Johnny [Kanonier]
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
Jolly

Legendarny pierwszy oficer

Licznik postów: 1,506

Jolly, 24-12-2011, 23:38
Imię i Nazwisko: Johnny „The Leech”
Wiek: 38
Płeć: mężczyzna
Statek: good guys
Zawód: kanonier (+5 do broni palnej)
Archetyp: spryt
Owoc: none
Nagroda: nul
Własne Marzenie: własna wyspa na krańcach South Blue
PB: 1
Statystyki:
Siła: 5
Zręczność: 7
Inteligencja: 7 (+5)
Wytrzymałość: 5
Siła Woli: 6
Zdolność w posługiwaniu się: prochem (+5)
Potęga Owocu: ni ma

Historia: Johnny pojawił się znikąd. Nikt nie wie kim jest i czym się dotychczas zajmował. Gdy go pytają: „Kim jesteś?” odpowiada „Johnny”. Gdy pytają: „A czym to się zajmujesz, Johnny?” odpowiada „Fajerwerkami”. Gdy pytają go o co kolwiek innego, Johnny ze stoickim spokojem odpowiada: „Nie twój zasrany interes”.
Wygląd: Johnny to dość niepozorny facet. Nie wyróżnia się ani urodą, ani krzepą, ani... no właściwie niczym się nie wyróżnia. Zawsze opatulony szczelnie drelichowym płaszczem, zdaje się pod nim skrywać największe tajemnice świata. Jedyną widoczną częścią ciała jest właściwie jego głowa – zarośnięta niczym afrykański las deszczowy. Bujna rdzawa czupryna, krzaczaste brwi, gęsty zarost... a spod tej masy włosów błyszczy dwoje oczu, niczym dwie czarne perły.

Styl Walki: na odległość.
Ekwipunek:kilka sakiewek prochu, dwa rewolwery sześciostrzałowe, z garść nabojów i krzesiwo.
korohori

Super świeżak

Licznik postów: 228

korohori, 25-12-2011, 00:06
Zdolność posługiwania się bronią to także statystyka. Do niej dodaje się normalne pkt. W stylu walki powinny być techniki max 6. W nawiasie obok statystyk powinnieneś dodać kolejno : (+5) do posługiwania się bronią oraz (+5) do inteligencji. Nie możesz mieć 0 w posługiwaniu się bronią ale możesz dam dać tylko dodatkowe +5 pkt.
Styl walki ma być bardzo rozbudowany bo na razie nie wiem jak walczysz.
Jolly

Legendarny pierwszy oficer

Licznik postów: 1,506

Jolly, 25-12-2011, 13:35
korohori napisał(a):W stylu walki powinny być techniki max 6.
Ale o żadnym minimum nie ma mowy. Moja postać nie może wykrzykiwać, że atakuje. Bo to się kłóci z ideą tej postaci. Nie ma technik.
korohori napisał(a):W nawiasie obok statystyk powinnieneś dodać kolejno : (+5) do posługiwania się bronią oraz (+5) do inteligencji. Nie możesz mieć 0 w posługiwaniu się bronią ale możesz dam dać tylko dodatkowe +5 pkt.
Powinnam, jeśli już. Taki znaczek koło nicka symbolizuje płeć. Radzę się przyglądać.
korohori napisał(a):Styl walki ma być bardzo rozbudowany bo na razie nie wiem jak walczysz.
Gliniany garnek+proch czarny=boom. Styl walki.
korohori

Super świeżak

Licznik postów: 228

korohori, 29-12-2011, 00:02
Ta karta mi się nie podoba... Ale niech stracę zobaczymy jak będziesz grała. Możesz wstawić kartę.
Jolly

Legendarny pierwszy oficer

Licznik postów: 1,506

Jolly, 02-01-2012, 22:29
Chciałabym jeszcze zmienić statek z dobrego na zły.
korohori

Super świeżak

Licznik postów: 228

korohori, 03-01-2012, 21:03
Ok. Jak zmienisz to daj karte tam gdzie trzeba i zaczniemy w końcu Smile
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź