Joy Boy
Licznik postów: 7,533
Uprasza się o zachowanie w jak największym stopniu podanego formatu przekazywania spoilerów, aby zachować przejrzystość tematu i dostarczyć jak najwięcej informacji.
Uprasza się o nie powielanie opublikowanych już wcześniej w temacie spoilerów.
Uprasza się o odpowiednie otagowanie spoilerów zależnie od typu ich źródeł, odpowiednio dla źródeł graficznych tagiem [*IMG][*/IMG], a dla źródeł pisanych tagiem [*QUOTE][*/QUOTE]
Uprasza się o umieszczanie spoilerów w tagi [*SPOILER][*/SPOILER], tak, aby nie naruszały struktury forum.
Format ukazywania spoilerów:
![[Obrazek: spoilerseverywheredressrosa_by_sergiart-d6m1lwu.png]](http://pre05.deviantart.net/8eb6/th/pre/f/2013/255/8/c/spoilerseverywheredressrosa_by_sergiart-d6m1lwu.png)
Cytat:ワンピース(ONEPIECE)最新814話のネタバレです。
扉絵は世界の甲板からvol8 チョッパーの故郷サクラ王国
出航前の船でドルトン王とDrくれはが新聞をみながら笑っている
船の船首にはサクラのシンボル
サンジ失踪の回想が終わる
お茶会楽しそう、結婚式といえば肉とヨダレ垂らしているルフィ
結婚したからって海賊やめるわけじゃない
好きにさせてやれというゾロ
呑気な二人にナミとチョッパーは怒るが
ルフィが、手紙にサンジが帰ってくるといった
俺はサンジを信じる!ドン
それをみて笑顔のゾロ
しかし、ブルックは、サンジがヴィンスモークだったら、そう簡単にはいかないと
ロビンが、「そうね、ヴィンスモーク一族は」と言いかけた所で、ネコマムシの旦那の雄叫びが聞こえてくる
ブルックは、サンジが消えた事の詳しい事はミンク族に話していないので、内密にしてくださいと言い、演奏をやめる
(たぶん演奏でワンダ達には話が聞こえないようになっていた)
ワンダがネコマムシの旦那の屋敷についたと言う
でっけ~と驚くルフィ達
ネコマムシの旦那の屋敷は和風な佇まいで、城壁に囲まれている。その真ん中に天守閣がみえ、屋根にネコのシンボルがある
出迎えるペドロ
Gorosei
Wiek: 31
Licznik postów: 4,072
Sogeking
Wiek: 34
Licznik postów: 697
).
Gorosei
Wiek: 31
Licznik postów: 4,072

Gorosei
Wiek: 32
Licznik postów: 4,614
Bege jest raczej bliżej do sojusznika w stylu Jinbe tyle że zdecydowanie ściślej współpracującego z BM zresztą to by się nawet zgadzało skoro nadal jest przedstawiany jako Kapitan Firetank. Chyba że zakładamy iż u BM są inne zasady i po pełnoprawnym włączeniu do załogi nie traci się bandery jak to było w przypadku Spade i Piratów Białobrodego.
![[Obrazek: v19QS9s.gif]](https://i.imgur.com/v19QS9s.gif)
Gorosei
Wiek: 31
Licznik postów: 4,072