Czy Eiichiro Oda wspiera lobby żydowsko-masońskie?
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
1 2 3
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
TheMoon

Imperator

Licznik postów: 1,645

TheMoon, 18-09-2013, 23:33
Artur nie przesadzaj bo jeszcze Saki na zawał zejdzie -_-

Religia jest bardzo ważną częścią praktycznie każdej cywilizacji, a niemal wogóle nie występuje w OP. To śmierdzi spiskiem Ateistów. W dodatku Caribou wyglądą kropka w kropkę jak krzyżak. Czyżby to było prześmiewanie tego jakże honorowego zakonu?

Dobra, swoją działkę bzdur napisałem, ide robić herbatę :d
[Obrazek: mury-w-muzeum-raju-zdjecie.jpg]  
Rain

Król piratów

Licznik postów: 3,825

Rain, 19-09-2013, 00:19
Ej no ;_; Hajrulkę...czemu przeniosłeś? Przecież to temat kontrowersyjny, nie żaden humor Sad Prawda w końcu jak oliwa!Wypłynie kiedyś na wierzch!
Nickifor

Piracki wojownik

Licznik postów: 123

Nickifor, 19-09-2013, 01:12
No to załóż taki temat, z tą różnicą że ma być 100% poważny i oczywiście bez ukrytej kpiny czy sarkazmu.
Hyrule

Gold Experience Requiem

Licznik postów: 2,042

Hyrule, 19-09-2013, 23:40
Zgłębiłem temat i okazuje się, że "ennheies" to hebrajskie określenia szatana. I już wiemy, kto za tym stoi. A jak każdej literze przypisze się odpowiednią liczbę kolejno, wszystkie liczby doda i przemnoży przez 6, doda 66, to wychodzi 666! Fakty mówią same za siebie.
CCORD

Gorosei

Wiek: 27
Licznik postów: 4,965

CCORD, 19-09-2013, 23:55
Hyrule napisał(a):Zgłębiłem temat i okazuje się, że "ennheies" to hebrajskie określenia szatana. I już wiemy, kto za tym stoi. A jak każdej literze przypisze się odpowiednią liczbę kolejno, wszystkie liczby doda i przemnoży przez 6, doda 66, to wychodzi 666! Fakty mówią same za siebie.

Łooooo

Kojarzycie te wszystkie impact diale?
Pewnie nie zdajecie sobie z tego sprawy, ale...
Jest to nawiązanie do szatana. Konkretnie diabła, ale kto by się tym przejmował. Jak wszyscy wiemy, po albańsku diabeł to djall.
W OP przekręcone to zostało na dial, ale nie ukrywajmy, wszyscy wiemy o co chodzi.
 
Jamac

Pierwszy oficer

Licznik postów: 1,151

Jamac, 21-09-2013, 13:33
OP jest dla mnie zbyt niebezpieczne, przerzucam się na forum FT.
[Obrazek: comment_hGLtLY5BZt5VGSt9IF80hKZaMB2cHSvy,w400.jpg]
1 2 3
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź