Pilni poszukuję walk Roronoa Zoro
Ten temat nie posiada streszczenia.
Aktualnie ten wątek przeglądają: 1 gości
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź
Tayuuya

Nowicjusz

Licznik postów: 19

Tayuuya, 31-10-2013, 22:58
Bardzo pilnie potrzebuję wszystkich walk Roronoa Zoro jak w temacie, a dokładnie w anime. Każda sekunda walki może być. Nawet walki 5 sekundowe albo całe odcinki. Potrzebuję mniej więcej żeby wyglądało to tak:

ep2---08:07-08:20 gdzie

ep-który to odcinek 08:07---początek kawałka walki w danym odcinku

08:20---koniec kawałka walki w danym odcinku

Mogą być walki jak był mały, duży, w wspomnieniach czy w fillerach albo np. w Toriko.

Potrzebuję tego materiału ze względu na projekt końcowy z kursu z Grafiki i Multimedii w mojej szkole, a naprawdę nie mam czasu żeby wszystkie odcinki od początku. Mam kilka fragmentów odcinków ale to tylko tak powierzchownie np ep 119 cały odcinek. Baaaardzo proszę jeśli ktoś ma czas, chęci lub gdzieś zapisane takie rzeczy o wypisanie w tym odcinku meeeega pleasee!! Big Grin
Sather

Król piratów

Licznik postów: 3,176

Sather, 01-11-2013, 01:59
To nie jest jakiś wielki problem ze znalezieniem i nie trzeba oglądać wszystkich odcinków od początku.

http://onepiece.wikia.com/wiki/Roronoa_Zoro/History
http://onepiece.wikia.com/wiki/Roronoa_Zoro/Misc.

Tutaj masz wypisane walki Zoro. Wystarczy określić mniej więcej kiedy się toczyły (jeśli oglądałeś anime to powinieneś to pamiętać, jeśli nie to masz w tekście) i poprzeglądać sobie mangę (bo to o wiele szybsze niż anime) np. na tej stronie http://www.mangareader.net/103/one-piece.html . Jak już będziesz znał numer rozdziału z walką Zoro to wyszukujesz go tutaj

http://onepiece.wikia.com/wiki/Main_Page i sprawdzasz któremu odpowiada odcinkowi anime, np. http://onepiece.wikia.com/wiki/Chapter_451 - masz Episode 345 (p.2-19). Czasami są wpisane 2 odcinki, wtedy musisz zobaczyć na których stronach Ci zależy (podane w nawiasie).

Możesz też spróbować wpisywać nazwy pojedynku (np. Zoro vs Mr.1) w youtube i szukać w opisach/komentarzach pod filmikami, zazwyczaj ktoś podaje z którego pochodzą odcinka. Nie ma tych pojedynków Bóg wie ile, to nawet nie zajmie godziny.

P.S. Większą część walk Zoro wraz z numerami odcinka masz też na naszej stronie http://www.onepiece.com.pl/readarticle. ... cle_id=412 , więc zostaje sprawdzenie prawie tylko tych po TS, a było ich raptem kilka.
Subskrybuj ten wątek Odpowiedź