Ao no Exorcist/ Blue Exorcist nowy sezon.
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
janek z

Legendarny pierwszy oficer

Wiek: 30
Licznik postów: 1,295
Miejscowość: Warszawa

janek z, 07-11-2023, 12:21
Hej, 

Nie wiem czy wiecie ale wychodzi w Styczniu nowy sezon Niebieskiego Egzorcysty. Trochę trwało ale mam nadzieję, że będzie warto bo poprzednie sezony mi się podobały (oczywiście oprócz filerowej końcówki 1 sezonu).







[Obrazek: d7354cb3418f36196b14823696064d80.jpg]
Mordoc

Pan Ciemności

Licznik postów: 4,685

Mordoc, 07-11-2023, 17:44
(07-11-2023, 12:21)janek z napisał(a): Nie wiem czy wiecie ale wychodzi w Styczniu nowy sezon Niebieskiego Egzorcysty. Trochę trwało ale mam nadzieję, że będzie warto bo poprzednie sezony mi się podobały (oczywiście oprócz filerowej końcówki 1 sezonu).
Po takim czasie, już zdążyłem zapomnieć o tej serii, bo nie spodziewałem się, że zostanie kontynuowania.
Pamiętam, że było w porządku, ale w którymś sezonie na końcu była walka z armią randomów i to mnie rozczarowało, ale trzeci sezon chętnie obejrzę.
Spoiler

[Obrazek: UAMELnu.png]

Spoiler

[Obrazek: 05onfire1_xp-jumbo-v2.jpg]

janek z

Legendarny pierwszy oficer

Wiek: 30
Licznik postów: 1,295
Miejscowość: Warszawa

janek z, 07-11-2023, 20:46
(07-11-2023, 17:44)Mordoc napisał(a):
(07-11-2023, 12:21)janek z napisał(a): Nie wiem czy wiecie ale wychodzi w Styczniu nowy sezon Niebieskiego Egzorcysty. Trochę trwało ale mam nadzieję, że będzie warto bo poprzednie sezony mi się podobały (oczywiście oprócz filerowej końcówki 1 sezonu).
Po takim czasie, już zdążyłem zapomnieć o tej serii, bo nie spodziewałem się, że zostanie kontynuowania.
Pamiętam, że było w porządku, ale w którymś sezonie na końcu była walka z armią randomów i to mnie rozczarowało, ale trzeci sezon chętnie obejrzę.

To pewnie chodzi o filerową końcówkę pierwszego sezonu XD . Mnie też rozczarowała ale gdy dowiedziałem się, że tego nie ma w mandze i drugi sezon olewa całkowicie tą końcówkę i kontynuuje mangę tak jak powinno to wybaczyłem.
[Obrazek: d7354cb3418f36196b14823696064d80.jpg]
janek z

Legendarny pierwszy oficer

Wiek: 30
Licznik postów: 1,295
Miejscowość: Warszawa

janek z, 06-05-2024, 02:37
Oglądał już ktoś może? Bo ja jeszcze nie a słyszałem dużo negatywnego o nowym sezonie, zwłaszcza o animacji.
[Obrazek: d7354cb3418f36196b14823696064d80.jpg]
Mordoc

Pan Ciemności

Licznik postów: 4,685

Mordoc, 06-05-2024, 17:45
(06-05-2024, 02:37)janek z napisał(a): Oglądał już ktoś może? Bo ja jeszcze nie a słyszałem dużo negatywnego o nowym sezonie, zwłaszcza o animacji.
Mam na dysku, ale nie wiem kiedy obejrzę, bo inne serie też czekają, a po skończeniu jednego anime zwykle wybieram kolejne na zasadzie kaprysu.
Spoiler

[Obrazek: UAMELnu.png]

Spoiler

[Obrazek: 05onfire1_xp-jumbo-v2.jpg]

ARRRGH

Sogeking 2024

Licznik postów: 2,649

ARRRGH, 06-05-2024, 19:50
(06-05-2024, 17:45)Mordoc napisał(a): a po skończeniu jednego anime zwykle wybieram kolejne na zasadzie kaprysu.

Bardzo zacna zasada kolego Smile
Mordoc

Pan Ciemności

Licznik postów: 4,685

Mordoc, 11-05-2024, 21:45
Domęczyłem drugi sezon High Card, więc specjalnie dla Ciebie @janek z odpalam Ao no Exorcist :p
Bohaterowie wyglądają nieco inaczej. Jest też trochę CGI.
Spoiler

[Obrazek: SIeSdFI.jpeg]

Po pierwszym odcinku za wiele nie mogę powiedzieć, bo mało się wydarzyło. To była raczej taka jednorazowa misja przypominająca widzowi bohaterów.

Podejrzewam, że obejrzę do końca ten sezon i wtedy się wypowiem.
Spoiler

[Obrazek: UAMELnu.png]

Spoiler

[Obrazek: 05onfire1_xp-jumbo-v2.jpg]

Mordoc

Pan Ciemności

Licznik postów: 4,685

Mordoc, 29-05-2024, 10:58
Takie tam bez kontekstu
Spoiler

[Obrazek: djP2wlB.png]

Co do ostatniego sezonu, to w końcu jestem po obejrzeniu. Oglądanie szło mi jak krew z nosa i się przymuszałem. Raczej taki sobie i myślę, że 6/10 to i tak dość wysoka ocena z mojej strony, a z tego, co widzę poprzednie sezony oceniłem tak samo, więc może to anime po prostu cały czas trzyma ten sam mocno przeciętny poziom.

Dałoby się wywalić sporą część kontetu i zostawić tylko ciekawe wątki. Jak dla mnie walki z randomami i bezmózgim czymś, co nazwałbym spaczeniem było słabe. To co w miarę było ciekawe, to intrygi niektórych postaci, aczkolwiek jeden z plot twistów i tak mnie rozczarował.
W spoilerze szczegóły i rzeczywisty spoiler
Spoiler

Shima okazał się szpiegiem Iluminati i w tym momencie stwierdziłem, że fajny motyw, ale potem Rin stwierdził, że chcą sprowadzić Shime z powrotem, więc już wiedziałem, że to będzie dupa, a nie szpieg i w ostateczności faktycznie okazało się, że Zakon kazał mu szpiegować.

Pod koniec został poruszony tajemniczy i za razem interesujący dla mnie wątek dotyczący Yukio, ale przez cały odcinek nic nie zostało wyjaśnione, tylko został on zapchany rozterkami bohatera i wypadem na basen...

Cała masa wątków mogłaby być poprowadzona w inny, ciekawszy sposób, a w większości przypadków wygląda to tak, jakby w ogóle nie miały wpływu na fabułę.

Jak dla mnie Ao no exorcist to seria z konsekwentnie marnowanym potencjałem.
Spoiler

[Obrazek: UAMELnu.png]

Spoiler

[Obrazek: 05onfire1_xp-jumbo-v2.jpg]

Subskrybuj ten wątek Odpowiedź