami" Delikatna inspiracja Arciem wprowadzającym do filmu Stampede. Złolami jest Grupa Łowców Nagród, którzy w zamian za "ochronę" wyspy zbierają danine od mieszkańców, a kto nie jest w stanie jej spłacić musi zaciągnąc się do "armii" by spłacić swój dług. Przywódca nosiłby przydomek "Dark Heart", jego ciało miałoby na sobie cały czas Haki Zbrojenia, jednym z podwładnych byłby użytkownik owocu Tygrysa, a ktoś używałby Rokushiki we wszystkich 6 formach. Oczywiście byłaby tam jakaś piękna niewiasta, blablabla.

Do tego jakiś jeden, dwa odcinki typowo o niczym. W sensie rozwijające trochę relacje bohaterów, może coś o Carrot poznającą statek Słomianych? Opcja dla Toei na ponowny recap historii słomianych, który był wałkowany tysiące razy.
Mordoc

Pan Ciemności

Licznik postów: 4,639

Mordoc, 23-09-2019, 00:59
Ja mam takie pomysły:

Historia Bartolomeo, po tym, jak wypłynął śladami Luffy'ego i odwiedzał te same wyspy.

Tragiczna historia pirata, który piął się w górę, wypłynął na Grand Line i na jednej z wysp po prostu został pokonany. Mogłaby to być podbudowa pod któregoś z przeciwników Luffy'ego. Ostatni odcinek byłby o tym, jak przykładowo Moria leje jakiegoś pirata wartego 100 mln. 

Historia filerowego łowcy piratów.

Kojarzę, że w jakimś temacie, była mowa o czymś podobnym i tam też padły fajne propozycje. Sam nawet coś pisałem, ale nie pamiętam już dokładnie, co to było Sad
Spoiler

[Obrazek: UAMELnu.png]

Spoiler

[Obrazek: 05onfire1_xp-jumbo-v2.jpg]

Subskrybuj ten wątek Odpowiedź