Legendarny pierwszy oficer
Wiek: 31
Licznik postów: 1,316
Miejscowość: Warszawa
Kapitan z nowego świata
Wiek: 32
Licznik postów: 454
(18-08-2023, 03:44)Mordoc napisał(a): Legia przeszła dalej, Pogoń zapunktowała, Lech dał ciała.Też tak myślę. Legia ma zbyt dziurawą obronę, ktoś ich skarci prędzej czy później. Chyba najlepiej jakby Raków nabił punkty remisami w dwumeczu i odpadł do LE po dogrywce, a potem wyczołgał się z fazy grupowej LE do Ligi Konferencji i nabijał punkty do rankingu. Jeśli awansują do LM to niewiele punktów będziemy mieć w porównaniu do poprzedniego sezonu. No chyba, że Legia awansuje. Lech skompromitował się dla mnie bardziej niż Pogoń, bo ich awans był obowiązkiem. Jak oglądałem ten mecz to intensywność była na poziomie oldbojów, no może poza Szymczakiem, ale on sam niewiele ugrał + nie podobało mnie się to popchnięcie dziecka przez niego. Słowacy muszą mieć niezły ubaw z nas. Najpierw nas ośmieszyli na Euro, a teraz pykają sobie Lecha. Odnośnie do Pogoni, to fajnie, że zapunktowali do rankingu i + dla Klebaniuka, bo ciężko podnieść się po tym co odwalił w pierwszym meczu, ale i tak nadal uważam, że tam jest potrzebny dużo lepszy bramkarz. Stipica to też nie jest bramkarz dla klubu który ma ambicję walczyć o tytuł + wzmocnienia w obronie konieczne, ale ich nie będzie. Jeśli Pogoń załapie się do pucharów na przyszły sezon to uznam to za sukces, ale będzie ciężko, bo Piast, Radomiak i Zagłębie też będą o to walczyć. Teksty o mistrzostwie Pogoni w tym sezonie, to dla mnie mrzonki.
Legię czeka mecz z duńskim Midtjylland, więc jakieś szanse tam mają, ale nie zdziwiłbym się, jakbyśmy w Europie mieli tylko Raków.
Pan Ciemności
Licznik postów: 5,839
![[Obrazek: UAMELnu.png]](https://i.imgur.com/UAMELnu.png)
![[Obrazek: 05onfire1_xp-jumbo-v2.jpg]](https://static01.nyt.com/images/2016/08/05/us/05onfire1_xp/05onfire1_xp-jumbo-v2.jpg)
Kapitan z nowego świata
Wiek: 32
Licznik postów: 454
Pan Ciemności
Licznik postów: 5,839
![[Obrazek: UAMELnu.png]](https://i.imgur.com/UAMELnu.png)
![[Obrazek: 05onfire1_xp-jumbo-v2.jpg]](https://static01.nyt.com/images/2016/08/05/us/05onfire1_xp/05onfire1_xp-jumbo-v2.jpg)
Kapitan z nowego świata
Wiek: 32
Licznik postów: 454
Super świeżak
Wiek: 31
Licznik postów: 192
