Teorię i przewidywania na każdy temat
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
Odachi

Sogeking 2022

Licznik postów: 811

Odachi, 26-12-2022, 02:43
Może wiecie kiedy skończy się wojna na Ukrainie, lub przeczuwacie po ile będzie stał dolar za rok? To jest temat na dokumentowanie takich przewidywań. 

Ja właśnie obejrzałem Glass Onion i obstawiam Oscara (lub przynajmniej nominację) dla Daniela Craiga Smile

Drugie przewidywanie, trochę na czuja, a nawet zakrawające o teorię spiskową: akcje Tesli lecą na łeb na szyję, ale do końca lutego Elon Mózg wyciągnie asa z rękawa będą co najmniej po 200$ (nie ma mocnych podstaw - nie traktować jako porady finansowej) Big Grin
A poza tym uważam, że Sanji musi odejść...
fanaticous

Piracki oficer

Licznik postów: 573

fanaticous, 26-12-2022, 13:34
(26-12-2022, 02:43)Odachi napisał(a): Drugie przewidywanie, trochę na czuja, a nawet zakrawające o teorię spiskową: akcje Tesli lecą na łeb na szyję, ale do końca lutego Elon Mózg wyciągnie asa z rękawa będą co najmniej po 200$ (nie ma mocnych podstaw - nie traktować jako porady finansowej) Big Grin

Trzeba czekać na to co zrobi FED. Jak dla mnie nie ważne co by firma zrobiła to stopy % w USA robią swoję. SP500 -20% w skali roku, nie wspominając o krypto bo tam to rzeźnia. Jak dla mnie Twój scenariusz na luty możliwy tylko w przypadku zakończenia wojny i zniesieniu polityki zero COVID w Chinach(co już na szczęście się wydarzyło). W innym przypadku raczej nic tego nie zmieni, nawet gdyby Elon tańczył na scenie w każdym kraju.
Spoiler

[Obrazek: A7w1BMVd3sPOn0LMEPkQQASZx64kGew9ghm03WBg...Ad=s640-nd]

Odachi

Sogeking 2022

Licznik postów: 811

Odachi, 08-02-2023, 18:48
Glass Onion niestety nominowana tylko za najlepszy scenariusz, a szkoda bo Craig wykreował super postać.
Natomiast akcje Tesli dziś przekroczyły $200 (Sogeking jednak w formie :p).
A poza tym uważam, że Sanji musi odejść...
niudeb

Król Piratów

Licznik postów: 4,474
Miejscowość: Isola

niudeb, 08-02-2023, 21:52
(08-02-2023, 18:48)Odachi napisał(a): Glass Onion niestety nominowana tylko za najlepszy scenariusz, a szkoda bo Craig wykreował super postać.


Polecam film Knives out Wink, na prime mozesz znalezc, jesli nie widziales. Pierwsza czesc tej serii, bardziej mi sie podobala, co by nie bylo oba filmy fajne.
[Obrazek: il_340x270.2655346462_d9ok.jpg]


Spoiler

[Obrazek: jotaro.png]

 
Odachi

Sogeking 2022

Licznik postów: 811

Odachi, 12-02-2023, 23:35
Dzięki, obejrzałem w ten weekend i potwierdzam, że też dobre.
A poza tym uważam, że Sanji musi odejść...
Odachi

Sogeking 2022

Licznik postów: 811

Odachi, 20-02-2024, 11:05
Dla pamięci wrzucam tu link do "teorii": eksplozja popularności One Piece za sprawą serialu live-action od Netflix: https://onepiece.com.pl/thread-50553-pos...#pid615413
A poza tym uważam, że Sanji musi odejść...
Gogolius

Super świeżak

Licznik postów: 216

Gogolius, 21-02-2024, 16:25
Po ostatnim chapterze wydaje mi się oczywiste, że Saturn zginie w obecnym arcu i to szybciej niż myślimy. Ten dotyk Devon był znamienny, sfałszowana postać Saturna będzie potrzebna fabularnie, ale jednocześnie trzeba gdzieś odhaczyć żywego, żeby nie zamieszał. Mam wrażenie że ten dotyk był przystemplowaniem losu fabularnego - z jednej strony spoko, bo może wyjść coś z tego ciekawego, z drugiej mam wrażenie że Saturn nie otrzyma z perspektywy mangi tyle czasu antenowego ile powinien i okaże się postacią po prostu do odhaczenia dla historii, coś na poziomie Kinga. Chyba, że jego śmierć/zaginięcie jakoś wpłynie na pozostałych członków starszyzny, ale to póki co gdybologia.

Wydaje mi się też, że zginie Vegapunk -> on tutaj idealnie pasuje na na osobę, która przekaże swoje ideały dalej, być może w jakiś sposób obciążając nimi Franky'ego. Nie jestem jednak przekonany czy na zagładę są skazane pozostałe jego jaźnie, choć byłby to całkiem ciekawy zabieg fabularny, gdyby jego części nie były istotami ludzkimi jako takimi, tylko ostatecznie były wytworem/produktem jego mózgu i w momencie śmierci stały się znikającym wspomnieniem i niczym więcej.
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź